DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Lacuna Coil записват кавър на ДМ.  (Прочетена 8705 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lacuna_coil
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #15: 06 Юли 2006

Искам да питам дали някои от вас харесва тази група.Те дори направиха кавър на песента на Depeche Mode-Enjoy the silence,че даже и клипчето излезе
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #16: 06 Юли 2006

Те дори направиха кавър на песента на Depeche Mode-Enjoy the silence,че даже и клипчето излезе

И го видяхме. И сменихме канала  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

lacuna_coil
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #17: 06 Юли 2006

Ми клипа честно казано не блести с кой знае какво,ама песента според мен добре са я направили
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #18: 07 Юли 2006

http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php/topic,558.0.html
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #19: 15 Ноември 2006

Кавърът на Lacuna Coil не ми допадна особено, но пък клипът ми се стори приятен, особено кадрите с морския пейзаж по залез слънце към края, които донякъде напомнят на оригиналния клип на DM. Одобрение
Ако ви е интересно може да гледате клипа тук.
Последна редакция: 15 Ноември 2006 от dearrose

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
the_sinner
Гратис Любовник
Публикации: 53

Профил
Отговори #20: 15 Ноември 2006

Идиот Странно! Харесвам Lаcuna Coil - песните им де, макар да не съм издълбоко запозната с музиката им, но имам няколко песни в winamp  Очиврът Но кавър на Депеш... И то на точно тази песен?! Това ми събуди любопитството и благодаря за линка - ще го чуя!

*прокашляйки се* ами... как да кажа... харесваха ми повече преди да чуя т.нар. кавър... шегувам се. но не мога да кажа, че съм очарована - прилича ми повече на песен на ХИМ или по-скоро на техния кавър макар пък той да е готин за разлика от този на Лакуна Койл... ъх отплеснах се. но клипа поне е търпим, ако не друго... Само дето е много дразнещо *споукЕн* и *броукЕн* кат' ми рече тъз кака...  Бесен
Последна редакция: 15 Ноември 2006 от the_sinner

I'm not evil, I'm just not up to anything good...
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #21: 17 Ноември 2006

Аз никак не съм запознат с Lacuna Coil, но все пак това кавърче ми допадна на първо слушане  Усмивка
Поне със сигурност повече от този на Keane.
Вярно е, че звученето напомня HIM, aма аз предпочитам гласчето на тази симпатична кака пред боботенето, което предлагат от HIM.
Хубава жена с хубав глас....е може пък да съм леееко пристрастен Намигване

..., но пък клипът ми се стори приятен, особено кадрите с морския пейзаж по залез слънце към края, ...

Съгласен Усмивка
Клипът започна да става приятен след средата, а към края определено взе да ме кара да си мисля за смисъла на ''enjoy the silence'', по начина, по който го направи и оригиналният клип на ДМ.

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #22: 17 Ноември 2006

Само дето е много дразнещо *споукЕн* и *броукЕн* кат' ми рече тъз кака...  Бесен

Вокалистката на Lacuna Coil - Cristina Scabbia е италианка и явно все още не може да се справи с акцента си, което и за мен е на моменти дразнещо Млъкнал, но кавърът ми се струва доста по-добър в сравнение със споменатия на HIM. Намигване

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
the_sinner
Гратис Любовник

Профил
Отговори #23: 17 Ноември 2006

ох, ще ви разочаровам значи  Млъкнал - кавъра на HIM определено по-ми харесва, макар че китарите и в двете песни звучат по един и същи начин  Плезене

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #24: 17 Ноември 2006

макар че китарите и в двете песни звучат по един и същи начин  Плезене
Какво разбираш под "един и същи начин" ?
the_sinner
Гратис Любовник

Профил
Отговори #25: 17 Ноември 2006

Ами да малко неправилно се изразих - вярно е, че като свирят една и съща мелодия няма как да звучат коренно различно, но поне да имаше вариация по тема... Така като започна песента на Лакуна Койл си помислих, че съм пуснала нещо по грешка и е започнал кавъра на ХИМ.  Пощурял Това исках да кажа... Съжалявам, че не успях от първия път.
{А, че госпожицата е хубава и има хубав глас, както изтъкна dearrose, не мога да не се съглася.  Усмивка}

gothprince
Опасен
**
Публикации: 214

Профил WWW
Отговори #26: 24 Ноември 2006

Кавърът хич не е лош. По скромното ми мнение са успяли да запазят емоцията на песента и даже да я подсилят на определени моменти в техния си алтернативно-готик стил.  Одобрение
Сравнението с HIM ми се струва доста неудачно .Lacuna Coil си е една добра група , а и гласа на Cristina Scabbia има широка бленда и сила , за разлика от мяукането на Ville Valo  Намигване
Вярно ,че има лек италиански акцент , но това само и добавя чар , който и без това не и липсва . Заслужават си поне 5 от 6
Последна редакция: 24 Ноември 2006 от gothprince
mody
Възбуден
Публикации: 155

Профил
Отговори #27: 10 Декември 2006

Принципно не си падам много по кавъри и не ги приемам и може това до някъде да ми е недостатък.Обаче не мога да разбера каво толкова има в този видеоклип,че съучениците ми чак решиха,че е по-добър от оригинала. ШокДори бих казала,че не намирам смисъл.То вече човек да не знае какво да каже!Вече всяка втора група прави кавъри на Депеш и то главно на Enjoy The Silence!Или може би сте прави,че те друга песен от не знаят.

If you save my life
We will rise and shine so bright
That the stars go blind
And leave
Leave the sky
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.