DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: КОЛЕКЦИОНЕРство  (Прочетена 10527 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #15: 21 Октомври 2006

Името не е ясно кога точно е избрано, но за пръв път го използват на 29ти Октомрви 1980г. Когато са свирили в джаз клуб в Лондон.
Не е ясно от кой брой на списанието Дейв го е видял, понеже списанието е "събирало прахоляка" в училищната библиотека.

MAO, четиримата (с Дейв) също са се подвизавали като Composition Of Sound.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #16: 21 Октомври 2006

ами трябва 80-та година да е измислено след като през 80 дейв се присъединява като ново попълнение, със сигурност след юни месец, а нали негова е била идеята зановото име.

правилно за забележката, но аз дадох примера с тримата защото виктор спомена, че името е измислно няякъде през 79, а това е невъзможно след като дейв се присъединява чак 80-та.
Последна редакция: 21 Октомври 2006 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Nick at Night
Гост
Отговори #17: 22 Октомври 2006

Е!Не мога да се похваля с колекция,като доста потребители в този страхотен форум,но абсолютно винаги проявявам нескрит интерес какво излиза на музикалния пазар под името D.M.!Бих споделил,че разполагам с всички студиини албуми на Депеш,които напълно одоволетворяват мисълга ми да се чувствам,като истински почитател на тази култува група!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #18: 22 Октомври 2006

Цитат
Е!Не мога да се похваля с колекция,като доста потребители в този страхотен форум
Ник след като нямаш колекция, за какво въобще постваш в тази тема? Искаш просто да убиеш малко време или? Не мога да схвана мотива на разумен човек, да напише пост като този! Бих се радвал, ако имаше опция, някои потребители да са невидими. Зъл
Nick at Night
Гост
Отговори #19: 23 Октомври 2006

Ник след като нямаш колекция, за какво въобще постваш в тази тема?

След като прочетох поста ти kirilart,също си задавам този уместен от твоя страна въпрос!
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #20: 23 Октомври 2006

Ник след като нямаш колекция, за какво въобще постваш в тази тема?

След като прочетох поста ти kirilart,също си задавам този уместен от твоя страна въпрос!

kirilart пише, защото ти задава въпрос, чиито отговор не виждам в последвалата ти публикация.
Nick at Night, имаш "невероятния" талант винаги да пишеш и никога нищо да не казваш... редно е, когато ти се направи уместна забележка, да се замислиш... тук не е детска градина, че да си отговаряме на пук!

See what I see!
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #21: 24 Октомври 2006

Ник, това, че не си казал нищо съществено не е кой знае какъв проблем, въпреки че често се случва. Не се коси.
    Не всеки казва и това, което иска да каже. Просто обаче внимавай малко повече като четеш преди да напишеш в случая.
   Ако си обърнал внимание в самото начало на темата изрично е посочено, че в КОЛЕКЦИОНЕРство става въпрос за всичко друго, освен музика. Това е така, тъй като за това си има отделна тема, въпреки че не е разработена все още (тази с каталогизирането.)

Последна редакция: 25 Октомври 2006 от victor.

for all the right reasons
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #22: 24 Октомври 2006

Доживяхме да видим Виктор, да дава съвети как се пише във форума на DM.org...
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #23: 24 Октомври 2006

понеже още отначало темата, леко забуксува или п-скоро не се разви по много интересен начин, аз искам да попитам: има ли нещо конкретно бихте искали да имате?

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #24: 24 Октомври 2006

Да, няколко неща, които само съм чувал, че ги има: Counterfeit 2 - instrumentals, Exciter - instrumentals и Liquid - instrumentals, който го има само един човек извън Mute. При това бях свидетел как го купи от ebay. И то купи диска, който е бил пратен на филмова компания, за да си избере песен, която да включат в soundtracka на the hole. Която в последствие се оказа инструменталната версия на Jezebel Усмивка
Lud Uchen
Агент
Публикации: 108

Профил
Отговори #25: 24 Октомври 2006

Най-много в момента искам всички ремастери, и подходяща система да им се насладя.

После - Bong списанията, повечето статии за ДМ издавани някога, Counterfeit EP и Access All Areas pass за следващото турне. Ама това ще значи, че ще трябва да задобрея на джаги.Всички тениски от онлайн магазина им + щапката на Мартин от ТТА. И колана му от Exciter.

More than a party...
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #26: 25 Октомври 2006

Между другото има доста конкретни неща, които бих искал да имам.
Най-вече някой голям промо-плакат от периода 1993, какъвто имах , но за съжаление загубих.  Ако някой изнамери такъв, и дори е подписан, може би бих могъл в замяна да дам запазен 18-годишен сингъл на винил Behind the wheel.

А сега виждам, че този пост става и за  тази тема

Последна редакция: 01 Ноември 2006 от victor.

dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #27: 26 Октомври 2006

Най-много в момента искам всички ремастери, и подходяща система да им се насладя.

И аз напоследък съм се съсредоточила най-вече върху излезлите наскоро ремастерирани албуми + DVD с тематични филмчета към тях. Усмивка За съжаление съм далеч от осъществяването на мечтата си да ги събера всички, със сигурност няма да е в скоро време ,но поне вече съм направила първата стъпка. Ангелче
Бих желала да имам някои по-различни промо материали ,освен тениски (от тях вече си имам доста), примерно различни аксесоари (бях видяла много красиви часовници с DM, чанти, гривни...), Tourbooks, плакати и т.н.
В сферата на мечтите вероятно ще си останат личният автограф или снимка с DM. Очиврът Освен това те не процедират както голяма част от звездите, които продават лични вещи на търг, така че освен ако някой от тях не си забрави нещо в някое заведение и аз не го грабна веднага след това, не виждам друга възможност да се сдобия с нещо тяхно. Ухилен
Мисля със сигурност обаче да допълня колекцията си с още някоя книга от тези по-долу:

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* DM Books.JPG (29.54 KB, 344x363 - видяно 332 пъти.)

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #28: 10 Декември 2006

какво е това? прекалено хубаво за да е истина  Шок

в ebay пише, че е DigiPack Box Limited Edition Promo (300 броя) и нищо по отношение на съдържанието

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* 12_1_b.JPG (19.12 KB, 250x360 - видяно 298 пъти.)

* b652_1.JPG (13.27 KB, 400x213 - видяно 296 пъти.)

* b521_1.JPG (23.38 KB, 400x174 - видяно 303 пъти.)

* 82_1.JPG (27.43 KB, 400x263 - видяно 306 пъти.)
Последна редакция: 10 Декември 2006 от SoFaD

ages of delirium
curse of my oblivion
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #29: 11 Декември 2006

Съдържа ето това:
Depeche Mode / 25 Years of Faith and Devotion is the first Slovak documentary tribute film dedicated to Depeche Mode and the fans. Document will be released as limited promo edition on DVD in digipack box sleeve of 300 pieces.
"This document is intented not only for fans of Depeche Mode, but mainly for those who still have not found the power of the group. It is also a black celebration devoted to the boys, who have influenced my younghood, taught me how to feel music and thanks to their videoclips and visuals I learned to know art. Neverthless, I know, Depeche More are still people even after 25 years."
Roman Sustek (Author)

Distribution
Ordering through depechemode.sk
Title
Depeche Mode / 25 Years of Faith and Devotion
Genre
Music document
Director / Author
Roman Sustek (R-Production)
Release date
April / May 2006
Language / Subtitles
Slovak / English, German, Hungary
Runing time
60 minutes
Carrier / Sleeve
DVD video (PAL) / DigiPack box
Sound
PCM stereo
Edition
Limited, 300 pieces
Realization time
April 2004 - April 2006 

Content:
  • Fifteen Slovak famous persons about Depeche Mode
    Laco Lucenic (Instrumentalist), Richard Muller (singer and composer), Petr Muk (singer and composer), Rasto Kopina (Nocaden) Vaso Patejdl (singer and composer), Marek Trubac (Spokesman of the President of Slovak Republic), Yxo (singer and composer), Kuly (singer and composer), Robo Mikla (singer), Janko Kuric (singer and composer), Zora Czoborova (Aerobic World Champion), Ivana Christova (Miss CSFR), Robo Papp (singer), Jopo (producer), Filip Orator (singer and composer).
  • Four Depeche Mode parties from Slovak Republic, fans and "Playing the Angel" release party (Puchov, Kosice, Zilina and Bratislava).
    Mini history of Depeche Mode and TV performances 1981-2005.
  • behind the scenes
  • extra fan monologues 
  • V.I.P. photogallery
  • interactive menus
  • videoclips of Ears and Black Rose.

Хм, като цяло само 60 минути за всичко описано ми се вижда малко, но пък предполагам, че след като автора се е постарал с менютата и т.н. може и да е поне приятно за гледане. Както и да е, 25 години обхванати в 60 минути? Не ми вдъхва доверие.

П.П. Снимки и кратки откъси от филма, може да видите тук
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.