DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Duran Duran Night in My Mojito  (Прочетена 5948 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
DjFace
Някой
**
Публикации: 14

Профил
10 Октомври 2006

Здравейте!
Както се очакваше ще има вечер на ДД в Мохито, даже две Усмивка
На 16.10.2006 (понеделник), ще има подгряващо концерта парти и на 20.10.2006 (петък) афтерпарти.
На 16ти ще има и томбола с награди (покани за концерта)(любезно предоставени от организаторите SME), като най интересното е, че ВХОД НЯМА ДА ИМА и за участие в томболата НЯМА ДА СЕ ПЛАЩА!
За съжаление още не са готови флаерите (чак в петък), но дотогава разчитам да информирате всички свои познати (по изпитаната схема "от уста на уста")
За афтерпартито още не са уточнени подробностите, но ЩЕ ИМА! Усмивка
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #1: 10 Октомври 2006

Страхотна новина, радвам се че и след концерта нощта ще продължи  Зъл

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #2: 10 Октомври 2006

Страхотна новина, Стефане.Радвам се, че ще мога да продължа емоцията от концерта в любимия си клуб в София.Сигурна съм, че ще стане страхотно парти.Благодаря предварително за което.  Одобрение

'Heaven ain't far from where we are '
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #3: 10 Октомври 2006

Да, новината наистина е повече от добра  Одобрение

Само една подробност искам да разбера. Тъй като в Мохито има две зали то трябва ли да разбирам, че идентично парти ще протича и в двете, или ще бъде само в една от залите? Не за друго, но маси трябва да се запазват, и за да не се получи някоя досадна грешка те моля за малко яснота. Благодаря

Good Evening, Sofiaaa!
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #4: 11 Октомври 2006

...
За съжаление още не са готови флаерите (чак в петък), но дотогава разчитам да информирате всички свои познати (по изпитаната схема "от уста на уста")
За афтерпартито още не са уточнени подробностите, но ЩЕ ИМА! Усмивка

... ами аз вече информирам наред, но и аз, като Кирил101 искам да знам в коя зала ще е афтър-партито (то ме интересува особено, че за него доста места трябва да запазим)... ДиДжей Фейс, аз и в събота в Мохито те питах за залите, приятелю... и тогава нищо не каза... натисни ги малко шефовете, за повече яснота, че ще идва доста народ от други градове... та да не се изложим, като нямаме добра организация за партито след концерта... че ако случайно уцелим някой от колегите ти, нали разбираш, че софийската група ще ни линчуват във форума... Ухилен Намигване

See what I see!
DjFace
Някой
**
Публикации: 14

Профил
Отговори #5: 11 Октомври 2006

Щом настоявате за яснота... Усмивка
Партито след концерта ще бъде само в едната част на Мохито (май!)(пък и не знам в коя...по вероятно е в голямата). И на двете партита (на 16ти и на 20ти) ще пускам аз музика (това поне го знам)(въпреки това се надявам да дойдете) Усмивка
Така като гледам, май не бях особенно информативен, но до края на седмицата ще напиша подробностите

пп: имам известен проблем със скобите като че ли! Опитвам се да ги откажа! Усмивка
Последна редакция: 11 Октомври 2006 от DjFace
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #6: 11 Октомври 2006

Хаха, хареса ми това със скобите...аз имам проблем с многоточията, но както и да е...
 Ухилен
Та просто исках да кажа, че ще съм там с една добра агитка приятели.
Ще се видим в София...
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #7: 15 Октомври 2006

DJFace, надявам се скоро да дадеш малко по-подробно инфо, защото аз продължавам усърдно да информирам, но малко взех да се притеснявам, че още не знаем подробности... Млъкнал

... не съм сигурна дали ще успея да присъствам в понеделник, но за петък - гаранция... очаквам да се получи страхотно парти, особено като се съберем сговорната форумна дружина...

... още един въпрос... в неделя има избори, а както знаем 24 часа преди избори се спира алкохола... та, дали ще има пиене в петък след 12... Объркан

See what I see!
playing_angel
Смутител

Профил
Отговори #8: 16 Октомври 2006

... още един въпрос... в неделя има избори, а както знаем 24 часа преди избори се спира алкохола... та, дали ще има пиене в петък след 12... Объркан
Toзи проблем е изключително сериозен за хора като нас явно.  Ухилен И ще побързам да вдъхна успокоение на Kevy и останалите притеснили се, като съобщя най-официално, че алкохолът го спират в събота следобед.Така, че ще можем да пием до ранните зори на събота, та даже и малко повече.  Ухилен НАЗДРАВЕ!!!(казвам, отпивайки сериозна глътка ментов чай с ром).
Последна редакция: 16 Октомври 2006 от playing_angel

Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #9: 16 Октомври 2006

..., като съобщя най-официално, че алкохолът го спират от петък следобяд.Така, че ще можем да пием до ранните зори на събота, та даже и малко повече.

... тук забелязвам леко противоречие... предполагам, че е неволна грешка... Намигване

Както и да... и аз получих информация (не претендирам, че е официална ), че алкохола се спира от 22 часа на 21.10... от сутринта хората така ме успокояват, все едно съм най-голямото пиянде на света... хихихихи... Ухилен

See what I see!
playing_angel
Смутител

Профил
Отговори #10: 16 Октомври 2006

Леле:) Ама че съм тиква!!! хах! Исках да кажа събота следобед.Грешката е поправена.Та разпространението на невярната информация е предотвратено.  Очиврът .Аз така по-скоро себе си успокоявам май, не останалите. Та, ще се пие в петъка - нямайте грижи!!!  Ухилен

dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #11: 16 Октомври 2006

Приятно прекарване на партито тази вечер! За съжаление нямам възможност да присъствам,но на 20-ти непременно ще дойда на афтър-а.Слушайте много Duran Duran тия дни,изживейте незабравими предконцертни емоции и нека посрещнем достойно групата в петък! Готин Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #12: 18 Октомври 2006

Цитат
Афтър-партито ще е в малките зали на Мохито и вече има доста резервации! Имайте го предвид!

DjFace, благодаря за инфото. Все пак е петък вечер и без резервация може да няма места.

... искам да помоля хората, които на са говорили с мен или Благовеста за резервации в Мохито, де си направят такива... залата е малка, местата не са много и въпреки, че едва ли ще стоим седнали... ясно е че всички, ще сме заедно, но все пак капацитета е ограничен... тези, които са проявили интерес, са включени в нашата резервция, останалите е необходимо да резервират сами - все пак не можем да гадаем плановете на всички, нито да запазим цялото заведение...

До скоро другари, ще се видим в петък... Ухилен

See what I see!
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #13: 20 Октомври 2006

За да няма сърдити и обидени в последствие, искам още веднъж да обясня, че хора, които не са говорили с мен или Благовеста не са включени в нашата резервация - без значение дали се познаваме, дали сме излизали заедно или някога си са споменавали, че евентуално възнамеряват да присъстват... няма как да гадая...
Обстановката в малката зала на Мохито е доста "задушевна" и тези, които са ходили знаят, че на резервация за 20 човека няма как да се съберат 40 (дори и да искат прави да стоят), защото просто около масите няма много място, както и липсва някакъв по-конкретен дансинг.
Не съм искала да правя някаква организация за това парти, просто исках да съм сигурна, че нашите приятели извън София, ще бъдат спокойни... все пак и те ни посрещат добре... всеки един софиянец мисля може да се размърда и да си направи резервация... така че действайте докато е време, а не чакайте някаква организация, защото официална такава няма... не искам да има сърдити...

Ще се видим на концерта! Ухилен

See what I see!
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #14: 21 Октомври 2006

Face, Стефане, човече,    справи се блестящо!!
От самото начало, когато смесваше 80-тарските хитове по новому, до самия край усета ти бе безпогрешен. Браво. Одобрение

Не ни "пожали, нито откъм Duran, нито откъм Depeche.
До нови срещи на теб и заведевието.

for all the right reasons
for all the right reasons
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.