DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: ELECTRICUTION PARTY - 22.10.2006 (неделя), клуб 3 Уши  (Прочетена 14579 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #15: 23 Октомври 2006

Първо искам да благодаря на всички съфорумци, които уважиха снощното парти с присъствието си.

Аз пък искам да благодаря на теб, Джулс!
Партито беше много приятно... събрахме се, видяхме се, поговорихме си, пийнахме (аз малко прекалих даже), потанцувахме и слушахме приятна музика, какво повече може да се иска от едно парти!

Цитат
Depeche Mode - Photograhic (Remix)

...това ме зарадва особено, още повече, че не харесвам ремикси принципно, но човек винаги може да бъде изненадан...

Иначе видях Миро във вихъра на танца, Джулиан ми пусна най-накрая... повече от доволна съм!!! Ухилен

See what I see!
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #16: 23 Октомври 2006

И аз искам да благодаря на julianep и на gothprince за музиката и чудесното настроение, както и на my dearest friend Анета, без която то едва ли щеше да се състои, чисто от организационна гледна точка. Може би малко хора знаят, че първоначалната идея бе welcome party за един специален човек, който за съжаление не можа да дойде (хм, и ще съжалява дълго!), е, но за това пък дойдоха други също толкова специални, с които добре се позабавлявахме.
Снимки - ЛС

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #17: 24 Октомври 2006

Поздравления за всички, които се погрижиха това парти да се случи. Не съм присъствал на партита в чужбина за да мога да направя сравнението , за което Миро говори, но съм сигурен, че това това е вида парти, което определено предпочитам. Поздрави за julianep, който смесваше невероятно през цялата вечер.

Някъде в сетлиста трябва да се добави и Enjoy The Silence (Hands And Feet Mix) или поне така мисля.

Good Evening, Sofiaaa!
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #18: 24 Октомври 2006

На рождения ден на Маргото преди половин година Владо (ghostdance, който Марго прекръсти на gothprince) ме научи що е то даркуейв. Сега установих, че ми харесва даже.
  И двамата с Юли се постараха. Поздравления отново  Одобрение Истинска готика.
Сега знам кои са и And one даже  Доволен

for all the right reasons
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #19: 24 Октомври 2006

Страхотно парти! Само може да съжалявате, че сте го пропуснали Зъл Не ме бива по обясненията, затова ще оставя разказите на по-приказливите  Усмивка

Пиша само за да си измоля сетлист или някоя друга снимка. Усмивка

За снимки и аз чакам, дано се събудят/приберат по-бързо фотографите ни Намигване

Снимките са вече в Дневника ми! Одобрение Извинявам се за забавянето,но исках да подготвя снимките и чак тогава да опиша впечатленията си.
Партито беше неповторимо! Готин Не съм вярвала,че някога ще чуя любимата си музика в различна от домашната обстановка,още по-малко пък в компанията на всички вас-приятелите ми от форума.Още снощи като се прибрах веднага си пуснах някои от любимите изпълнители,които чух на партито и в момента продължавам в същия дух...Diary Of Dreams,Deine Lakaien,Morthem Vlade Art,And One,Wolfsheim... Чак сега осъзнавам колко съм се пристрастила към тази музика и колко ми липсва ако не я слушам дори и ден. Очиврът
Специални поздрави и благодарности на Юли и Владо за перфектния музикален подбор! Наистина не съм очаквала,че някога ще присъствам на подобно парти. За съжаление не ми стигнаха силите да остана до края на партито  Плачещ ,многото събития тия дни ми дойдоха малко в повече,но все пак се радвам,че успях да присъствам на концерта на Duran Duran и на всички партита,както си бях планирала. Ангелче
Очаквам с нетърпение и плейлиста на Владо, защото чух някои интригуващи непознати за мен изпълнители,които имам намерение непременно да си потърся!  Усмивка

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #20: 24 Октомври 2006

От на Владо сета си спомням само няколко песни NamNamBulu - Memories, DAF -  Der Mussolini, Tuxedomoon - No Tears, Duran Duran - Come Undone Усмивка Другите вече трудно ще си ги спомня, но имам и смътни спомени за The Sisters Of Mercy - Temple Of Love,  Dead or Alive – You Spin Me Round (Like a Record) Усмивка
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #21: 24 Октомври 2006

много хора,които са били там,ми казаха,че е било невероятно,поздравления за диджеите,следващото няма да го изпусна ,продължавайте в същия дух  Усмивка

[:There's a devil lying by my side:]
gothprince
Опасен
**
Публикации: 214

Профил WWW
Отговори #22: 24 Октомври 2006

ето ме и мен  Намигване- благодарности на всички от форума за присъствието и добрите думи , които сте споделили относно партито ни  Одобрение. , както и за подкрепата от страна на Margoto и Анета, Recoil и Victor , както и всички Вас ,които все още не познавам лично Усмивка.

До утре обещавам да постна и моя сет , след като го възстановя по спомен , защото пускахме по интуиция почти през цялото време.

P.S. За всички , които са изпуснали партито - трябва да съжалявате ,защото сетовете на Julianep бяха едини от най-добрите ,които е правил досега  Усмивка
Lud Uchen
Агент
Публикации: 108

Профил
Отговори #23: 24 Октомври 2006

P.S. За всички , които са изпуснали партито - трябва да съжалявате ,защото сетовете на Julianep бяха едини от най-добрите ,които е правил досега  Усмивка

Сол в раните, сол..  Млъкнал

More than a party...
gothprince
Опасен
**

Профил WWW
Отговори #24: 24 Октомври 2006

Ето и моя playlist , въпреки ,че не съм сигурен за поредността на някои от групите :

Apoptygma Berzerk - Cambodia
Covenant - Pulse
And One - Deutschmaschine (single version)
Assemblage 23 - Awake (Imperative reaction mix)
Icon of Coil - Remove/Replace
Assemblage 23 - Naked
In Strict Confidence - No love will heal (Lucas Boyse remix)
And One - Military Fashion Show (Club Hit)
Diorama - E-Minor (Ned Chapel version)
Diary of Dreams - She (Demonic mix)
And One - Get you Closer (live)
Psyche - Renegades
Culture Kultur - Wonder
Aiboforcen - Tasting New Waters (Upgraded)
Diorama - I wait for you ( Ionized version)
And One - So klingt Liebe (Club Hit)

Client - Come On
Ladytron - Destroy Everything You Touch
Chicks On Speed - Kaltes Klares Wasser
Duran Duran - Come Undone
Dead or Alive - You Spin Me Round
Soft Cell - Tainted Love
Girls Against Boys - She's Lost Control (A Means To An End tribute)
The Cure - Boy don't Cry
The Cure - 10:15 Saturday Night
Tuxedomoon - No Tears
D.A.F.- Der Mussolini
Die Krupps - Wahre Arbeit-Wahre Lohn
The Sisters of Mercy - Temple of Love (with Ophra Haza)
Killing Miranda - Discoteque Necronomicon
Clan of Xymox - Taste of a Medicine
The Breath of Life - The Valley
Morthem Vlade Art - Someone with a Transparent Eyes
Belief - Pastlight
Namnambulu - Memories
Sero Overdose - The One
Assemblage 23 - Drive
Depeche Mode - Enjoy The Silence (extended)

Имаше и request за Covenant - Bullet ,но за жалост не му намерих подходящо място във втория сет  Готин

P.S. За всички , които са изпуснали партито - трябва да съжалявате ,защото сетовете на Julianep бяха едини от най-добрите ,които е правил досега Усмивка

Сол в раните, сол.. Млъкнал

това беше похвала за Юли , не исках да натъжавам никого Ангелче
Последна редакция: 04 Ноември 2006 от gothprince
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #25: 25 Октомври 2006

Имаше и request за Covenant - Bullet ,но за жалост не му намерих подходящо място във втория сет  Готин

Е, то поне хубаво, че не си я пуснал точно като си тръгнах, така щеше да ме е яд повече Намигване Така или иначе другите песни компенсираха липсата на Bullet, което не ми попречи веднага да си я пусна, когато се прибрах Плезене
gothprince
Опасен
**

Профил WWW
Отговори #26: 25 Октомври 2006

Kiira, след като видях пост-а ти ,не ми излиза от главата Time is likе a bullet....Обещавам ти ,че ще го има следващия път, плюс още нещо по твое желание  Намигване
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #27: 25 Октомври 2006

Само да уточня нещо:

.....Владо (ghostdance, който Марго прекръсти на gothprince)...

Викич, нещо си в грешка. Не съм прекръствала Владо, още повече той никога не е бил ghostdance, а беше gothsmack. Освен това специално проверих какво пише на флаера преди да постна... Намигване
Последна редакция: 25 Октомври 2006 от margoto

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #28: 25 Октомври 2006

И аз бих добавила няколко благи думи. Не знам до колко ми пролича, но партито много ми хареса! Поздравления за идеята, реализацията и подбора на музика. Хубавото на такива партита е, че процентът на случайно попаднали е сравнително нисък и няма кой да ти развали настроението.

Kiira, все ще се сещам за теб като слушам bullet Усмивка То и аз бях почти същата работа с  flux...

I need to drink, more than you seem to think
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #29: 25 Октомври 2006

Само да уточня нещо:

.....Владо (ghostdance, който Марго прекръсти на gothprince)...

Викич, нещо си в грешка. Не съм прекръствала Владо, още повече той никога не е бил ghostdance, а беше gothsmack. Освен това специално проверих какво пише на флаера преди да постна... Намигване

Целувка  Аууу, Владо много съжалявам.   Ти си...

Ти си принц, пропаднал и живял във мрака.
   Отгоре Господ прати те в преизподнята,
     Заключен, ти надуваше напразно своя рог.
   Изкачи се после ти, преобразен във Гот.
     Столетия безчет върху ти стовариха проклятия
   и навеки захвърлиха ни в твоите обятия.

Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.