DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Печат  
Автор Тема: Промени в екипа на DM.org  (Прочетена 31437 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #30: 17 Октомври 2006

И аз на свой ред бих искала да благодаря  Одобрение на Кириларт за всичко, което направи в качеството си на модератор за нас, членовете на сайта. Това е определено тъжна новина за мен, но в крайна сметка всеки сам си преценява и уважавам решението му. Ако не беше той, както и нестихващият му ентусиазъм и търпение за организиране на партита, сбирки и посещения на концерти, може би нямаше да познавам толкова много от Вас, както и да се сдобия с нови приятели.  Намигване
Вярвам, че ще продължаваме да се събираме и да си изкарваме страхотно и за в бъдеще. Ще се видим в петък! 

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #31: 17 Октомври 2006

Благодаря на всички приятели за топлите думи!

Измина почти цяла година, година, в която екипа на depeche-mode.org се превърна за мен в семейство. Място, където всеки свободно излага мислите и идеите си, където всички работят в името на една кауза - щастието на феновете на качествената музика у нас! Точно затова и раздялата с това място, бе болезнено тежка за мен. Дълго време обмислях решението си, преди да го споделя с останалите от екипа и сега с вас. Животът на всеки от нас е съставен от постоянно вземане на решения, а колко правилни са те, в момента в който ги вземаме, можем само да гадаем. Времето е единствения обективен фактор, който показва грешките и успехите ни. Стигнах до момент, в който се наложи да направя тежък избор...избрах пътя, който съм поел по-отдавна като посока за развитие - изкуството.
 Смятам, че няма да е честно към всички вас, да заемам място в екипа, само като статист. Още повече, че убеден съм сред потребителите в този сайт има много интелигентни хора, с желание и възможност да допринесат за бъдещите успехи на проекта.
 Разбира се ще остана във форума и обещавам да съм също толкова активен, колкото бях досега в обсъждането на любимите за всички ни теми. Ще помагам и на проекта винаги, когато екипа има нужда от допълнителни сили, за реализирането на дадено начинание.
 Спирам дотук, защото поста започва да звучи като сбогуване, а съвсем нямам такива намерения.  Усмивка
 Благодаря на колегите от екипа, за проявеното разбиране към молбата ми! Одобрение
Последна редакция: 17 Октомври 2006 от kirilart
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #32: 17 Октомври 2006

Моите най-искрени пожелания само за хубави събития занапред, Кирил!
Ти си страхотен човек Усмивка  Одобрение

kalisto
Гратис Любовник
Публикации: 56

Профил
Отговори #33: 17 Октомври 2006

Кире, пожелавам ти любовта и всеотдайността, която вложи тук, да ти се върнат най-малко стократно. Още по-големи и неочаквани за теб успехи в творчеството!!!  Одобрение  Намигване

Where souls disappear
Only YOU exist here
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #34: 17 Октомври 2006

Искам само да ти пожелая много успех във всички начинания!!! Радвам се, че се запознахме и че ще продължиш да бъдеш сред нес Усмивка Няма да се сбогуваме, а ще си казжем до нови срещи Намигване
                                                Успех!!!

Angels of the Universe
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #35: 17 Октомври 2006

Aз също се присъединявам към емоциите и чувствата на всички нас в този толкова ключов момент от развитието на depeche-mode.org.
Уважавам решението на Кирил,макар да ми е трудно да приема напускането му и вярвам,че е напуснал състава на екипа,но не и нас.
Благодаря,че ни направи част от ентусиазма,топлината и приятелството ти! 
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #36: 18 Октомври 2006

кире, надявам се това решение си го взел на трезва глава и да не са били замесени течности от далечна братска куба и региона Усмивка. и аз искам да благодаря за времето, което отделяш за този форум, както и за всички инициативи, с които си се захващал и завършвал успешно.
Последна редакция: 18 Октомври 2006 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #37: 18 Октомври 2006

Присъединявам се към благодарностите към Кириларт, за всичко което направи за сайта и перфектната организация на събитията, благодарение на които, една голяма част от нас, потребителите, се запознаха.
Кире, възхищавам се от ентусиазма ти и ти пожелавам успешно реализиране на бъдещетите планове! 

jump out of time
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #38: 19 Октомври 2006

Кирил заслужава само уважение за всичко,което е направил за това място.Аз лично бих искал да му благодаря за всичко,което е направил за мен през това време.Колкото до най-новите промени в екипа-не съм особено въодушевен,но се надявам все пак нещата да не стават по-зле,отколкото са в последните 3-4 месеца.Дано хората,които са от най-много време тук и вече не се появяват,да прояват отново стaрия си интерес към depeche-mode.org.
Последна редакция: 23 Октомври 2006 от Ginger
yty
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #39: 19 Октомври 2006

Гледам нов сътрудник има тук и се спотайва нещо Намигване
Кеви - честита ти нова "длъжност" в туй прекрасно място! Със здраве и акъл да си я носиш Ухилен
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #40: 19 Октомври 2006

Абе и на мен ми се наби в очите ,ама чакам официално оповестяване от ЕКИПА за да поднеса и аз моите поздрави.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #41: 19 Октомври 2006

Както вероятно вече сте забелязали , Kevy и kiril101 са новите сътрудници в работата по сайта  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

yty
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #42: 19 Октомври 2006

Ха така, честито и на Кирето:) Поздрави и успех;-)
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #43: 19 Октомври 2006

Благодаря за поздравите, но присъединяването ми към екипа всъщност по никакъв начин не променя участието ми във форума или отношението към хората тук, така че за мен нищо не се е променило... надявам се скоро да го разберете... Намигване

Относно, неколкократното споменаване за Ginger за неучастието на някои от старите потребители във форума, мисля да пусна отделна тема, защото е очевидно, че има нужда от коментар.

See what I see!
bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #44: 19 Октомври 2006

Откривам хубава новина още с влизането във форума! Честито на Kevy и Kiril101! Сигурна съм, че с вашия принос това място ще продължава да е така страхотно, вдъхновяващо и пъстро! Много се радвам за новите ви длъжности, може би не съм аз човека, който да дава някакви оценки, но си позволявам да кажа, че го заслужавате  Одобрение, все пак, искам да изразя мнението си.  Готин
На kirilart искам да благодаря, че беше такъв деен организатор и сърцато се раздаваше, в резултат на което се запознах с хора, които сега наричам мои приятели! Естествено, благодаря му и за нещата, които е правил за форума, както и се радвам, че ще продължава да е с нас... Кире, желая ти много щастие и успехи, и вдъхновение!
Надявам се с всички вас да се видим утре!  Усмивка Усмивка Усмивка

The more I look   The more I see   The more I feel
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.