DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Печат  
Автор Тема: Промени в екипа на DM.org  (Прочетена 31439 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #45: 19 Октомври 2006

Пожелавам на новобранците в екипа и ветерани във форума, да донесат сполука на проекта! Честито приятели, наред с правата идват и задълженията, бъдете си просто вие и ще се справите. Успех! Одобрение
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #46: 19 Октомври 2006

Вече спокойно мога да честитя на новите сътрудници в екипа Kevy и kiril101 Заслужава те го и успех  Одобрение
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #47: 19 Октомври 2006

Охоо, имаме нови сътрудници!
Честито на Kevy и kiril101. Лично мен, тази новина много ме зарадва. Сигурна съм, че със своето постоянство и отговорно отношение, новите сътрудници, ще допринесат за развитието на проекта!
Успех!

jump out of time
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #48: 20 Октомври 2006

Благодаря за поздравите, но присъединяването ми към екипа всъщност по никакъв начин не променя участието ми във форума или отношението към хората тук, така че за мен нищо не се е променило... надявам се скоро да го разберете... Намигване

С малко закъснение благодаря и аз на всички за поздравите. Казаното от Кеви си позволих да цитирам, защото е валидно с пълна сила и за мен.

Good Evening, Sofiaaa!
kalisto
Гратис Любовник
Публикации: 56

Профил
Отговори #49: 20 Октомври 2006

Честито и от мен на новите членове на екипа - Kevy и Kiril101!
Като изцяло отдадени на ДМ идеята съм сигурна, че всичко, което ви предстои тук ще е увенчано само с успех. А аз най-искрено ви го пожелавам!  Одобрение

Where souls disappear
Only YOU exist here
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #50: 20 Октомври 2006

Два дена нямах възможност да посещавам форума.Сега влизам и - изненада!!!Отчасти неприятна, защото видях, че kirilart е взел такова решение.Сигурна съм обаче, че то е правилното за него и затова му пожелавам много успехи и неспиращо вдъхновение в пътя, който е избрал.Благодаря му затова, че ме посрещна много топло, когато дойдох във форума, както и всички останали членове на екипа и по-старите потребители.Без хора като теб, Кире, престоят ми във форума нямаше да е толкова приятен, защото сайта нямаше да изглежда така.Благодаря ти още веднъж за всичко.
Добрата страна на тази новина за мен, е че Kevy и Kiril101 са се присъединили към екипа.Това много ме зарадва, защото вие наистина сте стойностни хора, които съм сигурна ще продължат да правят това място още по-хубаво и приятно.Пожелавам ви успех в новото начинание.Сигурна съм, че ще се справите отлично.  Одобрение

'Heaven ain't far from where we are '
inner_smile
Агент
Публикации: 103

Профил
Отговори #51: 20 Октомври 2006

честито на новите ни сътрудници и от мен Усмивка съвсем заслужено си е  Одобрение
и аз съм сигурна,че ще допринесат много за този и без това прекрасен форум Усмивка да им е честито още веднъж!

footprints gone,you never love someone
h_t
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #52: 20 Октомври 2006

Аз също бих искала да поздравя двамата нови сътрудници - Kevy и kiril101, както и екипа на depeche-mode.org  за отличния избор. Пожелавам им приятна работа по доизграждането на целия проект и да четат само хубави публикации във форума.  Усмивка
На kirilart пожелавам много успехи както в личен така и в професионален план. Нека музата никога не го напуска !
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #53: 21 Октомври 2006

Известно време бях офф-лайн и като се завърнах...хехехе, доста неща са се случили Усмивка
Успех на kirilart в творческият му път-Всевиждащият Модератор ще липсва на мнозина, видно е, добре дощъл на Всевиждащият Крал Усмивка
Успех и на Kevy, и kiril101 вече като част от екипа на depeche-mode.org-дано вашите усилия направят това кътче още по-уютно и приятно, за всички нас, и дано всички ние съумеем да помогнем в това начинание  Усмивка

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #54: 21 Октомври 2006

Кирил беше един виден потребител във форума, също така виден и като част от екипа след това, остава си и ще остане виден и за в бъдеще.
   Колко хора на негово място след като работата в проекта като цяло не е вече толкова много по обем, биха се почувствали в "излишна тежест". Това говори за крайно отговорно отношение от негова страна към изпълняваните задължения.
   За същото говори и всяко едно негово действие през тази година като част от екипа. Всички мероприятия, в чиято организация той заемаше централно място протекоха просто безупречно.
    Най-напред благодарение на него стана факт първата реална среща на хора от форума навръх нова година  в Търново.
    После стана реалност и DM.org convention в Пловдив, където организацията бе повече от перфектна като си спомня , че той дори влезе в и в ролята на екскурзовод, информационен център и фотограф.
    Естествено не можем да пропуснем двете екскурзии до Букурещ и Истанбул. Къде ли не се вя българския флаг.
    Пожелавам ти професионални успехи, Кириле
като не се съмнявам и в бъдещето ти все така успешно присъствие тук

Искам да пожелая и спорна работа на двамата нови сътрудници в екипа Kevy и kiril101. Нека сайта продължи да се развива успешно. Усмивка

for all the right reasons
for all the right reasons
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #55: 22 Октомври 2006

Пак съм изпуснала през двата ми работни дни.... Намигване
Кев честита ти нова длъжност! Много се радвам! Честито и на kiril101! Какво съвпадение, единият Кирил предаде щафетата на другият Кирил Усмивка

Angels of the Universe
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #56: 24 Ноември 2006

Вече всички членове на екипа имат равностойни модераторски права, като статутът вече носи името "сътрудник" (поради понякога негативните асоциации с думата "модератор"). До голяма степен това решение спомага за по-лесна и по-организирана работа, която се надяваме да движи форума напред Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #57: 24 Август 2007

С огромно съжаление, бих искал да обявя оттеглянето си от екипа на ДМ.орг. Тъжен

На този етап, личният и професионалният ми живот ме възпрепятстват да продължавам да отделям нужните време и енергия и да поемам отговорността необходима за успешното управление на този сайт като част от екипа му.

През изминалите 3 години съм имал възможността да работя с чудесни хора, чиято професионалност изисква поклон. Бих искал да благодаря на колегите си за всичко, което са направили за този проект и да им пожелая попътен вятър в бъдещите начинания на екипа на ДМ.орг.
Последна редакция: 24 Август 2007 от dobomode

maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #58: 24 Август 2007

Съжалявам да прочета, че човекът, който е направил толкова много за този проект се оттегля, но всеки си преценява и вярвам, че прави най-добрият избор за себе си.

Добо, благодаря ти за всичко, което си направил за този сайт и ти пожелавам много успехи в личен и в професионален план!  Одобрение

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #59: 24 Август 2007

Добо, наистина много съжалявам, че точно ти няма да си част от екипа. Тъжен
Желая ти много успех и благодаря за всичко, което си направил за този сайт.

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.