DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Печат  
Автор Тема: Промени в екипа на DM.org  (Прочетена 34116 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #60: 24 Август 2007

Жалко, че един от учредителите на този проект се оттегля, ала явно е време за нови хоризонти...Успех и Късмет, и от мен =)!

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
MO.
Гост
Отговори #61: 24 Август 2007

Добо, благодаря ти и аз за всичко, което си направил за последните 3 години за този проект! Няма да крия, че за мен ти си и душата на екипа, но души много, ще се оправят и без теб шефовете тук! Надявам се, зад волана остава поне духом приятелският ти тон и възпитаното отношение към всички нас през годините тук! Отново успех на албума ти "Newborn" и знай, че и аз съм от хората, които те обичат и са ти признателни.......за вдъхновението, ако не за друго! Хората, които умеят да сплотяват, да погасяват пожари, да са жертвоготовни буфери и да се извиняват от чуждо име са малко в наши дни! Както е казал обаче народа, скромността краси човека, радвай се на красотата си!  Одобрение Готин Усмивка

www.myspace.com/moloveblaster
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #62: 25 Август 2007

Съжалявам да науча тази вест ..., попринцип не реагирам много адекватно когато настъпват промени, особено пък, когато тези промени се случват тук-място което от близо година насам се превърна във втори дом за мен ...

Добо, благодаря ти за всичко, което си направил за да съществува този сайт и за лоялното ти отношение към мен!
Надявам се да си щастлив по пътя, който си поел-желая ти го от сърце!
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #63: 25 Август 2007

Брех, да му се не види, човек три дни да отсъства и любимият му форум се обърнал нагоре с краката!
Значи завръщам се снощи след извънградска общосемейна дандания, пускам компютъра, захващам се да попрегледам какво съм пропуснала тез дни и изведнъж погледът ми се закача за статус панела. След седем часа във влака съзнанието ми не функционира на пълни обороти, но е достатъчно да проумея, че нещо не е наред. Гледам, мисля, гледам, чудя се и в един момент ми светва - никът на dobomode е оцветен в чисто искрящо кристално бяло!!? Бърза справка с последните публикации ми даде нужната информация, но шокът си остана.
Добо, макар да съм във форума отскоро, оскъдните ми съприкосновения с твойта светла личност са ме оставили с най-добри впечатления и топли чувства.
Искрено пожелавам успех във всичките ти начинания.
Тъй да се каже - шапки долу!

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
rusimode
Агент
Публикации: 116

Профил
Отговори #64: 25 Август 2007

Пожелажам на екипа на DM.org във всички бъдещи начинания много късмет!

TOTU2009/10 - Berlin / Frankfurt / Muenchen / Rome / Mailand / Mannheim / Barcelona / Barcelona / Nuernberg / London / London / Manchester / Berlin / Duesseldorf
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #65: 18 Септември 2007

Имам честта да обявя завръщането на kirilart и Recoil като членове на екипа на DM.org.  Зъл

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

yori
Посветен

Профил
Отговори #66: 18 Септември 2007

Охохо! Каква новина! Ами честито да Ви е повторното включване в "Кралското воинство"! На мен ще ми е за сефте да съм под "командването" на многоуважаемия Kirilart, та ще внимавам от тук нататък в картинката!  Очиврът
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #67: 18 Септември 2007

Имам честта да обявя завръщането на kirilart и Recoil като членове на екипа на DM.org.  Зъл

Това е много добра новина за дм.орг.Аз и така имах впечатлението, че те са само формално извън екипа, така че нещата си идват на мястото.Успех!

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #68: 18 Септември 2007

мааааалей, страх!
момичета и момчета, мъже и жени - за вас не знам, но аз отивам отново да си прочета правилника много внимателно.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #69: 19 Септември 2007

Добре дошли отново...не че сте ни напускали, ама така се казва Усмивка Много се радвам!!!
мааааалей, страх!
момичета и момчета, мъже и жени - за вас не знам, но аз отивам отново да си прочета правилника много внимателно.
На мен ще ми е за сефте да съм под "командването" на многоуважаемия Kirilart, та ще внимавам от тук нататък в картинката!  Очиврът
Не се бойте се Момичета...те са строги, НО справедливи!!!

Angels of the Universe
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #70: 19 Септември 2008

Поради очакваните куп новости свързани с предстоящия албум и бъдещото турне на Депеш Мод, Валерий (Aleksandrovster) ще ни помага с публикуването на новините на страниците на дм.орг.
Успех и благодарности, че се съгласи да ни помагаш с тази задача.

Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #71: 19 Септември 2008

Да му е честито на Aleksandrovster! с пожелание да се справя леко и добре с работата!  Усмивка
yori
Посветен

Профил
Отговори #72: 20 Септември 2008

Честито и от мен!  Одобрение
Желая успехи с новинарската дейност!
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #73: 21 Септември 2008

Благодаря ви много! Усмивка Надявам се, ако не друго, поне да няма празнини в отразяването на новините(каквито по-скоро няма). А аз желая на всички ни нуждата от поне още един новинар, или двама, дори трима... Усмивка Очиврът
Последна редакция: 21 Септември 2008 от Aleksandrovster
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #74: 07 Ноември 2008

Цитат
А аз желая на всички ни нуждата от поне още един новинар, или двама, дори трима...

От днес имаме трети новинар. Освен Светльо и Валерий към екипа отразяващ новините около групата се присъединява и Дени. Желая и успех, а на всички нас консуматорите, още по-пълна и качествена информация.
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.