DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Ще си купите ли Playing The Angel на CD?
О да! - 23 (95.8%)
О не! - 1 (4.2%)
Пиратка с диска в найлон - 0 (0%)
Общ брой гласове: 23

Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: Ще си купите ли Playing The Angel на CD?  (Прочетена 11708 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Toshe
Кукла
*
Публикации: 22

Профил WWW
Отговори #15: 18 Октомври 2005

Хаха те руснаците са големи имитатори Усмивка Вече и обложките ги докарват. Аз също съм много разочарован, искам да си взема оригинално CD. Винаги мога да си изпържа новия им албум за 20 ст... но просто друго си е чувството Очиврът Ангелче
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #16: 20 Октомври 2005

v dir.bg ima nqkakva igra, kazvash im kak se kazva albuma, i chakash da vidish dali nqma da si sred 10-te izbrani Усмивка koi pyk znae moje da stane neshto Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
a_velchev
Гратис Любовник
Публикации: 52

Профил
Отговори #17: 20 Октомври 2005

Дори и при свръхголямо желание факт е, че във Варна няколко дни след "Световната официална премиера" албумът никъде не може да се намери...
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #18: 20 Октомври 2005

Цитат
v dir.bg ima nqkakva igra, kazvash im kak se kazva albuma, i chakash da vidish dali nqma da si sred 10-te izbrani

Аз си опитах късмета преди два, три дни Усмивка
Но или не спечелих или и те още нямат оригиналните дискове, а дали пък ще са оригинални Объркан Днес там имаше и статийка за ДМ и новият албум.
Ние сме на всеки километър Ухилен Полицай Ухилен
Последна редакция: 20 Октомври 2005 от Admirer

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
dojackal
Гратис Любовник
Публикации: 55

Профил
Отговори #19: 20 Октомври 2005

О!да - на радостта хехе. Ще се вземе албума въпреки бирите, които никога няма да бъдат изпити хаха, няма две мнения по въпроса. Иначе колкото и да е мизерен съпорта от българска страна (ми малка държава сме, пълно с простаци и чалгари гхахахах), важното че ще го има и това заради готини фенове като всички вас  Одобрение
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #20: 22 Октомври 2005

v dir.bg ima nqkakva igra, kazvash im kak se kazva albuma, i chakash da vidish dali nqma da si sred 10-te izbrani Усмивка koi pyk znae moje da stane neshto Намигване
дам, брат и репрайс раздават билети за тунето + самолетни билети и нощувки в ню йорк и вашингтон, но не мисля, че ако желаеш нещо много... трябва да разчиташ само на късмета си.
аз не съм си купил все още албума, понеже така и не ме е грабнал.
предпочитам да си изхарча парите за нещо друго.
след време може да си го купя колкото за да го имам в колекцията си.
Последна редакция: 22 Октомври 2005 от Recoil
MO.
Гост
Отговори #21: 22 Октомври 2005

Според мен е задължително поне за мен и си го купих от магазина веднага като се появи нашенското издание.Сега си чакам супер аудио лимитед сидито и винила от Мют и плюс всичко на винил и си ди на "Прешъс"....не само фенски и професионално ги искам, мен ме грабна всичко от първо слушане и колекцията според мен е задължителна. Радвам се, че наистина ми харесва безкрайно и албума и ремиксите....аз съм един доволен от новите неща фен отсякъде! Доволен Одобрение
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #22: 24 Октомври 2005

Ходих до На Тъмно и триумфално си го взех Зъл Даже на входа имаше плакат с обложката на албума Ангелче Интересно също беше, че още този ден са свършили дисковете и трябваше да ми дадат разпечатан, тъй като продавачката си го слушаше Намигване
И изглежда чудесно. Всичко е чудесно. Pain and suffering in various tempos!

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #23: 24 Октомври 2005

От днес следобед и аз се присъединих към редиците на закупилите си албума Пощурял

freelove for everyone
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #24: 25 Октомври 2005

Аз го получих, като подарък от приятели на изложбата!  Одобрение
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #25: 25 Октомври 2005

Цитат
Интересно също беше, че още този ден са свършили дисковете и трябваше да ми дадат разпечатан, тъй като продавачката си го слушаше

А аз се чудех кой ли е този, който е разстроил така, защото се оплака, че сега няма как да го слуша Ухилен
И аз вече си имам оригиналче Доволен

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #26: 13 Ноември 2005

Както писах в една друга тема, обичам да си свалям музика от нета, защото не всичко, което искам да имам си заслужава да го купя в оригинал, но пък харесам ли нещо наистина-тогава задължително държа да си го имам в колекцията. Одобрение
и аз така ... въпреки, че и когато не бях го слушал бях сигурен, че ще ми хареса и ще си го купя ... така и стана разбира се ... а и цената не е изобщо висока за такъв шедьовър ... другите попадения за годината са ми with teeth и demon days.

So High so Far to Fall
jamais vu
Гратис Любовник
**
Публикации: 47

Профил
Отговори #27: 12 Януари 2006

и аз смятах да си го купя, но....ми го подариха  Ухилен ...абе май е пиратка ама подарък ми е...

Music is your only friend. Until the end.
PuFF
Агент
Публикации: 118

Профил WWW
Отговори #28: 26 Февруари 2006

На мен също ми го подариха... Но 100% "оргинал"!
Най-готиния подарък за рождения ми ден!

Сега ми е любопитно да разбера - дали е истина това, че БГ изданието има разлика в звученето спрямо някои други копия по света?!

I hurt my most beloved...
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #29: 12 Март 2006

На мен също ми го подариха... Но 100% "оргинал"!
Най-готиния подарък за рождения ми ден!

Сега ми е любопитно да разбера - дали е истина това, че БГ изданието има разлика в звученето спрямо някои други копия по света?!

По принцип се води,че Бг изданието е презаписано от оригиналния диск,същия който е и в САЩ примерно...но не знам дали само се води че е така или наистина е така Усмивка Един приятел скоро ще си дойде от Гърция,каза че си го е купил.Така,че ще чуя и неговия диск и ще ви кажа дали има разлика Усмивка
Последна редакция: 12 Март 2006 от Mr Writer

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.