DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: Какво според вас изразяват любимите песни на музикантите от Депеш Мод?  (Прочетена 7589 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #15: 22 Октомври 2006

Смятам че има достатъчно хора във форума, които могат без проблеми да коментират дадена тема... без да се впускат в лични коментари за авторите на мненията. Всъщност това прави дискусията по-добра. Не ми се иска да отваряме още една тема за I Want It All... имахме около 3 такива, в които хората изказаха всякакви мнения. Що се отнася до интервютата на Дейв... по-вероятно е грешката да е моя и да съм се подвел по изречения от рода на "след 20 години принуден да пее чужди песни" или нещо подобно. Но така или иначе идеята ми беше, че този албум се очакваше от доста време. След като стана ясно и че Мартин и Анди не са харесали песни, които Дейв е писал за Ultra. Със сигурност имаше още какво да се работи по него и ако не беше на Дейв едва ли щях и да го чуя.

Целта на подобни дискусии не е да убедиш опонента ти, че си прав и да го накараш да си промени мнението Усмивка

Що се отнася до песните на Дейв, моето лично предположение е, че демо версиите им са били доста оскъдни и затова са били отхвърлени. Иначе няма логика в това да издават песни на Алан като Two Minute Warning...
Bubeto
Кукла
Публикации: 32

Профил
Отговори #16: 22 Октомври 2006

Искам да започна от тук,че макар да съм казала,че има хора които харесват всичко на ДМ това не означава,че аз
съм от тези хора. Мисълта ми беше,че хората имат различни музикални вкусове и ако на някой нещо не му харесва, то непременно е лошо. Няма критерий, по който да се определи до колко даден проект е добър. На едни може изобщо да не им допада, а за други да е обратното.
Относно втория цитат:" Не е възможно всички да имаме едно и също мение, което е добре. Така пред човек се откриват по - големи възможности да научи нещо ново или да затвърди старото."  - Сега надявам се стана ясно какво съм искала да кажа. Усмивка Грешката е моя,че не съм разделила двете идеи ,които исках да споделя.
 А що се отнася за песента I Want It All - не се засягам от чуьдото мнение, напротив - уважавам го. Въпросът тук беше друг,но няма да се впускам в подробности.
А що се отнася до ласкателсвата - всеки се радва на тях, но аз предпочитам да са заслужени. Не съм "дървен философ" и в случаи,че някой ме обори съм готова да се съглася и да призая грешката си.
  Ангелче
A и искам да се върна към темата на Ruh_for_DM. До колкото знам едни от любимите песни на Мартин са тези на Брайън Фери, в по - младите му години. Също така Home i Surrender , за които смята,че са от наи- подценяваните песни и които така и не получили нужното признание. А относно това, което изразяват предпочитаните от него песни - " Мисля,че имам склонност да харесвам песни, които са много емоционални. Има един вид изолираност и самота в пените, които ме привличат." Ами той го е казал Ухилен Така че няма нуьда да гадая:)

Seen the tears in my eyes,Heard my truth turn to lies, Seen the tears in my eyes,  I'm not proud of what I do, When I come up, When I rush, I rush for you....
Rush_for_DM
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #17: 22 Октомври 2006

E най-накрая и някой да пише по темата.За разлика от Мартин,аз харесвам по-касния период на Brian Ferry. Намигване

Светът е голям и спасение дебне отвсякъде
Noirdez
Джуниър
Публикации: 71

Профил
Отговори #18: 22 Октомври 2006

това е строго индивидуално, всеки възприема текстовете по различен начин, защото ги свързва с негови собствени усещания и т.н. Например текста на only when I lose myself може да се тълкува по много начини.. дали бягството от себе си е това което те хипнотизира и те кара да се чустващ свободен или точно откриването на себе си когато си с определоен човек ти помага да се намериш това коеото търсиш... по- важно в случая е не какво ти казват те чрез текста, а какво прочиташ ти в тяхните думи
Депешарка
Гратис Любовник
Публикации: 51

Профил
Отговори #19: 23 Октомври 2006

Здравейте,мистър Recoil,
към вас имам само два въпроса - това депешарски форум ли е или нещо се вживявате прекалено много в антидейвската си пропаганда ?! Бесен
........и може би  на следващият концерт  трябва да очаквам на сцената да излезнете вие вместо робота Дейв  Побъркан
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #20: 23 Октомври 2006

Депешарка,

Когато даден човек няма какво да каже по някаква тема, то той се насочва към авторите на мненията, вместо към самите мнения.

Какво да очаквате на концерт на Depeche Mode или Dave Gahan си зависи от Вас, а не от мен. От подобни мнения достигам до елементарното предположение, че бихте се замислили сериозно дали ще отидете на концерт на Depeche Mode, на който Dave Gahan не е фронтмен. Колкото и да "депешарско" да е усещането Ви към останалите 2ма члена от групата.
Депешарка
Гратис Любовник
Публикации: 51

Профил
Отговори #21: 23 Октомври 2006

хахаххахах
ми да започнем нова тема от сорта,хайде да си изберем нов фронтмен...ей на тва му се вика "депешарска" дискусия  Зъл
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #22: 23 Октомври 2006

Луд Учен,
прочети параграфа, който си цитирала и след това коментара си върху него Усмивка.
Последна редакция: 23 Октомври 2006 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #23: 23 Октомври 2006

хахаххахах
ми да започнем нова тема от сорта,хайде да си изберем нов фронтмен...ей на тва му се вика "депешарска" дискусия  Зъл

Защо групата би имала нужда от нов фронтмен?
Lud Uchen
Агент
Публикации: 108

Профил
Отговори #24: 23 Октомври 2006

Луд Учен,
прочети параграфа, който си цитирала и след това коментара си върху него Усмивка.

извинение, но това изречение не ми се понрави. Трябва да спра да идвам на форума докато работя. *ходи да трие*

More than a party...
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #25: 23 Октомври 2006

Ще помоля да прекратим дискусиите, които не са свързани директно с темата, която напомням е: Какво според вас изразяват любимите песни на музикантите от Депеш Мод?

Прекалено много се отклонихме и с такава тенденция ще имаме 20 теми с различни заглавия, в които ще се коментират идентични неща.
Rush_for_DM
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #26: 23 Октомври 2006

Mного ми е интересно защо неща,които наистина нямата нищо общо с темата трябва да се обсъждат точно тук.И каква е тази надпревара всеки да показва колко повече знае за Депеш Мод.Не смятате ли.че все пак Депеш са усещане,а не данни,събития и кво ли не,свъзрано с фактологията им.Едва ли на Дейв,Мартин или Анди им пука кой знае нещо повече за фактите.Творчеството на Депеш е музиката,а не това например,че Мартин и Дейв не били включили авторски парчета на Депеш в соловите си проекти,или на коя дата били обявили името на групата.Сигурно и самите Депеш вече не помнят този ден,както и много други факти.

Светът е голям и спасение дебне отвсякъде
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #27: 23 Октомври 2006

Това ми е най-любимата тема, както споделих с няколко съфорумци. Съдържанието и може да стане много подходящ предмет на дискусия ето тук. Иначе мисля, че ще е по-интересно ако разгледаме любимата музика на музикантите от дм, от гледна точка на влияние в творческо отношение и неговите проявления в музиката на дм. На мен ще ми е интересно, ако някой има по-сериозни наблюдения по този въпрос.

I need to drink, more than you seem to think
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #28: 23 Октомври 2006

Това ми е най-любимата тема, както споделих с няколко съфорумци. Съдържанието и може да стане много подходящ предмет на дискусия ето тук. Иначе мисля, че ще е по-интересно ако разгледаме любимата музика на музикантите от дм, от гледна точка на влияние в творческо отношение и неговите проявления в музиката на дм. На мен ще ми е интересно, ако някой има по-сериозни наблюдения по този въпрос.
halojo, аз в момента съм раздвоен между това да получа информация на тема "Какви са любимите изпълнители на членовете на Depeche Mode". Да чуя музиката им и да се опитам да ги сравня по някакви критерии или нещо, което мога да сметна за общо.
Или просто да използвам Силата и да почувствам музиката... без да я коментирам. Мисля, че ще пробвам с второто, че от доста време не съм чувствал музиката...
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #29: 25 Октомври 2006

halojo, аз в момента съм раздвоен между това да получа информация на тема "Какви са любимите изпълнители на членовете на Depeche Mode". Да чуя музиката им и да се опитам да ги сравня по някакви критерии или нещо, което мога да сметна за общо.
Или просто да използвам Силата и да почувствам музиката... без да я коментирам. Мисля, че ще пробвам с второто, че от доста време не съм чувствал музиката...
Ти си ограничен енциклопедист! Каква е тая фактология?! Използвай въображението си и напиши новата история на Депеш Мод като поставиш акцент на вътрешния свят на всеки член от групата и отражението му в любимите им песни, а не пак да използваш информацията от психоаналитичните сеанси, които си провел с дм.

Да яхнеш "Силата на милионите атомни ядра" и да почувстваш музиката с цялото си сърце, душа, тяло, препускайки в синхрон с ритъма на Депеш... За това не трябват думи, дори за да споделиш усещането! А дали има думи, които могат да опишат какво изразяват любимите песни на музикантите от ДМ?

Иначе попрегледах форума, май нямаше такава тема (ако греша, моля пратете ми линк), от каквато аз се интересувам. Аз имам представа от музиката, която харесват ДМ, но не е достатъчно пълна и нямам много информация и наблюдения точно в тази насока, която ме интересува. Та ако някой може да сподели нещо интересно тук или в нова тема, би било чудесно.

I need to drink, more than you seem to think
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.