DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 22
  Печат  
Автор Тема: Кино и Театър  (Прочетена 113193 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #30: 19 Януари 2006

макар и редовно да ходя на кино, напоследък и това напоследък е от доста време имам чувството че само си губя времето ей така. доста повече се забавлявам да гледам алф, ало, ало и фолти тааужрс вкъщи.

макар и изобщо да не ми е любимия  тип филми нещо в Кинг Конг ми хареса, имаше малко боза, но се изкефих на доста неща.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
_DaRkest_StaR_
Гост
Отговори #31: 21 Януари 2006

Последно бях на  Кинг Конг...коментара е излишен.Единствения филм,който не можах да издържа и си тръгнах от салона 1 4ас преди края му.А съм гледал много тъпи филми на кино,ама тоя бие всички рекорди.Питър Джаксън явно може само да пръска пари за глупости.Чел съм "Властелинът на пръстените" и книгата е около 10 000 пъти по-хубава от филма.И те ще му дадат на този некадърник оскар за най-добър режисиор.Срам и позор.
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #32: 21 Януари 2006

прав си за Властелина,наистина книгата е страхотна...а колкото за Кинг Конг-абсолютна боза!от по-новите филми много ми хареса Братя Грим Усмивка

[:There's a devil lying by my side:]
_DaRkest_StaR_
Гост
Отговори #33: 21 Януари 2006

Мда,интересен е.Аз пък от новите филми въобще не мога да се сетя за филм,който много да ме е трогвал и да го помня...Хм,като се замисля,наистина май последните 2-3 години не е излизало нищо прекалено стойностно като например "Mystic River" (Реката на тайните) от 2003-та.Не знам,киното върви надолу,определено надолу.
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #34: 21 Януари 2006

е,надали в близките години може да излезе нещо от типа на "Бразилия" или "Кода пи",а още по-малко нещо дори подобно на "Страх и омраза в Лас Вегас" например....но какво да се прави,киното затъпява Млъкнал да вземем накрая ние да направим един филм за да няма недоволни Ухилен Зъл Доволен Готин

[:There's a devil lying by my side:]
_DaRkest_StaR_
Гост
Отговори #35: 21 Януари 2006

Еми да ми дадат на мен тия милиони,които са ги дали на Питър Джаксън да направи Кинг Конг.Гарантирам,че ще направя ако не друго,то поне поносим за гледане филм,а не простащтина лишена от смисъл,сюжет и най-важното сценарий.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #36: 21 Януари 2006

Аз последно гледах "Charlie And The Chocolate Factory" (великия режисьор Тим Бъртън!) с Джони Деп,който беше неузнаваем в ролята на Уили Уонка. Шок Забавно филмче,поне се нагледах на всевъзможни шоколади,бонбони и други подобни вкусотии. Плезене

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #37: 23 Януари 2006

сценарий има но е елементарен, все пак това е един вид приключенски филм. диалога също никакъв го няма, но на мен като зрелище и ефекти филма ме изкефи, също и като заснемане, според мен имаше убийствени кадри и не смятам, че в този филм тряба да се търси нещо, което да промени живота ти или пък да си водиш записки за умни фрази - там просто няма да откриеш нищо такова, щото не е и това целта на филма. Пак казвам това е римейлк, не говорим за сюбжет и диалог тука., по скоро за екшъна във филма и за горилата върху, която беше акцентиран филма.
щ
За коментарът ти относно властелинът на пръстените и питър джексън. лично моето мнение е, че едва ли може да се направи по добър филм по тази книга, може би единствената ми забележка е, че може би малко повече се акцентира на битките, но всичко останало си е топ класа. Що се отнася за парите за КК - ами Питър Джаксън си ги е изкарал и то в много по голямо количество от Властелинът на пръстените. Кое по точно не ти хареса във Властлина, аз мога да ръся само суперлативи за филма, чел съм и книгата и също много ми харесва. Според мен Гълам е направен гениално, актъорския състав е супер, декорите и самите места където е заснет са топ класа, не само защоито съм ги видял на живо, ами просто защото точно отговарят на представата за средната земя. Екшънът е налице, диалозите не са тъпи и всичко е направено мнго величествено.

Като говорим за тъпи филми едва ли може да се направи по тъп филм от Хари Потър, това беше последния филм на коойто си излязох на средата, пробвах се и по телевизията да го гледам, номнението ми само се затвърди, Нарния, колкото и да е тъп, поне първите 15 минути ставаха.

La tête dans les nuages
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #38: 23 Януари 2006

Аз си мисля, че преспокойно можем да си гледаме европейско кино, е не толкова по кината, и да се радваме, отколкото постоянно да си говорим колко е затъпяло американското.

...you take me there, you take me where...
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #39: 24 Януари 2006

ежропеъското кино си е ок, ама поцхти го ниама и доста неща са повлияни от американското кино. мен лично въпреки, че ми е приятно да гледам европейски кина, винаги се чувствам малко тупо, щото европейското кино има невероятната способност в опита си да се разграничи от американската бълвоч да бъде супер извратено(абе не това най-подходящата дума, ама не се сещам за по подходяща) и на моменти усещам, че няма много много мисъл, ами ей така отнесено на някъде си, осланяйки се на някакви непознати чувства, оотчасти по детински...абе с две думи не съм кой знае колко впечатлен, но пък и не гледам много европейско кино. Спомням си че отдавна много ми хареса време за мъже, на костурица филните и знам ли още кво. Амели Пулен е ок, ама описанието ми за европейските филми по горе важи май за този филм.

La tête dans les nuages
dojackal
Гратис Любовник
Публикации: 55

Профил
Отговори #40: 30 Януари 2006

Зима, студ - никакво кино - стойте на топло, че лоша работа Пощурял

Сега искам само да изкоментирам, задето така някои хора виждам, че оплюват Питър Джаксън и неговият Властелин. Както каза maomode, парите си ги е изкарал, нали ? Е, то това е целта...и е препостигната направо. С цената на някои лишения откъм бруталност и чревца, но това не пречи на хората да му се радват (дори помага в повечето случаи). А и е тъпо да се плюе даден филм само защото всички го харесват.

п.п. Гледах "Хари Потър и Огненият БуХал" и е много готин, най-добрият от поредицата засега по моему. Който не го е скив, да отдели там 2 часа...it's worth it Усмивка
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #41: 30 Януари 2006

Препоръчвам ви първия филм на Питър Джаксън - Bad Taste! Това е връх в неговата кариера, невероятен филм!! Зъл

dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #42: 30 Януари 2006

Този филм не съм го гледала,ще го потърся. Шок
За четвъртия Хари Потър съм съгласна с dojackal. Някъде го бяха описали като най-мрачния от четирите ,ако изобщо такъв филм може да се нарече мрачен. Намигване Зъл
Скоро гледах "The Island",интересен филм,но очаквах нещо повече. Тъжен
В момента тегля класиката "Maximum Overdrive" по Стивън Кинг.Един от любимите ми филми,видеокасетата ми напълно се е скапала от въртене  Плачещ.

julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #43: 30 Януари 2006

dearrose, внимавай с Bad Taste! Да не решиш, че е обикновен филм и да седнеш да го гледаш с пуканки в ръка Ухилен Изобщо, мен ако питате, никакво ядене преди и по време на филма! Зъл
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #44: 30 Януари 2006

Изобщо, мен ако питате, никакво ядене преди и по време на филма! Зъл

Сега разбирам защо се казва Bad Taste. Пощурял Ухилен С което ме заинтригува още повече. Намигване

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 22
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.