DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22
  Печат  
Автор Тема: Кино и Театър  (Прочетена 117481 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Yoana
Гратис Любовник
**
Публикации: 50

Профил WWW
Отговори #225: 16 Януари 2009

Колкото до тази година - Бенисио Дел Торо в ролята на Че Гевара ще е нещо, което ще си заслужава да се гледа.

Коя продукция имаш предвид? Аз съм изостанала с филмовите новини изглежда. Усмивка Надявам се (и съм много склонна да вярвам), че Бенисио дел Торо ще се справи по-добре от Гаел Гарсия Бернал в Мотоциклетни дневници през 2004.

You can't say no to hope,
Can't say no to happiness!
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #226: 16 Януари 2009

Коя продукция имаш предвид? Аз съм изостанала с филмовите новини изглежда. Усмивка

Филмът е озаглавен "Che", а режисьор е Стивън Содърбърг.
http://en.wikipedia.org/wiki/Che_(film)

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #227: 18 Януари 2009

За мен попадението за 2008 е The Curious Case Of Benjamin Button. Много добра екранизация по разказа на Франсис Скот Фицджералд. За трети пореден път дуета Брад Пит-Дейвид Финчър направи филм, за който дълго ще се говори. От много време не бях гледала нещо толкова добро и различно.
Последна редакция: 18 Януари 2009 от sisterofnight

"I'm my own worst enemy"
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #228: 19 Януари 2009

Цитат
За мен попадението за 2008 е The Curious Case Of Benjamin Button. Много добра екранизация по разказа на Франсис Скот Фицджералд. За трети пореден път дуета Брад Пит-Дейвид Финчър направи филм, за който дълго ще се говори. От много време не бях гледала нещо толкова добро и различно.

Аз също мислех да спомена The Curious Case of Benjamin Button, но все не ми оставаше време. Наистина много приятен филм, а саундтрака беше истинско удоволствие за мен. Горещо го препоръчвам.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #229: 26 Януари 2009

Напълно споделям мнението на Състъра и Кирето за "Странния случай на Бенджамин Бътън". Изключителено въздействащ филм и много добра игра на моя любимец Брад Пит, както и на Кейт Бланшет.  Одобрение

Един друг филм, който гледах през почивните дни е RocknRolla, реж. Гай Ричи. Много разтоварващ, изпълнен с доста хумор и динамика филм, който ще Ви зареди с много положителни емоции. Горещо го препоръчвам!  Намигване
Последна редакция: 26 Януари 2009 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Luba
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #230: 27 Януари 2009

Препоръчвам ви The Fall (2006) - реж. Тарсем Сингх.
Фантазия, въображение и реалност се размиват, изключително въздействащ.
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #231: 27 Януари 2009

Един друг филм, който гледах през почивните дни е RocknRolla, реж. Гай Ричи. Много разтоварващ, изпълнен с доста хумор и динамика филм, който ще Ви зареди с много положителни емоции. Горещо го препоръчвам!  Намигване
И започващ ударно с Блек Строуб, "I'm a man". Чудесно Усмивка

freelove for everyone
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #232: 29 Януари 2009

най-после да си наваксам пропуска с Harold and Maude, май никой не го е споменавал досега, а мисля че си заслужава напълно суперлативите Усмивка

ages of delirium
curse of my oblivion
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #233: 01 Февруари 2009

Напълно споделям мнението на Състъра и Кирето за "Странния случай на Бенджамин Бътън". Изключителено въздействащ филм и много добра игра на моя любимец Брад Пит, както и на Кейт Бланшет.  Одобрение

Честно казано, не мисля, че съм оценявал истински Кейт до този момент, наистина много силна роля. Някой ден трябва да се опитам да издиря разказа на Фицджералд.

crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #234: 01 Февруари 2009

Честно казано, не мисля, че съм оценявал истински Кейт до този момент, наистина много силна роля. Някой ден трябва да се опитам да издиря разказа на Фицджералд.

ами вчера го видях в книжарницата. търсих нещо друго, което нямаха и веднага решиха да не ме пуснат с празни ръце и да ми предложат да си купят книгата, която повече прилича на малко книжле...честно казано се съмнявам оригинала на фицджералд да е стотина страници. а може и да се бъркам. ако си я купиш сподели после какво мислиш.

"странния случай..." го гледах преди няколко дни и определено е много интересен филм. на мен пък точно играта на брат пит ми хареса. хареса ми и доброто представяне и игра в "детските години". по едно време започнах да не се опитвам да разбера къде играе възрастен човек и къде брат пит с пластична маска...предполагам заради това, че е комерсиален бях подходил доста скептично, но е било излишно.
говорейки за брат пит около коледа случайно попаднах на едни по-стар филм, който бях гледал, но нямах нищо против да си припомня (и впечатля отново) - legends of the fall.

love if you dare(Jeux d'enfants), който беше коментиран тук, го затворих туко що  и все още съм ухилен  Усмивка прекрасен филм...мислих си "баси кучия син дето е че не й предложи", после очаквах той да я спаси от влака и накрая докато са в бетона да си кажат "сега" и да изплуват...да, ама не. и това му беше хубавото на цялата навиташка история. а софи е толкова чаровна с дълга коса и риза  Плезене

друг френски филм, който гледах наскоро беше "какъвто бащата, такава и дъщерята" - честно казано не е нещо особено, но е идеален за събота следобяд (:
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #235: 01 Февруари 2009

Явно днес доста хора сме си организирали филмова вечер... аз гледах произведението от Южна Корея - Oldboy. Не знам как да го опиша - невероятен... тежка история, много драматизъм и перфектна режисура! Горещо го препоръчвам - просто толкова добър филм не съм гледала от мнооого дълго време!

See what I see!
SoFaD
Ултрас
*

Профил
Отговори #236: 01 Февруари 2009

Явно днес доста хора сме си организирали филмова вечер... аз гледах произведението от Южна Корея - Oldboy. Не знам как да го опиша - невероятен... тежка история, много драматизъм и перфектна режисура! Горещо го препоръчвам - просто толкова добър филм не съм гледала от мнооого дълго време!

толкова да бях сигурна, че този филм вече съм го споменавала, и се изумявам че не го намирам, може ли да е било в предишния форум?? или пък страдам от делириум нещо... във всеки случай филма наистина е доста добър Одобрение

а Кейт Бланшет ме е убедила, че може да изиграе абсолютно всичко с невероятна достоверност... този Странен случай още не съм стигнала до него, но отдавна съм му хвърлила око, след толкова хвалби и тук, определено не смятам да го отлагам за дълго Усмивка

ages of delirium
curse of my oblivion
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #237: 01 Февруари 2009

След като в рамките на един-два месеца гледах "21 Grams", "Mystic River" и последно "Milk" (често превеждан в българските новинарски портали като "Мляко"), мисля, че магията на Шон Пен не е точно в това да играе силни роли, а силни радикално различни роли, често изключващи се една от друга, понякога ти се струва, че героят му от един филм с радост би убил героят му от друг.

А сюжетът на "Oldboy" изглежда амбициозен, така че смятам да изгледам филма скоро.

SoFaD
Ултрас
*

Профил
Отговори #238: 01 Февруари 2009

надявам се не си пропуснал и "I am Sam" - някакси добре пасва към радикално различните роли ми се струва Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #239: 01 Февруари 2009

толкова да бях сигурна, че този филм вече съм го споменавала, и се изумявам че не го намирам, може ли да е било в предишния форум?? или пък страдам от делириум нещо... във всеки случай филма наистина е доста добър Одобрение

...

Да си призная и аз бях искрено учудена, че във форум пълен с толкова киномани и ценители такъв ШЕДЬОВЪР, като Oldboy е пропуснат... аз почти не пиша в тази тема, но след като изгледах този филм, просто не можах да се въздържа да го препоръчам... просто е задължитено да се гледа - такъв филм Холивуд никога не е вадил май ! Одобрение

See what I see!
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.