DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 22
  Печат  
Автор Тема: Кино и Театър  (Прочетена 118934 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
blackheart
Гратис Любовник
Публикации: 55

Профил
Отговори #15: 10 Ноември 2005

viktor, ръкопляскам ти за красноречието!
явно филма много те е впечатлил.
през цялото време се мъчих да си представя Еманюел Беар, обаче виждах Натали Портман от Closer  Пощурял
гледали сте Closer, предполагам? Рядко ми се случва толкова много да ми хареса един филм.

Are you there?
is it wonderful to know
all the ghosts...
all the ghosts...
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #16: 13 Ноември 2005

И аз съм голям maniac на тема кино.Обожавам всички филми на David Lynch,Oliver Stone,Lucas,Spielberg,няма смисъл да ги изброявам.Последно много ми хареса "The Pianist",малко късно го гледах,но няма значение.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #17: 13 Ноември 2005

Обожавам всички филми на David Lynch,Oliver Stone,Lucas,Spielberg

Ако трябва да избереш единствения режисьор, който ще оцелее след потопа , кой би избрала? Объркан

Аз лично бих избрал Гай Ричи, въпреки, че любимеца ми е
Жан-Жак Ано. Просто ще трябва някой да ме расмива.

Иначе да поразкажа малко за мосю Ано.

Той пробива с "БОРБА ЗА ОГЪН".(1981)
във филма няма нито една дума. Героите са първобитно племе, което
изгасва огъня, който други са им дали и изпраща най-умния заедно с още 2-ма да намерят нов, тъй като не знаят как се пали.     КУЛТ.
  Любимите ми сцени са: 1. Когато 3-та са на  едно дърво, а отдолу ги чакат гладни лъвове.  И единият, -най-тъпия пада, докато спи, някъде на 3-тия ден.
  2. Когато накрая се завръщат триумфално носещи запален огън, единия от тъпите в племето толкова се кефи на горящата факла, че
 я загаса, докато прекосява реката. Жената, която води най-умния , обаче, им показва как да го запалят.Така свършва.

"В името на розата" (1986), по романа на Умберто Еко с Шон Конъри и дебютиращия Крисчън Слейтър гох знаете.

Следва "Мечката"- полу-научнопопулярен.

В "Любовникът" (1992) той открива любимата ми актриса-jane march
Британката няма и 18 години , макар че  я обявяват за пълнолетна тогава. Да , това е същата , която направи Брус Уилис , публика и всдички мъже в света ДА СИ ГОВОРЯТ САМИ в "Цвят на нощ"(1996)
Във филма режисьора просто изпреварва "Лолита" отдясно.

"7 години в Тибет"(1997) също е негов.

Най-добре помните , предполагам, "Враг пред портата" -най-добрия
военен филм след "Взвод" за мен.

Любимият му артист е Рон Пърлман. Подобно на любимеца на Тарантино - Харви Кайтел, и той е характерен второстепенен герой.
В Борбата..... играе по-тъпия първобитен, в В името...-лудия ,
във Врага... - помощника, дето загива рано-рано. просто му е такава физиономията на човека.....тъпото копеле. Побъркан Побъркан Побъркан
В "Пришълецът"  4  е неприятния тип, дето се закача с Уинона (друга
моя любимка) и отново не свършва ..добре. Зъл Зъл Зъл

Последна редакция: 13 Ноември 2005 от viktor

for all the right reasons
for all the right reasons
v1l10l80r
Господар
Публикации: 190

Профил
Отговори #18: 28 Ноември 2005

"The Pianist",малко късно го гледах,но няма значение.

брутален...но не ме изненада особено...
пробвай
Тhe Machinist
или
The Jacket Одобрение
P.S.мисля,че ще ти харесат след като си фен на Mr. Lynch Идиот  Намигване

I wrap my white arms around the
black box where you live now and
listen to you talk to me all night.
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #19: 29 Ноември 2005

наскоро не ми е попадало нищо по-интересно...."Убийствен пъзел" не е зле...и все пак нищо ново,не знам защо,но малко ми напомня на "Мълчанието на агнетата" Усмивка  на Cimenania  гледах "Мъжът,който плачеше" с Джони Деп...жесток филм! Одобрение
Последна редакция: 29 Ноември 2005 от loosemyself

[:There's a devil lying by my side:]
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #20: 29 Ноември 2005

пробвай
Тhe Machinist
или
The Jacket Одобрение

Thanx за препоръката! The Jacket отдавна се глася да го гледам,но все не се наканвам.Пропуснах и Dark Water (достойно продължение на The Ring и The Grudge Шок),някой гледал ли го е?
Иначе утре ще гледам "Венецианският търговец",нещо доста различно от Mr.Lynch. Усмивка

loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #21: 29 Ноември 2005

пробвай
Тhe Machinist
или
The Jacket Одобрение

Thanx за препоръката! The Jacket отдавна се глася да го гледам,но все не се наканвам.Пропуснах и Dark Water (достойно продължение на The Ring и The Grudge Шок),някой гледал ли го е?
Иначе утре ще гледам "Венецианският търговец",нещо доста различно от Mr.Lynch. Усмивка
Ееее,тоя филм не бях чувала някой да го знае! Филма е трепач Пощурялмного ще ти хареса,гаранция!

[:There's a devil lying by my side:]
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #22: 29 Ноември 2005

"Убийствен пъзел" не е зле...и все пак нищо ново,не знам защо,но малко ми напомня на "Мълчанието на агнетата" Усмивка 

Английското му заглавие беше "Saw",ако не бъркам филма.
И на мен доста ми хареса,наистина има нещо общо с "Мълчанието на агнетата".

SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #23: 29 Ноември 2005

mmda, Mylchanie s lek aromat ot Sedem Намигване no pone s iznenadvasht krai Усмивка

ages of delirium
curse of my oblivion
dojackal
Гратис Любовник

Профил
Отговори #24: 29 Ноември 2005

Радвам се, че не коментирате така харесалата се на "просветените" втора част на Saw, която все повече и повече като се замислям, ми става смешна. Единицата, макар и с многото недостатъци поради ограничения бюджет, си е култ.
Подписвам се с две ръце за Машинистът (да се гледа в комплект с Мементо - е най-точната рецепта).
Впрочем, искате ли да отворим една скоба за азиатските горове, зомби филмите и въобще стойностните хоръри, които аз така обожавам. Направо ще го сторя като попитам кой, аджеба, се е докоснал до гения на Питър Джаксън посредством Braindead (Dead Alive). Щастливците получават каса бира от мен на събирането на Нова Година Одобрение
sinner
Възбуден
Публикации: 151

Профил
Отговори #25: 29 Ноември 2005

Хахаха аз!! Аз съм го гледала Ухилен Получавам каса бира  Пощурял И тъй като няма да успея да я изпия сама, ще я споделя с хората, които ще дойдат от форума на Нова Година (няма да стигне, но ми трябва помощ все пак  Плезене )
Иначе за Dark Water - филма става, но вече взеха да се повтарят...Много напомня на The Ring (то ясно защо - режисьора е един и същ..). Общо взето все познати неща взеха да правят!  Тъжен

Страдание! Едно страдание безлично,
жалко, безразлично,
там негде по средата
на истината и лъжата...
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #26: 30 Ноември 2005

Радвам се, че не коментирате така харесалата се на "просветените" втора част на Saw, която все повече и повече като се замислям, ми става смешна. Единицата, макар и с многото недостатъци поради ограничения бюджет, си е култ.

Хм,не съм гледала втората част на Saw,но според това,което казваш май по-добре да не я гледам.Аз така се разочаровах от втората част на The Ring,някои филми е по-добре да нямат продължения. Тъжен
Иначе от всички подобни филми напоследък най-много ме изплаши (т.е. ми хареса  Намигване) The Grudge.Пиша му "отличен",въпреки повторението на идеи от други филми! Одобрение

dojackal
Гратис Любовник

Профил
Отговори #27: 30 Ноември 2005

Ами dearrose, гледай я все пак, за да добиеш най-добра представа как е. Ама само ако трябва да избираш измежду този филм и сезон първи на ТелеТЪПис. За The Ring 2 съм съгласен...аз дори заспах по едно време в киното. Само сцената с кладенеца накрая, като се катереше атлетично Самара, бе стойностна.
А, друго да те питам. Ти най-вероятно си гледала американския римейк, тоест The Grudge, не Ju On: The Grudge. Аз си направих труда, след като гледах оригинала, да гледам и тази USA/Germany версия и бях разочарован. Много по-лесно смилаем e, няма ги голяма част от японските актьори с психарските си дръпнати очички и така. Та моят съвет е - гледай го !!!
dearrose
Висш Любовник
*

Профил WWW
Отговори #28: 02 Декември 2005

А, друго да те питам. Ти най-вероятно си гледала американския римейк, тоест The Grudge, не Ju On: The Grudge. Аз си направих труда, след като гледах оригинала, да гледам и тази USA/Germany версия и бях разочарован. Много по-лесно смилаем e, няма ги голяма част от японските актьори с психарските си дръпнати очички и така. Та моят съвет е - гледай го !!!

Хм,dojackal,май съм гледала Ju On:The Grudge,поне така пишеше в началото на филма.А ако това,което съм гледала е била американската версия,представям си каква ще да е японската! Шок

"Венецианският търговец" ми хареса,въпреки че няма нищо общо с любимите ми ужаси. Усмивка Чела съм произведението на Шекспир и ми беше интересно как е филмирано,пък и дори заради такива велики актьори като Ал Пачино и Джеръми Айрънс филма не трябва да се пропуска.

insomnia
Гратис Любовник
**
Публикации: 47

Профил
Отговори #29: 19 Януари 2006

O0momicheto s perlenata obica sashto e film, praven po kniga i e posledniqt hubav film, kojto sam gledala na kino. operatorat na filma e jestok, skarlet iohanson izglejda mnogo dobre vav filma... Одобрение

To mess you up
To strip you down
And have their fun
With my little one
Страници: 1 [2] 3 4 ... 22
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.