DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22
  Печат  
Автор Тема: Кино и Театър  (Прочетена 121792 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #45: 30 Януари 2006

Сега разбирам защо се казва Bad Taste
...
Незнам дали разбираш Ухилен Според мен името на филма е автоирония ... ако го гледаш ми кажи, за да го обсъдим! Зъл Очиврът
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #46: 30 Януари 2006

Именно 'приятните човечета' имат bad taste, иначе като автоирония пак си пасва с филма  Побъркан
Ако си на вълна Питър Джаксън, сигурно си гледал Braindead... Той също не е за изпускане, определено! И пак не се препоръчва хранене по време на този филм. Аз за щастие нямам такива проблеми и ми е изключително забавно  Зъл
Последна редакция: 31 Януари 2006 от halojo

I need to drink, more than you seem to think
dojackal
Гратис Любовник
Публикации: 55

Профил
Отговори #47: 31 Януари 2006

Bad Taste...така и не го гледах като ми се отдаде възможност навремето, julianep ме подсеща в много подходящ момент, за което - благодарско ! Колкото до Braindead (Dead Alive), направо ти се отваря апетит от него, особено на сцената с пудинга ммм. А гладта към пуканки идва неимоверно след култовата сцена "I kick ass for thyy loooord". Иначе, който иска да пази диета посредством противни филми, да гледа истинско гнусни такива. Опитното свинче (Guinea Pig) е точно такава поредица. Горещо я препоръчвам за хората с по-як стомах ! Няма такова нещо хехе. Забавлявайте се Пощурял
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #48: 01 Февруари 2006

posledno gledah Geishata... "qponskite" filmi pochnaha da stavat neshto ednoobrazni (vypreki che pone beshe interesno da se razbere kakvo tochno e tova neshto, narecheno Geisha) kato se ima predvid che uchastvat edni i syshti aktiori, nadqvam se skoro da ne zaprilicha na poredica indiiski "romantichni" filmi...

otnosno Vlastelina sym na mnenieto che naistina nikoi drug ne bi mogyl da predstavi po-dobre knigata ot PJ (a az sym q chela i predi, i sled filma i ne namiram za osoben problem che 1 personaj primerno lipsva ili nqkakvi drugi podrobnosti ne sa tochno kato v knigata), ako ste gledali dopylnitelnite materiali ot razshirenite dvd-versii, shte ste naqsno kakyv ogromen trud i kolko godini usilena rabota sa bili otdadeni ot vseki edin chovechec svyrzan po nqkakyv nachin s tozi film, za da go napravqt perfekten. Усмивка da ne se vpuskam v podrobnosti Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
dojackal
Гратис Любовник
Публикации: 55

Профил
Отговори #49: 15 Февруари 2006

Ах този Bad Taste е великолепен, обикнах го още от първите кадри, мамка му защо го обожавам толкова. Отново и отново ще го гледам при първа възможност..впрочем не знам вие каква версия сте гледали, ама аз директно копнах Uncut-а мухахахаха !
В последно време успях да гледам и Evil Aliens (става, има доста "висящи" крайници и бруталийки), както и анти-социалната френска лента Man Bites Dog, която никак няма да се понрави на 99% от хората тук, предполагам. Предупреждението е поставено хехе - ама го вижте все пак, ей така, за веселбата.
Щях да изпусна едно друго приятно заглавие - Kiss Kiss Bang Bang. Има готини попадения, кои свежи, които не дотам. Който го е видял знае за какво иде реч. Лека нощ.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #50: 24 Февруари 2006

Сега се връщам след като гледах постановката на Пухеният (The Pillowman) по Мартин МакДона (ако не бъркам). Просто това е неща феноменално, велико, цепи мрака и го препоръчвам на всеки ценител на театъра! Невероятно е.

Много добро режисьорско решение беше да се играе в малка зала за 40 души, като актьрите играят в стъклена стая, като публиката ги вижда, а актьорите публиката - не. Нямаше да е толкова ефектно, ако беше на нормална сцена.
Последна редакция: 24 Февруари 2006 от Padan Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #51: 28 Февруари 2006

Преди няколко дни гледах "През Юли" на Фатих Терим /режисьора на Gegen die wand - филма с I Feel you/ В него участват пича от "Бягай Лола", главният от Gegen die wand, но в малка роля.
 Филмът е много приятен и забавен, определено си заслужава да се гледа.

...you take me there, you take me where...
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #52: 03 Март 2006

Искам да ви питам какво ви е мнението за най-големия фаворит за оскарите тази година "Brokeback Mountain " или друго казано онзи филм за каубоите-гейове.Може би съм много консервативен,но не мисля някога да гледам филм на подобна тематика...Приятелки,които са го гледали казаха,че бил интересен.Аз обаче още се чудя,в толкова ли гей-свят живеем,че най-добрият филм на годината да бъде история за двама хомосексуалисти.Не че имам нещо против тях,но не мисля че заслужават толкова голямо внимание...Както и да е,моля ви пишете мнения за филма,защото нямам никакво желание да го гледам,просто ми става лошо от целувки между мъже.

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #53: 03 Март 2006

Лично аз мисля, че филмът си заслужава да се види. Все пак в него има и други  теми, освен тази за хомосексуализма. Според мен, ако наистина филмът спечели Оскар(-и), ще е напълно заслужено, защото малко или много сценарият е доста оригинален и история изпъква на фона на останалите филми за супергерои, маймуни и т.н. Така че аз ти препоръчвам да гледаш този филм, дори да ти става лошо от целувки между мъже Намигване.
Infra Red
Странен Любовник

Профил WWW
Отговори #54: 03 Март 2006

Лично аз мисля, че филмът си заслужава да се види. Все пак в него има и други  теми, освен тази за хомосексуализма. Според мен, ако наистина филмът спечели Оскар(-и), ще е напълно заслужено, защото малко или много сценарият е доста оригинален и история изпъква на фона на останалите филми за супергерои, маймуни и т.н. Така че аз ти препоръчвам да гледаш този филм, дори да ти става лошо от целувки между мъже Намигване.

Уууф,много съм любопитен...ще взема да го гледам.На тия сцени,ще си закривам учите с пръсти.Усмивка Казаха ми освен това,че не бил толкова за любовта м/у гейовете,ами бил по-скоро за приятелство...абе ще го гледам неска Намигване

Infra Red
Странен Любовник

Профил WWW
Отговори #55: 06 Март 2006

Kiira,филма е поносим,даже интересен горе-долу...ама има една сцена дето ме накара да ми призлее...оная в палатката ако се сещаш...сабути гащи,наплюнчен пръст...бляяяяяяяк.Поне разбрах със сигурност,че не съм гей Намигване

kiira
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #56: 06 Март 2006

Kiira,филма е поносим,даже интересен горе-долу...ама има една сцена дето ме накара да ми призлее...оная в палатката ако се сещаш...сабути гащи,наплюнчен пръст...бляяяяяяяк.Поне разбрах със сигурност,че не съм гей Намигване

Ето виждаш ли, че е и много поучителен Намигване Ухилен Намигване
kiira
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #57: 07 Март 2006

В тази тема се обсъждат предимно сериозни филми, но наскоро гледах "Wallace and Gromit: The Curse of the Were-rabbit" и го препоръчвам на всеки, който иска да се посмее Одобрение.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #58: 07 Март 2006

Вчера за пореден път гледах Пътят на Карлито с Ал Пачино, ето това препоръчвам аз.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Infra Red
Странен Любовник

Профил WWW
Отговори #59: 07 Март 2006

Вчера за пореден път гледах Пътят на Карлито с Ал Пачино, ето това препоръчвам аз.

Супер е филма.И оригинала съм гледал (1993) и римейка (2005) година и 2-та филма си струват гледането .
Последна редакция: 07 Март 2006 от Mr Writer

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 22
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.