DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [Всички]
  Печат  
Автор Тема: P.I.F.  (Прочетена 15570 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Noirdez
Джуниър
Публикации: 71

Профил
29 Октомври 2006

отварям тази тема, защото жсе още ме тресе от концерта на пиф в пловдив на 26.10, не знам дали някой от вас е бил там, но поне спорд мен пиф направо ни разбиха... и така... мисля си 4е са достойни за уважение, правят много хубава авторска музика и страхотно шоу
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #1: 30 Октомври 2006

Ами имаш ли сетлист от концерта. Тоест, кои песни са свирили, понеже те са една от многото български групи, които 10 години свирят кавъри + песни, с които са станали известни.
inner_smile
Агент
Публикации: 103

Профил
Отговори #2: 30 Октомври 2006

колкото пъти съм била на концерт на p.i.f. от 4 години насам,толкова пъти съм се разбивала от кеф...много ми харесва как свирят in your room и i feel you,предполагам са ги свирили и в тогава,нали Усмивка

footprints gone,you never love someone
tan
Гратис Любовник
**
Публикации: 50

Профил
Отговори #3: 30 Октомври 2006

Цитат
отварям тази тема, защото жсе още ме тресе от концерта на пиф в пловдив на 26.10, не знам дали някой от вас е бил там, но поне спорд мен пиф направо ни разбиха... и така... мисля си 4е са достойни за уважение, правят много хубава авторска музика и страхотно шоу
Цитат
Noridez аз също бях там и то за първи път на концерт на пиф.Останах с много добри впечатления.След онази вечер ПИФ ми са фаворити сред бг гупи.Правят страхотна музика на живо,а песните им от новия албум са страхотни-кой си ти?,Лебед,Всеки ден,спомен...
Цитат
много ми харесва как свирят in your room и i feel you,предполагам са ги свирили и в тогава,нали
Цитат
изпълниха само I feel you за съжаление.... Тъжен
tan
Гратис Любовник
**
Публикации: 50

Профил
Отговори #4: 30 Октомври 2006

Ако някой желае да си изтегли новия албум на ПИФ,може да го направи съвсем безплатно на официалния сайт на групата.
Е хайде да ви улесня: Усмивка
http://www.pifbg.com/texts.htm
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #5: 30 Октомври 2006

Кит продава сладолед,
акула храни мечка с мед!
Жираф един видях сега-
със вестник под ръка.
Дъждът се лее из ведро,
а някой кара КОЛЕЛО!
 Объркан Готин
Това е част от текста на може би най-популярната им песен, коментара го оставям на вас.

"I'm my own worst enemy"
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #6: 31 Октомври 2006

Ако някой желае да си изтегли новия албум на ПИФ,може да го направи съвсем безплатно на официалния сайт на групата.
Е хайде да ви улесня: Усмивка
http://www.pifbg.com/texts.htm

Благодаря за което. Одобрение
Noirdez
Джуниър

Профил
Отговори #7: 31 Октомври 2006

set list нямам, свипиха си тяхните пар4ета, black u alive на pearl jam, както и малко депеш както стана ве4е ясно... аз то4но бях насъбрала на остава които заявиха на един от последните си концерти 4е ние(публиката) прили4аме на махленска сбирка... но след пиф отново се върна вярата ми в бг музиката
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #8: 31 Октомври 2006

set list нямам, свипиха си тяхните пар4ета, black u alive на pearl jam, както и малко депеш както стана ве4е ясно... аз то4но бях насъбрала на остава които заявиха на един от последните си концерти 4е ние(публиката) прили4аме на махленска сбирка... но след пиф отново се върна вярата ми в бг музиката

Ако говорим за конкретна ситуация в Пловдив. Нямам наблюдение на концерти на P.I.F. Остава или Д2 да ходят различни хора, в смисъл като публика. Дали е махленска сбирка, не знам дали си заслужава да го коментирам, но малко хора от Пловдив биха отишли до София, за да гледат P.I.F. Та, съм по-скоро склонен да смятам, че Пловдив е една махала, която се има за много умна и знаеща, но се е капсуловала в собствената провинциална простотия на ретро партита и чалга (+ на моменти хаус).
Noirdez
Джуниър

Профил
Отговори #9: 31 Октомври 2006

Recoil, напълно съм съгласна с теб, пловдив се е превърнал в центъра на 4алгата, кръ4мите и т.н. на българия, оба4е 1во не можеш да пееш пред хора, които ходят на всеки твой концерт, и накрая като те викат на бис ти да им кажеш 4е са нещастници едва ли не... и 2ро във всеки град си има хора, които не се вписват в общия критерии, публика, която се разли4ава от публиката на концертите на планета пайнер... затова е тъпо да се обобщава, ина4е аз съм живяла в софия и наистина има разлика, оба4е и там ги има тъпанарите и 4алгрите
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #10: 01 Ноември 2006

1во не можеш да пееш пред хора, които ходят на всеки твой концерт, и накрая като те викат на бис ти да им кажеш 4е са нещастници едва ли не...
Ами трябва да има елементарно уважение, тук няма две мнения. Нека пак да спомена, че публиката, която ходи на концерти на P.I.F. в Пловдив, ходят и на Остава, не пропускат концерти на тези банди в Пловдив, но когато става въпрос да отидат до друг град, няма да го направят.

2ро във всеки град си има хора, които не се вписват в общия критерии, публика, която се разли4ава от публиката на концертите на планета пайнер...
Да, има и такива, които не ходят и на концерти на изброените групи, понеже не им се струват достатъчно интересни или смислени. Все пак повечето концерти са им в кръчми за хонорар, който не е редно да споменавам. Свирят собствените си песни, които са свирили до побъркване, някои от които звучат по съвсем същият начин, нищо че от първото им изсвирване пред публика е минало 6 години. За разнообразие добавят кавър версии на ужасно познати песни и това е. Те не свирят защото са хора с някаква мисия, цел или просто имат какво да дадат на света. А свирят защото им е приятно да излизат пред публика и да издават звуци, които са добре познати.

И последно те са толкова амбициозни, че 10 години свирят по кръчми и единственият успех за повечето, че ги канят почти за без пари да свирят в балкански кръчми зад граница, където има българи.

Единственият вариант за тези групи да видят по-голяма сцена е да подгряват някоя известна група, която гостува в България или да участват във фестивал на Coca Cola, MTV и т.н. Сами никога няма да напълнят стадион, примерно.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #11: 01 Ноември 2006

понеже се хванахте за пловдив, аз не мисля, че града има някакво значение. в софия и където и да е, ситуацията е същата, може би тук има малко повече избор, но и тук хич не е голям.

аз съм гледал само веднъж пиф на живо и не бях очарован. за да отидеш в друг град да гледаш някоя група, ти трябва да си доста запален по въпросната група. виж ако дойдат да ми свирят в заведението до нас в петък вечер и аз реша да обърна две-три уискита, тогава ако не ми причиняват главоболие ще се замъкна да ги чуя.

аз също съм в групата на тези хора. сигурно съм гледал д2 поне 10 пъти, без да са ми харесвали, просто свиреха в клуба до нас и бяха за предпочитане пред групи като сигнал, бтр и разни други. за нормален концерт на нова генерация бих се замъкнал и до друг град,

мен ме дразни, че кавърите, които свирят българските групи като, че ли задължително трябва да са на хитове и че не си правят труда да вкарат нещо от себе си в песента. също така би било хубаво да правят повече промени в сет листата си, за да не научавам наизуст плейлистата им без да го искам.

сещам се и за друга група, която свири песен на дм на живо - стейн, няма да е трудно да отгатнете коя.
Последна редакция: 01 Ноември 2006 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #12: 01 Ноември 2006

сещам се и за друга група, която свири песен на дм на живо - стейн, няма да е трудно да отгатнете коя.
ще се отклоня малко...
доколкото знам стейн вече няма  Объркан...поне не официално, защото миналата година мисля имаха няколко лайв участия покрай промоцията на албума на миленита.
на мен стейн ми харесват, за съжаление имам албума им 'сливане' само на МС - има няколко посредствени парчета...но като цяло за бг албум от преди 5 години е доста добър.някъде иво беше споменал, че албума е записа и на английски език и разликата в звученето била огромна.
аз нямах представа...кажи все пак коя песен на дм свирят ?

предполагам на повечето ви е известно, че групата в която в момента свирят иво и стефан (gravity co.) до преди около година някъде изпълняваше NLMDA.
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #13: 01 Ноември 2006

Enjoy The Silence

La tête dans les nuages
Kenzinio
Гост
Отговори #14: 15 Декември 2008

P.I.F. е любимата ми и единствена Бг-група!
Чест и почитания към всички Български творци в музикалния бранш,но Димо от P.I.F. е моят фаворит!
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #15: 15 Декември 2008

Абе всичко Българско е хубаво-ок, ама защо участват в това толкова глупаво предаване по Канал 1 Тъжен Ако групата има творчество, албуми, развитие, личен почерк/по един или друг начин/, защо не пее из България, а е в студиото на Канал 1? Като че ли това е една от причините, заради която не ги харесвам.

Angels of the Universe
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #16: 16 Декември 2008

Абе всичко Българско е хубаво-ок, ама защо участват в това толкова глупаво предаване по Канал 1 Тъжен Ако групата има творчество, албуми, развитие, личен почерк/по един или друг начин/, защо не пее из България, а е в студиото на Канал 1? Като че ли това е една от причините, заради която не ги харесвам.
ПИФ са чудесна група. И на мен не ми допада това, че свирят в едно малоумно предаване по онази турска телевизия, но сигурно си имат причини.

Много се дразня, обаче, когато някой говори за една група без много много да е запознат. Нищо лично. Усмивка Просто има такава тенденция.

По-добре, вместо да се дразним тук-там, с някакви половинчати работи, да отидем на лайв на някоя от добрите български банди. Оказва се, че те на са толкова малко, колкото някои хора се опитват да ги изкарат.  Намигване
Последна редакция: 16 Декември 2008 от strange_affection
Kenzinio
Гост
Отговори #17: 16 Декември 2008

Абе всичко Българско е хубаво
Браво!Много добре и точно казано
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #18: 16 Декември 2008

защо не пее из България, а е в студиото на Канал 1? Като че ли това е една от причините, заради която не ги харесвам.
абе Виделинче пичове са момчетата! добри парчета правят.. а нали работят като всички нас. ние за какво работим? пари ли беше отговора, аа да! пари. то в БГ от къде иначе да си докарат свесни доходи..
Videlina
Странен Любовник

Профил
Отговори #19: 18 Декември 2008

Много се дразня, обаче, когато някой говори за една група без много много да е запознат. Нищо лично. Усмивка Просто има такава тенденция.
И според тази тенденция, ти реши, че аз не съм запозната много много с тази група? Така го разбирам твоето изказване, ама аз продължавам да държа на горното си мнение, а дали познавам групата...това вече е друг въпрос  Намигване ха ха

Angels of the Universe
dragomirrr
Кукла
*
Публикации: 23

Профил
Отговори #20: 19 Декември 2008

Готин е албума! Последно на ПИФ се кефих вече не помня преди колко години в клуб САКС(Пловдив)...ама тогава много се кефих!!! А къде бяха момчетата през това време? За Пловдив проблема е че няма заведения с групи на живо, само един умрял Мармалад. А и на мен напоследък ми е трудно-имам бебе...Иначе до София съм пътувал не веднъж на концерти

Да и Петното забравих...
Последна редакция: 19 Декември 2008 от Kevy

You should see how it feels
With your feet on the ground
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #21: 19 Декември 2008

Не знам кой с какво е запознат, но лично за мен ПИФ напоследък са много зле. Моето мнение е, че това парче е доказателство за това, и то доста голямо http://vbox7.com/play:2c76adf2
А иначе в Пловдив освен Мармалад има още 2-3 клуба, в които има концерти, но са недостатъчни...
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #22: 19 Декември 2008

Не знам кой с какво е запознат, но лично за мен ПИФ напоследък са много зле. Моето мнение е, че това парче е доказателство за това, и то доста голямо http://vbox7.com/play:2c76adf2
А иначе в Пловдив освен Мармалад има още 2-3 клуба, в които има концерти, но са недостатъчни...

Звучи ми много пресилено и крайно изказването, че това парче е зле.  Усмивка На мен пък ми допада и то много - въпрос на вкус! Не съм запозната с творчеството на групата, с изключение на 2-3 стари парчета като "Приказка", "Невидимо дете, "Сам", които доста харесвам.
Последна редакция: 20 Декември 2008 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #23: 19 Декември 2008

Парчето даже си е доста добро.Малко ми е далеч от техния стил и определено ми се вижда леко позакъсняло,но определено ми допада.

Let me show you the world in my eyes...
Kenzinio
Гост
Отговори #24: 19 Декември 2008

Благодаря за линка!
Много,много хубава песен на P.I.F.,а и видеото ме кефи.Дори с риск да бъда освиркан бих казал,че на моменти нещо ми напомня за Faith No More.
dragomirrr
Кукла
*
Публикации: 23

Профил
Отговори #25: 19 Декември 2008

Напомня не само на FNM ама карай - уникално е по моя вкус!

You should see how it feels
With your feet on the ground
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #26: 19 Декември 2008

хм на мен парчето ми харесва... и клипа си го бива! не хвърляйте камъни по мен! МОЛЯ! а албум кога ли ще има? а може би вече има, но аз като зает човек, с отглеждането на бъдещ депешар (die hard fan  Намигване) може би не знам
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #27: 20 Декември 2008

А на мен парчето ми хареса още от първия път, когато го чух по радиото. Сега гледах клипа и също съм доволна.
Като цяло аз винаги съм хранила симпатии към P.I.F. Димо е много артистичен и според мен е добър фронтмен  Усмивка Ако трябва да съм честна навремето "Невидимо дете" ми беше ужасно любима песен, а и до сега ми е приятно да я слушам.

Срамота е, че не съм ги гледала на сцена до сега  Млъкнал
Последна редакция: 07 Ноември 2010 от Kevy

See what I see!
strange_affection
Странен Любовник

Профил
Отговори #28: 20 Декември 2008

Хммм...не бях гледал видеото на "Messiah", но ми хареса. Интересен поглед. Самата песен не е от любимите ми.

Иначе ПИФ имат прекрасни песни като "Невидимо дете" (една от най-любимите ми песни въобще), "Сам", "Букет цветя", "Отлъчен", "Весели хора", "Камбаните" и много други.
Най-новата им песен се казва "Сън в съня" и може да я чуете на майспейс профила им (http://www.myspace.com/pifband). Лично на мен ми допада изключително много.  Усмивка

Срамота е, че не съм ги гледала на сцена до сега  Млъкнал

Кеви, препоръчвам ти да коригираш това  Намигване Бяха ужасно добри миналата събота.
Последна редакция: 20 Декември 2008 от strange_affection
Videlina
Странен Любовник

Профил
Отговори #29: 20 Декември 2008

не хвърляйте камъни по мен! МОЛЯ!
Хе хее че нали за това се казва форум-всеки изказва, това което мисли и чувства, а не това което ще се хареса на останалите. Ето например може да се получи и от негативното изказване на, Spellbound който пусна линк на клип на въпросната група, позитивно настроение у някои потребители, които са благодарни за видеото Намигване Така чеее дискутираме, а не се нападаме  Усмивка

Angels of the Universe
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #30: 21 Декември 2008

Messiah се върти от известно време по радиото и до преди два дни си мислих, че е на чужда група  Побъркан, докато не попаднах на промото на клипа. Определено беше приятна изненада. Одобрение Доказателство, че в софийските задръствания понякога се раждат и добри идеи. Усмивка
Последна редакция: 21 Декември 2008 от sisterofnight

"I'm my own worst enemy"
ember
Гратис Любовник
Публикации: 53

Профил
Отговори #31: 08 Февруари 2009

п.и.ф. са уникални - поздрав на всички фенове

NOTHING'S IMPOSSIBLE
strange_affection
Странен Любовник

Профил
Отговори #32: 16 Януари 2010

PIF снимат акустично DVD

Събитието ще се проведе на 27 януари в Sofia Live Club
P.I.F. ще изпълнят акустични версии на всички познати свои хитове за новото си концертно DVD. Групата работи по проекта близо 6 години. Концертът ще бъде допълнен от мултимедия, създадена от Поли Герасимова.

Начало: 21 ч.
Вход свободен.

Надявам се, че хората, които изявяваха желание да посетят концерт на ПИФ ще успеят да дойдат. Явно моментът със свободния вход е, за да има посещение, тъй като групата обикновено рядко пълни Sofia Live Club, за разлика от Маската, примерно Усмивка
Въпреки, че не съм голям фен на акустичните им изяви и смятам, че ПИФ трябва да свирят пълен лайв с електрически китати и т.н., мисля да посетя концерта, който със сигурност ще е повече от интересен.
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #33: 16 Януари 2010

Цитат
Групата работи по проекта близо 6 години.
това звучи или прекалено сериозно, или прекалено несериозно.

La tête dans les nuages
strange_affection
Странен Любовник

Профил
Отговори #34: 17 Януари 2010

Цитат
Групата работи по проекта близо 6 години.
това звучи или прекалено сериозно, или прекалено несериозно.

Така е записано в анонса. Усмивка
Иначе под проекта може би се има предвид самото заснемане и издаване на такова DVD, от което 100% ще са на минус, а да не говорим колко е трудно да организират цялото заснемане.

За мен ПИФ са една от най-добрите БГ групи и наистина всеки техен лайв е страхотен. Имат песни, които ме отнасят за много време.
martinik
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #35: 21 Януари 2010

Здравейте,
много ми стана чудно , че не съм попадал досега на тази тема, а си мислех че съм изчел вси4ки мнения в нета за бандата.Това което ме провокира да пиша е това , че повечето хора в тази страна наистина не знаят, колко е трудно да се направят оркестраций, да се репетира със класически музиканти (рок и класически музиканти на едно място е направо несъвместимо понятие:)) и цялото това нещо да се заснеме. За репетицийте,нервите, смешките и разочарованията е трудно да се пише, те се усещят. Причината да изберем София Лайф Клуб е страхотната сцена, осветление и добрите условия за разполагане на камери и техника за реализирането на този "продукт", който ще бъде ( поне така излиза за сега) първият HD DVD концерт с 5.1 звук в нашата "развиваща се " страна. Входът ще е свободен за да могат да дойдат ВСИЧКИ хора , които харесват нашата музика и имат желание да са част от това ДВД, а и няма какво да се лъжем - по добре да има повече хора в едно концертно ДВД . Равносметката до днес е : много работа от всички от групата, много средства и труда още около 30 човека. Дано да стане готин концерт и да сме доволни и ние и вие! Поздрави за хубавия форум ! Мартин  Намигване
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #36: 23 Януари 2010

Здравейте,
... повечето хора в тази страна наистина не знаят, колко е трудно да се направят оркестраций, да се репетира със класически музиканти (рок и класически музиканти на едно място е направо несъвместимо понятие:)) и цялото това нещо да се заснеме. За репетицийте,нервите, смешките и разочарованията е трудно да се пише, те се усещят...

Ако някой в този сайт знае, колко е трудно да се прави нещо в БГ, това със сигурност е екипа. Освен всичко останало е много неприятно да се сблъскваш с негативизъм, на където се обърнеш.  Хубавото е, че все още има хора, които не се отказват да опитват да работят.
Поздравления за положените усилия и за избора на клуб - наистина София Лайф Клуб е един от най-добрите в София. Мисля, че там ще се получи добро ДВД или поне сърдечно го пожелавам на групата и всички, положили усилия това да се случи!

See what I see!
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #37: 28 Януари 2010

Присъствах снощи на акустичния концерт на групата и останах много доволна, страхотно беше! За пръв път ги гледах на живо и много ми хареса! Браво на момчетата! Клубът беше препълнен, имаше много добра атмосфера, всички около мен се забавляваха.  Одобрение

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
strange_affection
Странен Любовник

Профил
Отговори #38: 28 Януари 2010

Аз ще се присъединя към доволните  Намигване

Вчера беше много хубаво, имаше всичко необходимо и съм сигурен, че въпросното DVD ще бъде на дори по-добро ниво от самия лайв. Бандата изсвири почти всичко, което исках, с малки изключения, но все пак след толкова много труд, емоции и раздаване няма как да не съм доволен  Усмивка

Не знам каква ще бъде подредбата на песните във въпросното DVD, но началото на концерта беше доста неочаквано за мен - първа песен Свято, уау! Много ми хареса идеята на сцената да има допълнително 3 цигуларки, които определено на някои песни имаха значителен ефект върху новите аранжименти. След края на официаланта част, групата направи малка почивка, след която се върна на сцената, изсвири отново любимите ми "Сън в сънят","Ноемврийски ден" и оригиналната версия на "Колело", в която бяха включени части от любими кавъри на групата като Creep на Radiohead и други. Бях изумен от факта, че свириха дори и "Messiah" в много странен акустичен вариант.

Клубът беше зверски пълен, а от атмосферата беше на ниво. Очаквам заснетия материалцс нетърпение Усмивка

А, и да - вчера се подсетих, че много ми се гледат ПИФ с ток, ама с много ток!  Намигване
Последна редакция: 28 Януари 2010 от strange_affection
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #39: 05 Ноември 2010

P.I.F. с ново романтично видео романтично видео, което да си призная доста ми допада  Намигване

See what I see!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #40: 05 Ноември 2010

Сега като спомена групата, се сетих че от доста време се каня да разкажа накратко за първата си среща с новата визия на ПИФ на живо във Варна. Останах с много приятно впечатление от шоуто, усещането за таен концерт породено от много интимното място на провеждането - клуб за детско творчество "Щурче", не ме напусна през цялото време. Благодарение на интересните анонси от Димо за всяка песен се почувствах като дете, което слуша разказвача на приказки. Въобще концерта носеше много позитивна енергия, която се предаде на публиката и се получи много специално, макар и камерно събитие. Забавното беше това, че когато публиката викаше за втори бис Димо каза, че не са се подготвили с повече песни и можем да си изберем една песен от сетлиста, която да изпълнят втори път.
 Усмивка

* pifweb.jpg (100.34 KB, 405x293 - видяно 337 пъти.)
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #41: 05 Ноември 2010

Аз за сега само чета за новата визия на ПИФ, при това доста положителни отзиви чета... крайно време е да престана с четенето и да се замъкна да ги гледам  Усмивка

See what I see!
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #42: 05 Ноември 2010

Ако имат шоу в София Лайв Клуб ще е яко да ги гледаш, визията им е много приятна и ще стои добре на големия LED екран там.
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #43: 08 Май 2011

Пред домашна публика P.I.F. дадоха максимума от себе си, разбира се същото важи и за събралите се фенове в клуб Vintage 33. Гласът ми днес отсъства по болест, както след концертите на най-любимите ми групи.

P.I.F. имат уникално сценично поведение и умението да стопят дистанцията между изпълнител и публика до нула, което превръща концерта в купон между приятели. Снощи чухме удължен сетлист, който включи всички песни обикновено сменяни в две поредни вечери на едно място, както и импровизация с песента на Metallica "Enter Sandman", песента "Messiah" и около 10 минутна версия на "Приказка", на която публиката тотално си съдра гърлата от пеене.

Аз чаках със затаен дъх да разбера, дали ще пропуснат кавъра на Depeche Mode "Walking In My Shoes" или ще ни зарадват отново - за щастие този път всичко с техниката ми бе наред и успях да я заснема от-до. Приятно гледане:

<a href="http://www.youtube.com/v/h4TuyM0SUd8?fs=1&amp;amp;hl=en_US" target="_blank">http://www.youtube.com/v/h4TuyM0SUd8?fs=1&amp;amp;hl=en_US</a>
Страници: 1 2 3 [Всички]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.