DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: P.I.F.  (Прочетена 15781 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #15: 15 Декември 2008

Абе всичко Българско е хубаво-ок, ама защо участват в това толкова глупаво предаване по Канал 1 Тъжен Ако групата има творчество, албуми, развитие, личен почерк/по един или друг начин/, защо не пее из България, а е в студиото на Канал 1? Като че ли това е една от причините, заради която не ги харесвам.

Angels of the Universe
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #16: 16 Декември 2008

Абе всичко Българско е хубаво-ок, ама защо участват в това толкова глупаво предаване по Канал 1 Тъжен Ако групата има творчество, албуми, развитие, личен почерк/по един или друг начин/, защо не пее из България, а е в студиото на Канал 1? Като че ли това е една от причините, заради която не ги харесвам.
ПИФ са чудесна група. И на мен не ми допада това, че свирят в едно малоумно предаване по онази турска телевизия, но сигурно си имат причини.

Много се дразня, обаче, когато някой говори за една група без много много да е запознат. Нищо лично. Усмивка Просто има такава тенденция.

По-добре, вместо да се дразним тук-там, с някакви половинчати работи, да отидем на лайв на някоя от добрите български банди. Оказва се, че те на са толкова малко, колкото някои хора се опитват да ги изкарат.  Намигване
Последна редакция: 16 Декември 2008 от strange_affection
Kenzinio
Гост
Отговори #17: 16 Декември 2008

Абе всичко Българско е хубаво
Браво!Много добре и точно казано
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #18: 16 Декември 2008

защо не пее из България, а е в студиото на Канал 1? Като че ли това е една от причините, заради която не ги харесвам.
абе Виделинче пичове са момчетата! добри парчета правят.. а нали работят като всички нас. ние за какво работим? пари ли беше отговора, аа да! пари. то в БГ от къде иначе да си докарат свесни доходи..
Videlina
Странен Любовник

Профил
Отговори #19: 18 Декември 2008

Много се дразня, обаче, когато някой говори за една група без много много да е запознат. Нищо лично. Усмивка Просто има такава тенденция.
И според тази тенденция, ти реши, че аз не съм запозната много много с тази група? Така го разбирам твоето изказване, ама аз продължавам да държа на горното си мнение, а дали познавам групата...това вече е друг въпрос  Намигване ха ха

Angels of the Universe
dragomirrr
Кукла
*
Публикации: 23

Профил
Отговори #20: 19 Декември 2008

Готин е албума! Последно на ПИФ се кефих вече не помня преди колко години в клуб САКС(Пловдив)...ама тогава много се кефих!!! А къде бяха момчетата през това време? За Пловдив проблема е че няма заведения с групи на живо, само един умрял Мармалад. А и на мен напоследък ми е трудно-имам бебе...Иначе до София съм пътувал не веднъж на концерти

Да и Петното забравих...
Последна редакция: 19 Декември 2008 от Kevy

You should see how it feels
With your feet on the ground
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #21: 19 Декември 2008

Не знам кой с какво е запознат, но лично за мен ПИФ напоследък са много зле. Моето мнение е, че това парче е доказателство за това, и то доста голямо http://vbox7.com/play:2c76adf2
А иначе в Пловдив освен Мармалад има още 2-3 клуба, в които има концерти, но са недостатъчни...
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #22: 19 Декември 2008

Не знам кой с какво е запознат, но лично за мен ПИФ напоследък са много зле. Моето мнение е, че това парче е доказателство за това, и то доста голямо http://vbox7.com/play:2c76adf2
А иначе в Пловдив освен Мармалад има още 2-3 клуба, в които има концерти, но са недостатъчни...

Звучи ми много пресилено и крайно изказването, че това парче е зле.  Усмивка На мен пък ми допада и то много - въпрос на вкус! Не съм запозната с творчеството на групата, с изключение на 2-3 стари парчета като "Приказка", "Невидимо дете, "Сам", които доста харесвам.
Последна редакция: 20 Декември 2008 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #23: 19 Декември 2008

Парчето даже си е доста добро.Малко ми е далеч от техния стил и определено ми се вижда леко позакъсняло,но определено ми допада.

Let me show you the world in my eyes...
Kenzinio
Гост
Отговори #24: 19 Декември 2008

Благодаря за линка!
Много,много хубава песен на P.I.F.,а и видеото ме кефи.Дори с риск да бъда освиркан бих казал,че на моменти нещо ми напомня за Faith No More.
dragomirrr
Кукла
*
Публикации: 23

Профил
Отговори #25: 19 Декември 2008

Напомня не само на FNM ама карай - уникално е по моя вкус!

You should see how it feels
With your feet on the ground
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #26: 19 Декември 2008

хм на мен парчето ми харесва... и клипа си го бива! не хвърляйте камъни по мен! МОЛЯ! а албум кога ли ще има? а може би вече има, но аз като зает човек, с отглеждането на бъдещ депешар (die hard fan  Намигване) може би не знам
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #27: 20 Декември 2008

А на мен парчето ми хареса още от първия път, когато го чух по радиото. Сега гледах клипа и също съм доволна.
Като цяло аз винаги съм хранила симпатии към P.I.F. Димо е много артистичен и според мен е добър фронтмен  Усмивка Ако трябва да съм честна навремето "Невидимо дете" ми беше ужасно любима песен, а и до сега ми е приятно да я слушам.

Срамота е, че не съм ги гледала на сцена до сега  Млъкнал
Последна редакция: 07 Ноември 2010 от Kevy

See what I see!
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #28: 20 Декември 2008

Хммм...не бях гледал видеото на "Messiah", но ми хареса. Интересен поглед. Самата песен не е от любимите ми.

Иначе ПИФ имат прекрасни песни като "Невидимо дете" (една от най-любимите ми песни въобще), "Сам", "Букет цветя", "Отлъчен", "Весели хора", "Камбаните" и много други.
Най-новата им песен се казва "Сън в съня" и може да я чуете на майспейс профила им (http://www.myspace.com/pifband). Лично на мен ми допада изключително много.  Усмивка

Срамота е, че не съм ги гледала на сцена до сега  Млъкнал

Кеви, препоръчвам ти да коригираш това  Намигване Бяха ужасно добри миналата събота.
Последна редакция: 20 Декември 2008 от strange_affection
Videlina
Странен Любовник

Профил
Отговори #29: 20 Декември 2008

не хвърляйте камъни по мен! МОЛЯ!
Хе хее че нали за това се казва форум-всеки изказва, това което мисли и чувства, а не това което ще се хареса на останалите. Ето например може да се получи и от негативното изказване на, Spellbound който пусна линк на клип на въпросната група, позитивно настроение у някои потребители, които са благодарни за видеото Намигване Така чеее дискутираме, а не се нападаме  Усмивка

Angels of the Universe
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.