DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [2 НОЕМВРИ 2006] Депеш Мод спечелиха наградата на MTV за най-добра група  (Прочетена 13001 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #15: 03 Ноември 2006

За разлика от предишни години,тази година наградите ми харесаха много Усмивка Депеш спечелиха за най-добра група !!! (аз се бях заклел,че ако не спечелят няма да гледам повече MTV  Ухилен ,не че го гледам де,така е лафа Ухилен ).Едва ли някоя от другите 4 групи може да се мери с тях като изключим може би RHCP.Много се радвам,че Депеш бяха най-сетне признати и от MTV.
Освен това другите 2 групи от моя топ 5  също взеха награди - Muse и The Killers.Радвам се и че RHCP взеха наградата за най-добър албум макар определено това да не е албума на 2006-та.
В заключение :Depeche,The Killers и Muse спечелиха награди...май MTV са започнали да толерират малко алтернативната музика...няма как,не може да се слуша само поп !
Последна редакция: 03 Ноември 2006 от Infra Red

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
kalisto
Гратис Любовник
Публикации: 56

Профил
Отговори #16: 03 Ноември 2006

Да им е честита наградата на Нашите момчета и на всички Нас, верните фенове!  Одобрение Повече от заслужена им/ни/ е, въпреки че според мен е позакъсняла...
Нямах възможност да гледам наградите, но не съжалявам, защото научавам за новината от тук и за пореден път съм в чудесно настроение от сутринта. Време е за отпразнуване тази вечер ...  Доволен      
Последна редакция: 03 Ноември 2006 от kalisto

Where souls disappear
Only YOU exist here
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #17: 03 Ноември 2006

Честита награда на момчетата и от мен! Снощи поне 30 пъти гледах тази номинация и награждаването и всеки път истерясвах, докато насилствено не ме накараха да го спра. Винаги съм си мислила, че MTV не са награждавали Депеш, защото просто те са много добри за тази телевизия  Плезене
Много се зарадвах и за наградата, която спечелиха The Killers  Усмивка и на тях да им е честита.

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #18: 03 Ноември 2006

Хайде сега, който е пропуснал да гледа, а му се иска да види... да метне едно оЧо тук...

http://archives.depechemode.com/video/television/110206_mtv_ema.html

... Одобрение Одобрение Одобрение
Последна редакция: 03 Ноември 2006 от Kevy

See what I see!
Lud Uchen
Агент
Публикации: 108

Профил
Отговори #19: 03 Ноември 2006

Хайде сега, който е пропуснал да гледа, а му се иска да види... да метне едно оЧо тук...

http://archives.depechemode.com/video/television/110206_mtv_ema.html

... Одобрение Одобрение Одобрение

Мерси за клипчето! Заслужаваше си закъснението за даскало Одобрение

Винаги съм имала много готино впечатление от Анди, как се радва и дори притеснява, толкова мило!

More than a party...
kalisto
Гратис Любовник
Публикации: 56

Профил
Отговори #20: 03 Ноември 2006

Кеви, благодаря ти за линкчето!  Одобрение За съжаление тук на работа нещо не иска да тръгне и ще се наложи да чакам до довечера вкъщи.  Тъжен

Where souls disappear
Only YOU exist here
ralimex
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #21: 03 Ноември 2006

Най-после ... доживяхме, след  "Good  evening  Sofiaaaa !" на 21.06.2006, на 02.11.2006 МТV да присъдят наградата за най-добра група на Депеш Мод  Очиврът Мисля, че 2006 се оказа доста добра за българските фенове! ЧЕСТИТО НА НАЙ-ДОБРАТА ГРУПА И НА ВСИЧКИ ФЕНОВЕ !!! Пощурял
Депешарка
Гратис Любовник
Публикации: 51

Профил
Отговори #22: 03 Ноември 2006

честито и от мен  Пощурял
много съм щастлива,че най-накрая си получиха признанието и от МТВ  Одобрение
mody
Възбуден
Публикации: 155

Профил
Отговори #23: 03 Ноември 2006

Е,пак съм иэпреварена с новината!Но по-важното е,че Депеш грабнаха наградата!Споделям радостта си с вас и честито и от мен! Усмивка

If you save my life
We will rise and shine so bright
That the stars go blind
And leave
Leave the sky
ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #24: 03 Ноември 2006

Честито ! Те бяха единствените, които заслужаваха наистина наградата!Аз не се и съмнявах, че ще я получат!
Много ми хареса благодарствената реч на Анди! Кратка, ясна и целенасочена!
Нека пожелаем още много подобни награди! Аз им пожелавам другия път награда за най- добър албум! Усмивка

Обичайте се бе хора!
h_t
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #25: 03 Ноември 2006

Честито и от мен ! Наградата попадна у правилните хора .  Намигване Ние феновете също трябва да се чувстваме в момента като победители, защото сме допринесли много за извоюването на почетния приз за най-добра група.

Ty6e
Новороден
**
Публикации: 3

Профил
Отговори #26: 04 Ноември 2006

Честито - честито!К ато прочетох за наградата неможех да повярвам /не, че съм се съмнявал - даже се надявах/. Много се радвам - и се надявам това да има и ответен момент и групата да продължи със своите албуми. Аз днес си дръпнах 2006 Depeche Mode - The Best of Volume 1 (Remixes) [2006] - House. Между другото - реших да напиша ДМ на гуугл'а и излезе много добра статия на този адрес Усмивка http://bg.wikipedia.org/wiki/Depeche_Mode. Още веднъж - се радвам за групата и даже с момчетата го поляхме подобаващо, хе хе Усмивка Усмивка Усмивка
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #27: 04 Ноември 2006

Между другото - реших да напиша ДМ на гуугл'а и излезе много добра статия на този адрес Усмивка http://bg.wikipedia.org/wiki/Depeche_Mode.

Интересното за мен беше най-отдолу - ''най-посещаваната българска DM страница'',което се оказа линк към форума...Можете да се гордеете с основание  Намигване
Последна редакция: 04 Ноември 2006 от MaoriGirl
natalie
Някой
**
Публикации: 12

Профил
Отговори #28: 04 Ноември 2006

Стана точно така както и трябваше! Одобрение Честито на всички  Усмивка

I'm not going down on my knees
Begging you to adore me...
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #29: 04 Ноември 2006

Малко късно се включвам,но това не пречи ка споделя колко много се изкефих на тази вест. Пощурял Пощурял Пощурял Очаквах го ,но все пам можеше и тази година да пренебрегнат Depeche Mode.По добре късно отколкото никога.
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.