DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6
  Печат  
Автор Тема: Любима песен от Playing The Angel  (Прочетена 30207 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #15: 18 Октомври 2005

е за това си спори колкото искаш ... suеde не са по- добри в тва  Плезене

Няма група, която да има толкова пълноценни би-сайдове като Suede Усмивка По 2-3 на сингъл, пък понякога и по 4 Усмивка И без пълнежи Усмивка И докато Suede правят по 7-8 би-сайда на албум, Депеш Мод вадят по 2-3, откоито 1 или 2 са инструментали Усмивка
Пусни си Sci Fi Lullabies пак Намигване
А за Блър не съм достатъчно запознат и се въздържам от конкретни мнения Очиврът

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #16: 18 Октомври 2005

е за това си спори колкото искаш ... suеde не са по- добри в тва  Плезене

Няма група, която да има толкова пълноценни би-сайдове като Suede Усмивка По 2-3 на сингъл, пък понякога и по 4 Усмивка И без пълнежи Усмивка И докато Suede правят по 7-8 би-сайда на албум, Депеш Мод вадят по 2-3, откоито 1 или 2 са инструментали Усмивка
Пусни си Sci Fi Lullabies пак Намигване
А за Блър не съм достатъчно запознат и се въздържам от конкретни мнения Очиврът
depeche изпипват повече b-sidovete и това е причината да са им малко- залагат не на количество, а на качество... по- модерно звучаща група няма според мен. Suede явно правят нещо типично за групите от този тип - много песни и ... опа това да не го засягаме, че не е мястото тука ... уважавам ги много но b-sides на равнище my joy, sea of sin, dangerous, headstar .... не са способни да направят.

So High so Far to Fall
MO.
Гост
Отговори #17: 18 Октомври 2005

"In your memory","Work hard".....от каде се е почнало с виртуозните шедьоври....даже първият такъв "Ice machine"трак за мен е невероятен! Одобрение
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #18: 19 Октомври 2005

Абе Suede си имат няколко велики б-сайда, но са само няколко. Europe Is Our Playground, Bentswood Boys, Sadie са сред най-най-любимите ми песни на всички времена! Усмивка

Да речем, че 20% от б-сайдовете им са велики, други 30% са много добри, останалите са посредствени.

Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #19: 19 Октомври 2005

Може да направите нова тема: Любими b-sides , според мен със сигурност ще има интерес Намигване

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #20: 26 Октомври 2005

Любима песен от албума-определено са 3:
I WANT IT ALL
NOTHING'S IMPOSSIBLE
A PAIN THAT I'M USED TO
 Ухилен Ухилен Ухилен

[:There's a devil lying by my side:]
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #21: 26 Октомври 2005

''Macrovision'' е моят фаворит
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #22: 07 Ноември 2005

\
абе доста ми е странно,даже се питам дали нещо не ми е наред,но тази е единствената песен която не можа да ме заинтригува Объркан

[:There's a devil lying by my side:]
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #23: 08 Ноември 2005

\
абе доста ми е странно,даже се питам дали нещо не ми е наред,но тази е единствената песен която не можа да ме заинтригува Объркан

Както при мен ''I want it all''
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #24: 08 Ноември 2005

Според мен всички сме си наред, просто всеки от нас когато си пусне албума е в различно настроение, различен е и по харектер.. и е съвсем нормално всеки да харесва "неговата " си песен Одобрение

Angels of the Universe
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #25: 09 Ноември 2005

Според мен всички сме си наред, просто всеки от нас когато си пусне албума е в различно настроение, различен е и по харектер.. и е съвсем нормално всеки да харесва "неговата " си песен Одобрение

Не знам дали има общо с характера, в случая не ми се вярва, но въпреки всеобщото одобрение на A Pain That I'm Used To , аз не мога да и се изкефя съвсем.

Иначе от настроението ми в даден момент наистина може да зависи и музиката, респ. песента, която ще избера.
Последна редакция: 09 Ноември 2005 от Nyna

...you take me there, you take me where...
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #26: 09 Ноември 2005

на a pain that i used to и аз не и се кефих много, но колкото повече слушам албума толкова повече ми харесва ... обаче песен като lillian много бързо ми писна ... а от началото ми беше една от любимите... все още обаче всеобщата favourite suffer well изобщо не ме грабна с нищо ... напомня ми с нещо на dream on ... добра е обаче хм ... явно има още време да се харесаме с нея... sinner in me ... определено ми е любимата от албума спуквам я от въртене ... диска ми вече почна да прескача едва ли не като почне тя Намигване i want it all ... оффф много се разписах спирам.
PS: много почна да се пише във форума ... много се кефя!!!

So High so Far to Fall
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #27: 10 Ноември 2005

... sinner in me ... определено ми е любимата от албума спуквам я от въртене ...
 PS: много почна да се пише във форума ... много се кефя!!!

The sinner in me e и моята любима, мога да кажа от първо слушане.
 Има песни, които като ги чуя още първия път, ми стават любими и в повечето случаи си остават такива, докато за други ми трябва време и понякога се случва от не много харесвани, да се превърнат направо в любими. Но предполагам, че това си е нормално явление.

А във форума наистина се пише, но сигурно едва от 1/4 от хората, другите предполагам само четат ?!

...you take me there, you take me where...
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #28: 11 Ноември 2005

lilian, john the revelator

за другите не знам ,
........пиша сега-лаконично, щото след 101-вия ми пост в кино-темата
ръката ми взе да окапва. Побъркан
Последна редакция: 13 Ноември 2005 от viktor

for all the right reasons
for all the right reasons
ki6o`
Кукла
Публикации: 36

Профил
Отговори #29: 12 Ноември 2005

аз не съм никоя да давам оценка,ама според мен този албум е най-добрият до сега.стаа въпрос като цяло.лично на мен най-много ми харесват:John The Revelator
              The Darkest Star
              The Sinner In Me
              Nothng`s Impossible Усмивка
Последна редакция: 04 Декември 2005 от ki6o`

I choose not to choose life
I choose something else
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.