DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Ще успее ли България да се класира за ЕВРО 2008?
Ще успее - 17 (51.5%)
Няма да успее - 9 (27.3%)
Какво ми пука - 7 (21.2%)
Общ брой гласове: 33

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16
  Печат  
Автор Тема: Футбол  (Прочетена 60014 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #45: 07 Юни 2006

Световното започва само след 2 дни и страстите вече започнаха да се нажежават.Сигурен съм,че и тук има доста хора,които ще гледат Световното първенство в Германия с интерес.Тук е темата,където можем да обсъждаме всички по-интересни мачове от предстоящия мондиал преди и след началото им.
P.S. Кой ще спечели Световното?Какво е вашето мнение?Кои са вашите фаворити,на които ще стискате палци?Надявам се да се получат интересни дискусии.Макар да не сме футболен форум,мисля че тази тема не е излишна Усмивка

Ето и първите няколко двубоя,сред които има някой доста интересни :

09 юни,19:00ч.  Група А Германия - Коста Рика
09 юни,22:00ч.  Група А Полша - Еквадор

10 юни,16:00ч.  Група B Англия - Парагвай
10 юни,19:00ч.  Група B Тринигад и Тобаго - Швеция
10 юни,22:00ч.  Група C Аржентина - Кот Д'Ивоар

11 юни,16:00ч.  Група C Сърбия и Черна гора - Холандия
11 юни,19:00ч.  Група D Мексико - Иран
11 юни,22:00ч.  Група D Ангола - Португалия

*След изиграванто на двубоите ще напиша и класирането във всяка група.Очаквайте нови включвания от мен Усмивка

Последна редакция: 09 Юни 2006 от Mr Writer

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #46: 07 Юни 2006

Темата е актуална ,но след 21.06-поне за мен.След концерта мисля да отделя и време за любимата игра . Предполагам ,че я имаш ,но ако не дано ти е полезна. Одобрение
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #47: 09 Юни 2006

Готин Ексел файл. Мерси! Усмивка

lady_evil
Кукла
*
Публикации: 22

Профил
Отговори #48: 09 Юни 2006

Моите фаворити са Испания, Португалия и Италия. Ще съм много доволна ако някой от тях грабне купата, въпреки че като нищо и Бразилците може да триумфират на 9-ти юли. Радвам се и че на 21-и няма някои от интересните за мен мачове (освен Портогалия и Мексико, но ще го преживея Усмивка ). Абе, със сигурност ще се порадваме на красив футбол Одобрение

"...той подскачаше,сякаш чуваше музика и танцуваше в ритъм, който отекваше само в главата му. А лунната светлина за миг озари лицето му и то беше като череп на ангел..."
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #49: 09 Юни 2006

Симпатиите ми са изцяло за Англия ,но не ми се вярва някой да успее да спре Бразилия.Относно откриването не съм се и надявал германците да се изложат.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #50: 09 Юни 2006

Ако съдим по първите два мача, с които бе открито световното, можем да сме сигурни че ни очакват доста вълнуващи моменти в следващия един месец.
Трудно ми е да кажа от сега кой отбор ще грабне купата, защото върху някои от тях нямам наблюдения, но бих искала да бъде някой от следните отбори - Бразилия, Аржентина, Португалия, Италия, Холандия или Англия. Тази вечер приятно ме изненадаха и германците, чиито стил на игра никога не съм харесвала. Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Infra Red
Странен Любовник

Профил WWW
Отговори #51: 10 Юни 2006

Група А
Германия - Коста Рика 4:2  (6' Лам,12' Уанчоп,17' Клозе,61' Клозе,73' Уанчоп,87' Фрингс)
Полша - Еквадор 0:2 (24' Тенорио,70' Делгадо)
1.Германия     1 0 0   4-2   3
2.Еквадор       1 0 0   2-0   3
3.Коста Рика    0 0 1   2-4   0
4.Полша         0 0 1    0-2  0
Двата мача наистина бяха на много високо ниво.Във всеки случай съм много по-доволен отколкото на последният голям футболен форум - Евро 2004,където се играеше уникално скучен и дефанзивен футбол.Нашата страна беше една от малкото,които опитаха да играят атакуващо...но срещу отбори като Швеция и Дания,които играят страшно силно на контра атака,това си беше самоубийство.
А за днешните 2 мача...Поляците не заслужаваха да загубят.Играха по-добре,но Еквадор успя да ги "излъже".А немците...те си бяха много по-силни и съвсем заслужено победиха.Даже трябваше с по-голяма разлика.С нетърпение чакам утре да гледам своите любимци -Англия.Иначе други страни,на които аз държа са Холандия,Испания,Бразилия,Франция и...Полша Усмивка
Последна редакция: 10 Юни 2006 от Mr Writer

Infra Red
Странен Любовник

Профил WWW
Отговори #52: 10 Юни 2006

Ох,англичаните като ги видях днес колко са трагични...хич не ми се вярва да направят нещо повече от 1/4 финал.А шведите,дето където ни хванат ни пукат от бой,не могат Тринигад и Тобаго да бият.Явно сме много зле наистина.По-добре ,че не се класирахме,че да не берем срам пак като в Португалия...
Група B
Англия - Парагвай 1:0 (3' Гамара-автогол)
Тринигад и Тобаго - Швеция 0:0
1.Англия         1 0 0   1-0   3
2.Т&Т             0 1 0   0-0   1
3.Швеция       0 1 0   0-0   1
4.Парагвай     0 0 1    0-1   0

Nick at Night
Гост
Отговори #53: 10 Юни 2006

Макар и в самото начало на това световно си мисля,че на финала ще играят Бразилия-Аржентина!
Пък де да знам.
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #54: 10 Юни 2006

Англичаните колкото и да са ми слабост на такива форуми са просто трагични.Надявам се да наберат скорост,но това е запазена марка на "домакините",които с малко помощ ги виждам на 1/2 финал.С нетърпение очаквам Бразилия -там е красотата Пощурял
Nick at Night
Гост
Отговори #55: 10 Юни 2006

Германия ако бъде лансирана нищо чудно и тя да отмъкне купата.
ultrapmp
Странен Любовник
**

Профил
Отговори #56: 10 Юни 2006

Nick at Night ти съмняваш ли се ,че "домакините" са помислили и за тази ОРГАНИЗАЦИЯ-аз съм убеден,че са застраховали.
Nick at Night
Гост
Отговори #57: 10 Юни 2006

Nick at Night ти съмняваш ли се ,че "домакините" са помислили и за тази ОРГАНИЗАЦИЯ-аз съм убеден,че са застраховали.

Ако трябва да съм откровен то мястото на купата е в Южна Америка!
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #58: 11 Юни 2006

ето ме  имен, малко късно се включвам.
Германците колкото и да ги лансират няма да приберат купата според мен. Нито пък бразилците или арентинците. Според мен "селесао" са до такава степен претрупани със звезди и очаквания, че намо да има нужното спокойствие за играчите. "гаучосите" пък в момента са си зле.
Едва биха Кот Дивоар и имат доста чепат треньор, който не пуска Меси и Аймар титуляри, а за Креспо си имам мнение, че не може да го докара на Марадона или Батистута дори.
      Аз традиционно си подкрепям англичаните и смятам, че ако и сега не станат шампиони с този състав(само че Рууни вместо Крауч като се оправи сега) и треньор, просто никога няма да успеят.
      По принцип като игра са ми симпатични и холандците, но смятам че с този състав от неопитни младежи и Коку няма да се докопат до финала.
      Тези , които са ми най-симпатични в последно време и като стил и като качества  икато стратегия са чехите.
      Именно на тях изненадващо заложих и част от моити с пот изкарани парички.
     Друг вариант са италиянците с техната пословична предпазливост.

for all the right reasons
for all the right reasons
Infra Red
Странен Любовник

Профил WWW
Отговори #59: 11 Юни 2006

От всички фаворити,които играха до сега,единствено Холандия игра добре и показа защо я наричат "фаворит".Холандците спечелиха срещу Сърбия само с 1:0,но държаха нещата под контрол през целия мач и показаха много приятна игра.Според мен след тази победа и тази игра нещата около първото място в група "C" са ясни.Сърбите пък не играха никак зле и като нищо и те да се класират за сметка на Аржентина и Кот Д'Ивоар.Тяхния мач пък беше доста скучен,като цяло не показаха нищо интересно.Не виждам Аржентина как може да се пребори за световната купа.И все пак това са първите мачове.Има още много мачове да гледаме и много бири да изпием  Ухилен
Аржентина - Кот Д'Ивоар 2:1 (24' Креспо,38' Савиола,82' Дрогба)
Сърбия и Черна Гора - Холандия 0:1 (17' Робен)
1.Аржентина     1 0 0   2-1  3
2.Холандия       1 0 0   1-0  3
3.Кот Д'Ивоар   0 0 1   1-2  0
4.Сърбия          0 0 1    0-1  0

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.