DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 15
  Печат  
Автор Тема: Depeche Mode TV Guide  (Прочетена 61881 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
01 Октомври 2005

Незнам дали има и други които са гледали сега на обед MTV и TOP 10 AT 10 DEPECHE MODE. Всички песни бяха подредени  и както преди съм го гледала, но с голяма изненада видях, че 1-во място е за Playing The Angel i Precious. Много ми хареса клипа... Пощурял и още повече се изкефих, че MTV са отреагирали...БРАВО!!!
Последна редакция: 07 Октомври 2005 от Videlina

Angels of the Universe
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #1: 01 Октомври 2005

На мен пък този клип изобщо не ми харесва. Както и клиповете на Bottle Living и Enjoy The Silence 2004. Чудно ми е като чуя, че някой им се радва  Объркан
Videlina
Странен Любовник

Профил
Отговори #2: 01 Октомври 2005

Да всеки е с вкуса си. Като си фен на някой, това не значи че трябва да харесваш всичко безусловно. На мен ми хареса клипа, може би заради Precious Намигване

Angels of the Universe
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #3: 01 Октомври 2005

по принцип с top 10 at 10 нещата винаги стоят така - най новата песен е на първо място ... без значение колко е добра

So High so Far to Fall
Videlina
Странен Любовник

Профил
Отговори #4: 02 Октомври 2005

VH1 пуснаха също Precious  като "Recommended" Доволен

Angels of the Universe
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #5: 06 Октомври 2005

не съм ги засичал по музикалните телевизии, но пък и не съм гледал много музикални телевизии Усмивка евентуално по mtv2 може да се появи нещо, но в new england е някаква u2 мания. даже ме дразни... ето довечера цялото предаване на конан о'брайън ще е посветено на u2, които ще са му гости. да не говорим, че за първите редове се на двата предстоящи концерта се продават билети по 2000$
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #6: 06 Октомври 2005

Сигурно с благотворителна цел, за децата в Африка Плезене
 Боно стана ужасен лигльо и позьор Шок

Лоша работа е това да чакаш в Щатите да пуснат Депеш по музикален канал...аз така чаках новини за Европа по английските телевизии Ядосан

Една весела новина от днешното радио Гонг...водещият каза, цитирам:
"Отново много фенове на Депеш и отново искат да ги поздравим с любима песен...феновете на Депеш са като лимонки, навсякъде са" ?!? Така и не му разбрах идеята...аз не се чувствам много като лимонка  Шок, ама като са казали, пък и пуснаха после John The Revelator Одобрение
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #7: 06 Октомври 2005

Сигурно с благотворителна цел, за децата в Африка Плезене
 Боно стана ужасен лигльо и позьор Шок

Хм, има нещо вярно, но пък е факт, че Боно е един от малкото личности в музиката, които наистина са направили нещо за бедните. Доколкото знам именно той убеди Буш да забрави за 2-та милиарда долара, които Африка дължеше на САЩ...но темата беше за друго Усмивка

За да не стават много теми предлагам ако Videlina е съгласна да прекръстим темата на " Депеш Мод TV " или нещо подобно, където да се публикуват всички по-големи TV събития около групата...класации, дни посветени на тях по някоя телевизия, документални филми и т.н.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #8: 07 Октомври 2005

бе, боно е същият образ като анджелина джоли, която беше изтърсила "африка е страхотна държава"
а за дж. буш... нищо чудно и двамата са на един акъл.
нека само да ви напомня, че u2 продължават да печелят милиони и просто им е гузно. та са решили да дадът няколко милиона на бедните. а в същото време продължават да си прибират печалбите и да си пълнят ... хм...
трябва да им се признае обаче, че разбират от икономика и маркетинг повече, отколкото от музика. и доказват, че музикалният бизнес не е свързан с музиката вече, понеже тяхната музика не предага нищо ново, но са като мак доналдс и са навсякаде Усмивка
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #9: 07 Октомври 2005

Цитат
а за дж. буш... нищо чудно и двамата са на един акъл.

Цитат
понеже тяхната музика не предага нищо ново, но са като мак доналдс и са навсякаде

Одобрение Одобрение Одобрение
Videlina
Странен Любовник

Профил
Отговори #10: 07 Октомври 2005

За смяната на темата съм съгласна. Тъй като новият албум вече е факт, то Депеш присъства все повече в медийното пространство. Онзи ден ми попадна едно издание на Freestyle-Софийският lifeguide за октомври. За който не го е срещал по заведенията, това е мини списанийце което се разпространява безплатно. Та в него има статия озаглавена "Депешно отделение". Подзаглавието е:" DEPECHE MODE отново са любимата група на целия свят, въпреки че празнуват 25-а годишнина и 11-и студиен албум, кръстен иронично Playing The Angel. Точно правейки се на невинни,  Depeche Mode дяволито отговарят на няколко полуфенски, полупрофесионални въпроса за него и предстоящето им турне в Европа". Следва и самото интервю което е на Анимато мюзик. После има поместен тест Усмивка - "Истински фен на DEPECHE ли си? Ще трябва да докажеш. " И има 6 въпроса Намигване
   Ако някой е заинтересуван ще пусна интервюто ...и теста Ухилен

Angels of the Universe
v1l10l80r
Господар
Публикации: 190

Профил
Отговори #11: 10 Октомври 2005

На 15.10  ще се излъчи предаването MTV Masters(засега имам инфо само за немското MTV),17:00-18:00 изцяло посветено на DM.Oчаква се както актуално интервю, така и да бъде проследена историята и развитието на бандата с подбрана музика от последните 25 години.Специално ще се обърне внимание на феномена 'DM-Party',както и на първото посещение на M.G. в Германия - Ученик на разменни начала 1976.

Усмивка Намигване

I wrap my white arms around the
black box where you live now and
listen to you talk to me all night.
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #12: 10 Октомври 2005

това май ще е само по немското, което имам чувството, че не върти друго освен dm Усмивка
v1l10l80r
Господар
Публикации: 190

Профил
Отговори #13: 10 Октомври 2005

това май ще е само по немското, което имам чувството, че не върти друго освен dm Усмивка

амм,
не е съвсем така..по немското въртят като цяло R&B,немски хип-хоп,
немски поп,немски кавъри(които могат да те откажат да слушаш и оригиналите) и т.н.
Мен още в самото начало ме отказаха...чак и водещите се излагат..с някакъв take-it-easy...teen стил на поведение  Идиот Бияч
А и честно казано НЕ ГЛЕДАМ ТЕЛЕВИЗИЯ.

I wrap my white arms around the
black box where you live now and
listen to you talk to me all night.
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #14: 10 Октомври 2005

Последната музикална телевизия, която ме впечатли беше руска: Е TV
Пускаха много от моята любима музика Одобрение
Страници: [1] 2 3 ... 15
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.