DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Коледен поздрав на Алан за www.depechemode.de  (Прочетена 2688 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
02 Януари 2010

Не знам дали това е точното място за този линк, но все се надявам мястото му да е тук.

http://www.youtube.com/watch?v=5RGe-6fv6b8

Вижте и чуйте текста...  Объркан

Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #1: 02 Януари 2010

Цитат
very interesting news coming up soon...

само на мен ли ми настръхва козината от всевъзможни предположения? едва ли. айде вече да идва това "скоро", че имам отчаяна нужда от добри новини.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Johny
Кукла
Публикации: 38

Профил
Отговори #2: 02 Януари 2010

Дени, как смяташ, възможно ли е да работи с Депеш занапред? Дали би се завърнал в бандата з следващия албум? Има ли подобни слухове някъде?

"...защото нашата борба не е против кръв и плът, а против началствата, против властите, против светоуправниците на тъмнината от тоя век, против поднебесните духове на злобата."
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #3: 02 Януари 2010

we will be back soon..ъъъ.. i'll be back soon to tell you

slip of the tongue !? Ухилен
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #4: 02 Януари 2010

Слуховете, доколкото ги има, са за нова продукция на самия Алън. Само че това е поздрав за сайт посветен конкретно на DM, откъдето и моето бурно настръхване и необуздани надежди. Обаче не искам нищо да предполагам и ще се постарая да си поукротя надеждите, че да не се окажат напразни. Както се казва в някои по-глупави по-семпли филми, сега ни остава само да чакаме.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #5: 02 Януари 2010

Новина, която скоро ще се разпространи по-широко е, че Алън ще ремиксира песен от предстоящия албум на Nitzer Ebb. Иначе от повече от година новият албум на Recoil се разработва, така че по всяка вероятност следващият update ще хвърли малко повече светлина около него.

Наистина е по-скоро странно, че видео поздравът идва по dm.de, но мисля, че Алън от край време е загърбил каквато и да дистанцираност от DM сайтовете, за които даваше интервюта, които участваха в организацията на release партитата му, издаването на последния сингъл и т.н. Дори преди време имаше наистина реална възможност за интервю за DM.org, но идеята е замразена, докато не се почне кампанията по новия албум на Recoil. Та на фона на всичко това, така поднесен поздрав не изглежда чак толкова особено.

Дали би се завърнал в бандата з следващия албум? Има ли подобни слухове някъде?

Не и през последните 14 години. За преди това не знам...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.