DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15
  Печат  
Автор Тема: Depeche Mode TV Guide  (Прочетена 60257 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #120: 18 Ноември 2006

Ей сега го гледам това по ММ. Постарали са се този път - почти съм доволна, само дето ми писна след всяка дума да добавят "Историята на Depeche Mode продължава" - това и от първия и от десетия път го разбрах.

Те май във всяко предаване го повтарят това изречение, само ако става дума за разпаднала се група правят изключение. Намигване
Иначе предаването беше хубаво, споменаха доста любопитни неща, само можеха да пуснат някой по-ранен клип в началото вместо Stripped, за да се спази хронологията.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #121: 18 Ноември 2006

На мен пък не ми хареса  Зъл Гледала съм няколко издания на Ултра през годините, посветени на Депеш, и тази вечер за пореден път повториха абсолютно същите думи, които съм ги чувала и в предишните издания, как пък не промениха нещо, но защо им е като го имат на готово...само дето бяха добавили нови неща към края за соло албумите на момчетата и за последния на групата. Подразни ме това, че прекъсваха песните по средата, в предишните издания поне ги пускаха целите. Пък и не знаех, че в албума SOFAD има песен, наречена "Уан кеърс".  Побъркан

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #122: 18 Ноември 2006

Е все пак нас няма с какво да ни изненадат! УсмивкаЗа това сме малко по критични.Истината е че каквото и да дават по телевизията винаги го гледам с интерес.Но за 30 мин. толкова Тъжен                                       Обаче това с "Уан кеърс" беше направо ужасно Бесен

Let me show you the world in my eyes...
ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #123: 18 Ноември 2006

Еми недоизпипано предаване и доволно повърхностно!Ама за 30 мин толкова!И все пак можеше да се постараят повече! Сега не може да говорят за бандата през 1985 година и едновременно с това да слагат снимки от 1997, та дори и 2001! Е може би са искали да постигнат ефект Then & Now Зъл!

Обичайте се бе хора!
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #124: 18 Ноември 2006

... Пък и не знаех, че в албума SOFAD има песен, наречена "Уан кеърс".  Побъркан

... аз това и друг път съм го чувала, но не съм го очаквала от ММ - все пак там се местонахождават и фенове на ДМ уж... радвам се, че го пропуснах все пак, за да не се ядосвам Плезене

See what I see!
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #125: 19 Ноември 2006

На мен пък не ми хареса  Зъл Гледала съм няколко издания на Ултра през годините, посветени на Депеш, и тази вечер за пореден път повториха абсолютно същите думи, които съм ги чувала и в предишните издания, как пък не промениха нещо, но защо им е като го имат на готово...само дето бяха добавили нови неща към края за соло албумите на момчетата и за последния на групата. Подразни ме това, че прекъсваха песните по средата, в предишните издания поне ги пускаха целите. Пък и не знаех, че в албума SOFAD има песен, наречена "Уан кеърс".  Побъркан

За същия албум от 1994 година ли говорим? Побъркан
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #126: 19 Ноември 2006

Пък и не знаех, че в албума SOFAD има песен, наречена "Уан кеърс".  Побъркан

Жалко, че май не са споменали този път за "Каунтърфайт"  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

inner_smile
Агент
Публикации: 103

Профил
Отговори #127: 23 Ноември 2006

днес по VH1 в Then and Now пуснаха Behind The Wheel и Martyr  Ангелче
и както ми се спеше...  Очиврът

footprints gone,you never love someone
lover
Агент
Публикации: 120

Профил WWW
Отговори #128: 23 Ноември 2006

А аз още не съм гледала никакъв клип на "Martyr"... Как може да се излагам така?!....  Плачещ
Ама откакто ми изчезна VH1 от кабелната телевизия /по непонятни за мен причини/ въобще не гледам вече музикални канали.... То MTV, струва ми се, вече не заслужава особено внимание...

(самия Мартин е споделял някъде, че никога не би си пуснал да гледа MTV, и отказва да го направи, дори и ако няма нищо интересно по другите телевизии............... Очиврът

http://blackandblue.free.bg
WHEN YOU'RE BORN A LOVER, YOU'RE BORN TO SUFFER...
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #129: 23 Ноември 2006

А аз още не съм гледала никакъв клип на "Martyr"... Как може да се излагам така?!....  Плачещ

То е за добро, че не си гледала...иначе клипът го има на официалния сайт, както и в YouTube.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

lover
Агент
Публикации: 120

Профил WWW
Отговори #130: 23 Ноември 2006

Fein, благодаря ти за информацията  Усмивка
Вече ми пратиха линк, ще го видя... в края на работния ден Намигване

http://blackandblue.free.bg
WHEN YOU'RE BORN A LOVER, YOU'RE BORN TO SUFFER...
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #131: 27 Ноември 2006

Снощи около полунощ даваха  Making The Movie: Depeche Mode- I Feel Loved, то вече е късно да пиша, но да се знае. Усмивка Хванах го съвсем случайно.
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #132: 03 Декември 2006

Е може ли такова нещо Шок съвсем случайно, прехвърляйки програмите попаднах на телевизия 7 дни (която попринцип пропускам) и какво да видя - Кречетало и какво друго - Депеш Мод

Depeche Mode Best Of – EPK (part 1)Mute Анимато Мюзик
успях все пак да го хвана почти от началото, но само защото имах късмет. Явно по-често трябва да посещавам Depeche Mode TV Guide занапред (въпреки, че и тук не прочетох за това(въпреки, че не съм прочела всички постове - признавам си)).
е, чакам с нетърпение part 2 (доколкото разбрах следващата неделя)

п.п. ако някой има информация за час и дата за излъчване на 2-рата част от филма, може ли да я сподели с мен? Намигване
ExcitedandDevoted
Възбуден
**
Публикации: 140

Профил
Отговори #133: 03 Декември 2006

Ето yori:
СЕДЕМ ДНИ - неделя 10 декември 2006 11:00 "Кречетало" - световна музикална програма (п )
 Усмивка

Обичайте се бе хора!
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #134: 03 Декември 2006

Ето yori:
СЕДЕМ ДНИ - неделя 10 декември 2006 11:00 "Кречетало" - световна музикална програма (п )
 Усмивка

много ти благодаря! Одобрение
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 15
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.