DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15
  Печат  
Автор Тема: Depeche Mode TV Guide  (Прочетена 60256 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #150: 31 Декември 2006

Днес в предаването "Ultra" по телевизия ММ тема бяха Депеш Мод. Изданието не беше ново, а повторение на това, което излъчиха преди месец- два, но беше достатъчно да ме зарадва.

Ооооо... Тъкмо превключвам каналите на ТВ-то и попадам на Депеш Мод в някакво предаване(5.рихтер) по TV7. Много ласкави неща говорят
 Абе какво става днес...
Aleksandrovster
Новинар

Профил
Отговори #151: 10 Февруари 2007

В момента Top Ten At Ten Depeche Mode по

MTV

#8 Walking In My Shoes
#7 Freelove
#5 Matyr
#2 Enjoy The Silence
#1 Precious
 Идиот Шок
Последна редакция: 11 Февруари 2007 от Aleksandrovster
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #152: 11 Февруари 2007

Цитат
#8 Walking In My Shoes
#7 Freelove
#5 Matyr
#2 Enjoy The Silence
#1 Precious

Аз също гледах въпросния Топ10 и може би щеше да е по-правилно да го кръстят Top10 Commercial Depeche Mode Best of Hits vol.199
В случая поне познах първото място и то още докато слушахме Martyr. Бяхме си организирали мини залагане ... Ухилен
All We Fly
Някой
**
Публикации: 13

Профил
Отговори #153: 14 Февруари 2007

В неделя ще дават Top 10 Depeche Mode по VH1.  Усмивка

Somebody has to
Shine for me
It's difficult not to
Shine for me
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #154: 10 Март 2007

Преди малко видях в програмата на HBO за месец март следното:
Концерт на Депеш Мод - Depeche Mode: Touring The Angel, Live In Milan, който ще бъде излъчен на 16-ти март (петък) от 15:00 ч. и на 27-ми март (вторник) от 14:10 ч.

HBO доста често пускат концерта, почти всеки месец по няколко пъти.  Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Aleksandrovster
Новинар

Профил
Отговори #155: 10 Март 2007

[/quote]

Така ли, аз пък все не мога да го оцеля... Тъжен Лошото е, че са само половината песни от концерта и е само един час.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #156: 10 Март 2007

Така ли, аз пък все не мога да го оцеля... Тъжен Лошото е, че са само половината песни от концерта и е само един час.

Да, за съжаление е само един час. Това не мога да го разбера  Побъркан или да пускат целия концерт или нищо. Хич не ми харесват тези половинчати работи, тамън седнеш и го загледаш и на най-хубавото вземат, че го спрат. 

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #157: 23 Март 2007

Не че VH1 имат най-акуратното становище за музиката, но все пак...
Снощи в Top 50 Bands, Depeche Mode бяха на 9-то място...Изненада ме факта, че пуснаха не, както обикновенно, някой от най-въртяните им клипове, а Еnjoy The Silence, но от Devotional. При положение, че имаше наистина много комерсиални и големи банди...браво на хората определящи класацията и на самите Депеш естествено за хубавата и стойностна музика през годините.   Одобрение

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
Rush_for_DM
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #158: 23 Март 2007

От друга страна в събота /17.03/, в същата класация,но Top 100 Депеш отново бяха на девето място.Искам да направя уточнение и да поясня,че “Enjoy the silence”,с която те бяха класирани е от турнето Violation.
Според мен подобни класации на VH1,направени от англичани са повече от предвидими. Именно поради това е разбираемо The Rolling stones да са на второ място,а The Beatles на първо.Винаги ми е било много интересно това разделение на тези,които са фенове на едната група и отричат другата,както и обратното.   Намигване

Светът е голям и спасение дебне отвсякъде
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #159: 23 Март 2007

От друга страна в събота /17.03/, в същата класация,но Top 100 Депеш отново бяха на девето място.Искам да направя уточнение и да поясня,че “Enjoy the silence”,с която те бяха класирани е от турнето Violation.

Искаш да кажеш, че VH1 са излъчили концертно изпълнение на Enjoy The Silence от World Violation Tour ?!
Rush_for_DM
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #160: 23 Март 2007

Да,това искам да кажа.Благодаря за уточнението.  Усмивка

Светът е голям и спасение дебне отвсякъде
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #161: 23 Март 2007

Искаш да кажеш, че VH1 са излъчили концертно изпълнение на Enjoy The Silence от World Violation Tour ?!
Да,това искам да кажа.Благодаря за уточнението.  Усмивка

Ами не е уточнение. Въпрос с удивителна е Усмивка Доколкото съм запознат кадри от това турне има записвани от MTV и те включват Strangelove и Personal Jesus, но не целите песни.

Enjoy The Silence точно от това турне не са я излъчвали по никоя телевизия до момента и видео кадри от това турне с високо качество се водят за колекционерска рядкост и нещо, за което повечето колекционери мрънкат от 17 години насам. С други думи... бъркаш се Усмивка Не съм гледал предаването, но едва ли такова събитие щеше да мине незабелязано. Пробвай с друго турне. Одобрение
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #162: 23 Март 2007

Грешката е вярна. Гледах предаването и наистина пишеше World violation tour, но си беше точно от Devotional. Явно дори и VH1 могат да допускат такива гигантски грешки.
Aleksandrovster
Новинар

Профил
Отговори #163: 23 Март 2007

Аз гледах и двете предавания- Top 100 Bands Weekend и Top 50 Bands ever.
Изпълнението си беше от Devotional, а албума до колкото си спомням визуално Violator 1990.
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #164: 23 Март 2007

Аз гледах и двете предавания- Top 100 Bands Weekend и Top 50 Bands ever.
Изпълнението си беше от Devotional, а албума до колкото си спомням визуално Violator 1990.

Е, DM нямат албум, в който да има концертно изпълнение на Enjoy The Silence. Логично е в полето за албум да се впише студиен албум, в който първи се появява дадената песен. В случая Violator и годината на издаване, но това не означава, че кадрите са от точно турнето към албума.
Така че в случая говорим за правилен надпис и погрешно тълкуване от страна на Rush_for_DM. Абсолютно същата грешка я бяха допуснали и Ритъм при това няколко пъти Усмивка
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 15
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.