DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15
  Печат  
Автор Тема: Depeche Mode TV Guide  (Прочетена 60262 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #180: 09 Декември 2007

Ужас...Просто съм потресен. Това беше върхът на българската простотия - дублаж на концерт Идиот.Ако оставим това настрана,трябва да се отбележи и ужасното качество на излъчването,както и звукът на самата телевизия.

Не съм гледал този концерт преди(един приятел ми го е обещал Готин),но честно казано това което видях беше меко казано ЛОШО. Въобще не ми хареса...може би и самата телевизия допринесе за това,но не съм очаквал,че ще бъда толкова разочарован !
Кажете , аз ли съм единственият,който е така взискателен,или просто този концерт е слаб ?
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #181: 10 Декември 2007

доколкото аз знам, този концерт е нейде през 1998....след много лошия период на Дейв...и този концерт е нещо като...завръщането му.. (ЧЕЛА СЪМ ГО НЯКЪДЕ! казвам го, защото тук все ще се намери някой много умен да ме поправя! а защо просто всички не изказват спокойно мнението си?)
на мен концертът ми харесва...ама съм го гледала преди (СЛАВА БОГУ!)...не е върха на Депеш, разбира се.но има нещо специално Намигване
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #182: 17 Април 2008

Току що разтърках сънени очи и се наложи да се позамисля, дали наистина съм го чула и видяла или още не съм се съвсем събудила, но да, правилно съм разбрала мисля. VH1 обявиха

Depeche Mode Weekend
Next Weekend
Whole Weekend

Миналият път, когато имаше такъв ДМ уикенд, помня, че VН1 излъчиха де що предавания и интервюта са събрали с групата, песните, които пускаха на Депеш спрямо всички останали бяха в съотношение около 2:1, а в неделя следобед имах неповторимото щастие, целия следобед да слушам само Депеш Моуд. Май за двата дни не остана клип неизвъртян по пет пъти средно.

Та така де, който гледа този уикенд после да сподели как е било, че за мен се очаква да нямам никакъв достъп до телевизия точно тогава.

ПП - надявам се че като са казали "следващ уикенд" хората от VН1 са имали предвид именно 19 и 20, защото понякога се случва да представят така уикенда чак на следващата седмица, а дати никъде в анонса нямаше.

ППП - проверих - да, наистина е за 19ти и 20ти април. Ето на.
Последна редакция: 17 Април 2008 от Deni

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #183: 23 Декември 2008

Интересно начало на новата 2009 г.http://www.gtv.bg/program.php?day=31 Май е на посоки за новия концерт Пощурял
Последна редакция: 23 Декември 2008 от ultrapmp
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #184: 23 Декември 2008

Интересно начало на новата 2009 г.http://www.gtv.bg/program.php?day=31 Май е на посоки за новия концерт Пощурял

Това е прословутият концерт с дублажа, който ни накара да се чудим - да се смеем ли, да плачем ли. Иначе е познатият на всички запис на непълен концерт през 98-ма.
Последна редакция: 23 Декември 2008 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #185: 23 Декември 2008

Това е прословутият концерт с дублажа, който ни накара да се чудим - да се смеем ли, да плачем ли. Иначе е познатият на всички запис на непълен концерт прес 98-ма.
Да дааа прав си Кире...дори му бяха превели и охкането и ахкането  Идиот

Angels of the Universe
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #186: 23 Декември 2008

Е всяка година на Нова Година ли ще го дават бе!Боже,боже! Идиот

Let me show you the world in my eyes...
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #187: 11 Май 2009

Днес в обедната емисия "Календар" на Нова Телевизия от 12:00 часа ще има материал относно началото на турнето на Depeche Mode. Не, че е кой знае каква информация, която да не знаем, но реших да споделя, ако на някой му е интересно!  Усмивка

'Heaven ain't far from where we are '
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #188: 11 Май 2009

Днес в обедната емисия "Календар" на Нова Телевизия от 12:00 часа ще има материал относно началото на турнето на Depeche Mode. Не, че е кой знае каква информация, която да не знаем, но реших да споделя, ако на някой му е интересно!  Усмивка
Това по инициатива на Календар ли е, или е част от времето, което Нова Телевизия са продали на организаторите? Понеже съм забелязал, че Нова Телевизия имат практика да шумят около точно определени изпълнители... Та се чудя дали е от чисто журналистическа гледна точка?

Не за нещо друго, ами ако е от чисто журналистическа гледна точка, ще съдържа малко повече информация от това, което може да се прочете и види навсякъде.
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #189: 11 Май 2009

Това по инициатива на Календар ли е, или е част от времето, което Нова Телевизия са продали на организаторите? Понеже съм забелязал, че Нова Телевизия имат практика да шумят около точно определени изпълнители... Та се чудя дали е от чисто журналистическа гледна точка?

Не за нещо друго, ами ако е от чисто журналистическа гледна точка, ще съдържа малко повече информация от това, което може да се прочете и види навсякъде.

Редът и съдържанието на емисията се определя от дежурния редактор на новините. По принцип има международен отдел от няколко души, които решават какви световни новини да влязат в съответната емисия. Времето, с което разполагат обикновено е доста ограничено, тъй като са поместени в края на новините. Решението какви теми да бъдат засегнати решават те, т.е. могат да вкарат дадена новина по тяхно усмотрение и с одобрението на главния редактор. В случая днешното видео, доколкото знам, е поискано от отдел Маркетинг и Реклама, тъй като Нова Телевизия е медиен партньор на събитието. Но в доста чести случаи подобни видеа се излъчват единствено по инициатива на журналисти-фенове! Усмивка
Последна редакция: 11 Май 2009 от playing_angel

'Heaven ain't far from where we are '
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #190: 11 Май 2009

По принцип, хубаво, но и тази вечер сколасаха да ме просълзят с информация, още кат се почне с отменения концерт в Тел Авив от 2007.   Бесен

still my broken wings you choose to mend
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #191: 12 Май 2009

Объркан Репортажа на годината:

Цитат
Depeche Mode започнаха световното си турне
11 Май 2009, понеделник
С концерт в Израел снощи започна световното турне на британската група Depeche Mode. Бандата пристигна на летище Бен Гурион в Тел Авив с частен самолет от Люксембург. След това тримата й членове се отправиха към стадиона, където пяха пред няколко хиляди свои фенове. Дейв Геън и компания ще забият у нас на 18 май.

Планираният за 2007 година концерт на групата в Израел беше отложен заради втората война в Ливан. Затова феновете на групата подписаха няколко петиции, с които призоваха певците да преразгледат решението си и все пак да пеят в страната.

На специална пресконференция Depeche Mode заявиха, че са били много разочаровани от отлагането преди две години и затова сега са избрали Израел за първа спирка от световното си турне. На него бандата ще представи 12-тия си албум "Звуците на вселената".

Турнето ще продължи четири месеца, а Depeche Mode ще изнесат общо 57 концерта. Последният от тях ще бъде на 5 септември във Форт Лодърдейл, Флорида. Бандата ще пее в осем германски града, в Унгария, Хърватия, Латвия, както и в България.

Шок

Последна редакция: 12 Май 2009 от sisterofnight

"I'm my own worst enemy"
N:Mode
Гост
Отговори #192: 12 Май 2009

Спрях да броя грешките на 5-тата.
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #193: 12 Май 2009

Това да беше каре от 6та страница на селския вестник на Мененкьово да го преглътнеш, ама репортаж по Нова, която за капак е медиен партньор  Млъкнал Но какво ли се чудя, щом под репортажа им от концерта в централната емисия долу пишеше "на живо от концерта на DEPESHE MODE"
Последна редакция: 12 Май 2009 от sisterofnight

"I'm my own worst enemy"
N:Mode
Гост
Отговори #194: 12 Май 2009

И всичко това казано от уважаемия г-н Дойнов, който е известен уейв фен. Гери да му се скара като го види.  Бияч
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.