DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Boy George  (Прочетена 3428 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
21 Ноември 2006

Вчера с огромна изненада видях на един плакат, че Boy George пристига за откриването на нов клуб в София на 23ти, т.е. след 2 дни.
Тук има повече информация, ако някой се интересува

http://music.pop.bg/article16715_735.html
Последна редакция: 07 Февруари 2007 от Kevy

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
gothprince
Опасен
**
Публикации: 214

Профил WWW
Отговори #1: 21 Ноември 2006

За съжаление съществената подробност е , че това е в бившия ресторант "Олимп"  , а и продажба на билети не е предвидена...
Аз със сигурност мисля да  го пропусна надявайки се , че ще дойде отново на друго място Одобрение
Депешарка
Гратис Любовник
Публикации: 51

Профил
Отговори #2: 22 Ноември 2006

Благодаря за пояснението кой е този клуб,че досега се ръчкам из нета и не мога да намеря никакво инфо за него,но за сметка на това попаднах на тази статия  Пощурял

Club PR. (Sofia) OPENING with BOY GEORGE

Дата: 23 Ноември 2006, 23:00

Няма да се лъжем, годината беше убийствена. И не заради футбола, нито заради eвросъюза, тцък. Просто боговете, явно полудели, най-после слязоха да ни видят. Направиха го Depeche Mode, Duran Duran
и Simply Red. Мислихте си, че повече няма накъде, ама не. Момчета и момичета, време е да издухаме праха от старите касетки и да потанцуваме. Отново – този път с Бой Джордж, зад грамофоните в клуб PR.

Кой ако не той е виновен за изтъркани от употреба фрази като ярка личност и как иначе да наречеш един напудрен и начервен андрогин от зората на MTV с плитки, шапка, нежен глас и свенливо порочен поглед, за който някои хора директно биха убили? Роден през далечната 1961 като Джордж О’Доуд, британецът заявява силното си присъствие още в началото на 80-те на родната си ню романтик сцена по клубове като Billy’s, Blitz, Heaven and Hell. Вниманието, което неминуемо привлича, го отвежда до Майки Крейг, бивш DJ и басист, с когото веднага заформят бандата In Praise of Lemmings. А когато към тях се присъединяват и барабанистът Джон Мос (екс-Adam And The Ants и с когото веднага заформят интимна двойка) и китаристът Рой Хей, светът получава Culture Club. Бой Джордж е лице и вокал на групата от 1982 до 1986 и точно когато всичко изглежда, сякаш върви по мед и масло, нашият човек втрещява публиката на концерт срещу апартейда в Лондон с признанието “Аз съм любимият ви боклук”. Подозрителната и без друго преса веднага изравя доказателства в пълна подкрепа на самопризнанията на Джордж, който официално е обявен за хероиноман. Наистина гадно става, когато малко след това негов приятел кийбордист от Ню Йорк умира в дома му от свръхдоза. Следва арест за притежание на трева, наложено лечение и край с групата. Това, както се досещате, обаче е само едно ново начало. Напук на всичко през пролетта на 87-ма Бой Джордж се връща чист като младенец и с кавър прави соло хит номер едно. Парчето е Everything I Own и припомня успеха на Karma Chameleon от 1983.
Междувременно поп иконата става цар на винила, създава собствен лейбъл, продуцира и издава под различни имена и най-вече диджейства. В началото на 90-те записва версия на The Crying Game за саундтрака на едноименния филм. Последните новини са, че се е заел да твори нов материал за Кайли Миноуг. А дотогава е само наш – макар и само зад пулта. 
lover
Агент
Публикации: 120

Профил WWW
Отговори #3: 22 Ноември 2006

Тая вест ме разби!... Ще идва!!! И на всичкото отгоре ще е зад пулта  в някакъв мистериозен софийски клуб?!... Егати... Явно и аз друг път ще го гледам... може би... На друго място, в друго време, както се казва...
Иначе много го харесвам аз него...  Ангелче

"One day soon
I'm gonna tell the moon
about the crying game............................."

http://blackandblue.free.bg
WHEN YOU'RE BORN A LOVER, YOU'RE BORN TO SUFFER...
Lillian_21
Гратис Любовник
Публикации: 57

Профил
Отговори #4: 24 Ноември 2006

Аз доколкото си спомням Boy George и преди е идвал в България. Мисля, че беше преди около 12-13 години. Беше гост на "Златния Орфей" ха-ха...Публиката го гледаше странно, когато ги подканяше да пеят заедно с него, а и той май не беше наясно къде е и какво прави...А преди 7-8 години от"Метрополис" го поканили да пуска на тяхно парти човека отговорил "Какво ви кара да си мислите , че може да си го позволите?" Симпатяга е Бой и дано да го видим скоро на някое парти как се справя зад пулта.

Will you lead me to your armchair
Or leave me lying here
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #5: 28 Ноември 2006

като изключим малката подробност, че той се появи на следващия ден, партито беше уникално! подбора на песните беше страхотен....а и все пак пусна и малко Depeche  Усмивка за пореден път се убеждавам, че неговата класа е ужасно висока, дори се изненадах от това как лесно усещаше настроенията на публиката и нагласяше музиката така, че никой не остана на мястото си.

[:There's a devil lying by my side:]
lover
Агент
Публикации: 120

Профил WWW
Отговори #6: 29 Ноември 2006

Ти си била, значи!!! Завиждам ти... най-благородно, разбира се   Одобрение
Можеш да постнеш тук още впечатления и снимки от партито, ако имаш, де. Ще се радвам да ги видя  Готин

http://blackandblue.free.bg
WHEN YOU'RE BORN A LOVER, YOU'RE BORN TO SUFFER...
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.