DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15
  Печат  
Автор Тема: DEPECHE MODE NEW WAVE Party Events, Club GRAMOPHONE, Sofia  (Прочетена 65190 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #90: 11 Септември 2006

Кой е JULLY ?
Jully е от групата Виолетов Генерал, която май не съществува вече.

"I'm my own worst enemy"
MO.
Гост
Отговори #91: 12 Септември 2006

Jully е половинката на БГ дарк уейв дуото ВИОЛЕТОВ ГЕНЕРАЛ, което съществува като музикален арт ник и действа в момента отново, дори на 27ми имат пореден концерт в една галерия в Пловдив! Усмивка
Относно DAYHARD израза, Кире....и всички тук, написано е нарочно, срещам го на разни места като двоен израз за денонощно готов да умре за нещо, трудно умиращ фен и т.н. Доволен вероятно не се кефят много хора на изрази като "in da klab" но те съществуват и думи все още се създават и изписват по фристайл начини! Аз така съм решил да го изписвам и не е правописна грешка или инат, просто така ми харесва и нищо специално повече не означава! Важното е идеята за партито все пак, нали?! Намигване
MO.
Гост
Отговори #92: 12 Септември 2006

"Три месеца след незабравимият концерт на Depeche Mode на стадион "Локомотив" през юни те отново са в София, само като звук и дух чрез ню уейв партито в клуб "Грамофон" организирано от Invitro Independent Music по случай официалното издание на концерта на двоен лимитид едишън диск www.depechemodelive.com
Концертът съдържа пълен запис от 21ви юни и ще ни отведе отново там, където само те могат да ни заведат! На партито в "Грамофон" на 13ти септември ще се слушат изключително и само Depeche Mode лайв изпълнения със специален акцент на концерта от София и най-добрите им официално издавани изпълнения на живо от албумите "101" и " Songs Of Faith And Devotion Live", както и колекторските сингъл издания "BLACK BOXES". Диджей сетовете на МО. (Invitro Independent Music) и специялният гост JULLY (Violet General) ще се погрижат за тоталният взрив на дансинга след 20 часа на 13ти септември, ден сряда! Не забравяйте да се облечете в черно и да си научите песните на изуст, това помага в пиковите моменти на партито да покажете колко devoted сте  Ухилен! А за тези, които се постараят да го докажат чрез участието си в играта на Invitro Independent Music и Tillate има и седем специални награди под формата на V.I. P. Pass и питие от организаторите и клуба! Въпросът в играта е, коя песен на Depeche Mode се издава официално на винил и компакт диск от Mute Records в изпълнение от концерт на живо в макси сингъл колекцията на групата?!? Отговорите си изпращайте на имейл адреса на www.bg.tilllate.com
, а имената на първите седем познали верният отговор ще попаднат в гест листа на партито с имената на победителите!"

www.invitroindependentmusic.com
myspace.com/moloveblaster
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #93: 14 Септември 2006

Смятам, че снощи в Грамофон се развихри доста добро парти. Аз лично бях приятно изненадата от посещаемостта на ивента след като предишните няколко такива бяха по стечение на обстоятелствата почти ексклузивно за участници във форума. Лично смятам, че подобна организация + реклама е необходима поне веднъж месечно, защото снощи всички се веселиха и за пореден път доказахме, че тази музика не само се слуша, но и хората наистина могат да се збавляват на нея (факт, в който не съм се съмнявала, не ме разбирайте погрешно).
Искам да поздравя всички, които посетиха Грамофон снощи и с които се забавлявахме така добре.
(Снимков материал ще последва, както винаги - този пък акцентът ми беше не към груповите снимки, а към индивидуалните изпълнения - "разни фенки" пак бяха влезнали във фаза!!!!  Намигване  Намигванехехехехе но ще оставя сами да прецените творчеството ми, когато отново се включа в края на седмицата)

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
Tonita
Кукла
Публикации: 31

Профил
Отговори #94: 14 Септември 2006

Браво, МО.! Купонът снощи беше нумеро уно!  Одобрение
Беше много яко да си припомня емоциите и атмосферата от концерта.
А и да попълня празните места в паметта...  Пощурял
Супер много се забавлявах и с нетърпение очаквам следващото парти!  Усмивка

п.с. Единственият недостатък за мен беше включването на парчета на други групи. Някак си се бях настроила за 100% pure Depeche... Усмивка А и май по-голямата част от хората също...
Това не е критика, а по-скоро констатация...  Усмивка
MO.
Гост
Отговори #95: 14 Септември 2006

Много се радвам, че се радвахме снощи, че ни беше радостно и радостта ни си беше истерична....на моменти!  Ухилен Одобрение Наистина съжалявам за токовият удар и спирането за 5 минутки на саунда, но от това изгоря и баса на клуба, та стана една......но и без бас останалата част от озвучаването, добре, че е на ниво, та ни свири вярно до сутринта!  Намигване Относно подбора и другите групи.....еми то на Диви Котки и разни други хамериканци, които се разплакали едва ли не на пулта как да им откажеш поне едно "Love is a shield", сори, нямаше как да не уважа искрените молби на феновете, все пак дано не сме прекалили, смятам 90% си беше обещаното, концертни записи и то с преобладаване на софийският такъв......даже повторихме няколко трака, ако забелязахте в еуфорията, дано не Ви е недопаднало! Аз лично смятам за напред да свиря сам и да съм напълно отговорен за това, което се случва зад пулта! Шок Тъжен Усмивка........снощи наистина на моменти според мен Jully си свиреше неговите любими и неуместни няколко трака, които развалиха атмосферата в последната част особено на нощта, извинявам се за което на всички! Даже беше смешно и сладко, как един екзалтиран сладур фенски ми поиска песента"New World" ииии познах верният отговор, отгатнах идеята му за "New Life" и съгледах 8лв бакшиш, мухахахах Ухилен.....беше толкова мило и забавно, та чухме лайв и на този '81 сингъл! Очиврът Одобрение......та на "BEST OF" партито на 11ти октомври се надявам отново да сме заедно и вече в по-препълнен форумски състав!  Намигване Ами засега това се сещам като един сънен човек да напиша! Благодаря Ви, че бяхте част и от това парти, наистина бяхме щастливи снощи, а и аз си потанцувах, както отдавна не бях, на всеки един искрено благодаря! Ще има доста гъста Depeche програма октомври, а и DURAN DURAN After Party на 20ти, както и CAMOUFLAGE "Relocated" парти на 25ти! Има и хубави и не съвсем такива моменти винаги, но хубавото снощи си беше в добри пропорций, поне ние тук така си мислим, успех!  Одобрение Готин Намигване

PEACE feat. LOVE
(forbidden4uninitiated.)

Respect: MO.
Invitro Independent Music / Bulgaria

www.invitroindependentmusic.com
www.myspace.com/moloveblaster
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #96: 14 Септември 2006

.. хахахаха, МО кога съм ревала на пулта бре... то вЕрно, че си пийнах, ама чак пък рев... Ухилен

Аз, лично съм много доволна от партито, което се случи снощи... забавлявах се чудесно, в резултат на което днес съм без глас, естествено...
МО, специални поздравления, че уважи музикалните ни желания (особено моите леко некомерсиални такива) ... не знам къде се е местонахождавала Тонита... аз обаче празен дансинг не видях... хората си танцуваха на всичко, че даже разнообразието добре им дойде май...

.......снощи наистина на моменти според мен Jully си свиреше неговите любими и неуместни няколко трака, които развалиха атмосферата в последната част особено на нощта, извинявам се за което на всички!

... к'во е това изказване бре МО... първо доста неколегиално ми звучи ... второ, според мен Jully си пускаше много добре... ако не се лъжа точно той пусна Waiting For The Night, което няма как да не похваля специално... освен това Jully направи разкошен купон на партито преди РД-то на Мартин... така че, не разбирам защо се извиняваш на всички... ако не ме лъже паметта любимите парчета на Jully се оказаха доста харесвани от голяма част от хората останали по това време в Грамофон...

Само едно не разбирам... как можа да пуснеш NLMDA в албумен вариант... та това е най-концертното парче бе човек....

НО... партито си беше хубаво... дано по-чето се получават подобни купони!
Благодаря на организаторите! Намигване

See what I see!
fallen star
Опасен
**
Публикации: 213

Профил WWW
Отговори #97: 14 Септември 2006

Партито беше супер!Хората около мен се забавляваха искренно,а още по-доволна съм,че и моите музикални желания бяха изпълнени. Усмивка.Днешното главоболие си заслужаваше. Намигване

And all the other voices sing
Change your mind
You're always wrong...
Tonita
Кукла

Профил
Отговори #98: 15 Септември 2006

не знам къде се е местонахождавала Тонита... аз обаче празен дансинг не видях... хората си танцуваха на всичко, че даже разнообразието добре им дойде май...

Не, не ставаше въпрос за празен дансинг или нещо от сорта... Аз лично се забавлявах много през цялото време...
Проблемът по-скоро наистина беше в нещата, за които говори МО. в поста си от днес...
А и както вече казах, когато съм на парти на Депеш искам да слушам Депеш, не нещо друго... (не става въпрос за Нова генерация, естествено)
За мен лично, не-Депеш парчетата разводниха атмосферата на това парти...
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #99: 15 Септември 2006

...За мен лично, не-Депеш парчетата разводниха атмосферата на това парти...
... Камуфлаж, примерно, разводниха ли партито?!?

Тонита, не съм съгласна с теб, че на ДМ парти трябва музиката да е 100% ДМ... мисля, че е добре, като има и малко разнообразие... но това си е само мое мнение и не ангажирам никой с него...

МО, не помня да съм казала, че си пускал нелюбими мои парчета... точно обратното споделих... всички музикални желания на нашата компания бяха изпълнени, което ме зарадва много... Одобрение

Относно JULLY... не знам какви са личните ви конфликти, но аз пак казвам, че на мен ми харесва как той пуска... решението дали да работи за лейбъла ти си е твое и вероятно си имаш съображения за него... но все пак мисля, че малко изрично наблегна на това... а JULLY не пише тук, за да се защити... не е много справедливо, ми се чини... но аз лично смятам въпроса за приключен, защото не е етично да коментираме човек, който го няма за да каже своята гледна точка... вероятно и на теб МО няма да ти е приятно, ако JULLY седне да пише подобни неща за теб нейде из форумите...

See what I see!
Tonita
Кукла

Профил
Отговори #100: 15 Септември 2006

Не редно да си прави квото иска зад пулта, аз организирам и отговарям на Вас да Ви е готино, и песни до средата пуснати, прекъсвания, абсолутно неподходящи песни за подобно парти и грубо смесване, направо некадърно не искам да има повече, както и предизвикване на технически проблеми!

Това наистина бяха неприятните моменти... е, не до толкова неприятни, че да ни развалят настроението, но можехме да минем и без тях...  Усмивка
Просто един добър DJ трябва до такава степен да усеща публиката си, че да влезе в един ритъм с нея.... 

Цитат
Аз съм дайхард Депеш фен, разполагам с всички нужни записи за едно парти и знам какво искате да чуете, искам на трезво да съм отговорен за доброто Ви настроение
Цитат

В това съм абсолютно сигурна!  Усмивка
100% следващото парти ще е още по-яко!  Пощурял
Tonita
Кукла

Профил
Отговори #101: 15 Септември 2006

...За мен лично, не-Депеш парчетата разводниха атмосферата на това парти...
... Камуфлаж, примерно, разводниха ли партито?!?

Тонита, не съм съгласна с теб, че на ДМ парти трябва музиката да е 100% ДМ... мисля, че е добре, като има и малко разнообразие... но това си е само мое мнение и не ангажирам никой с него...

Изобщо не е нужно да се съгласяваш с мен или с когото и да било...  Усмивка
Нали за това е форум - всеки да си каже какво мисли, а не да се опитва да накара другите да мислят като него...  Усмивка
И нямам нищо против Камуфлаж, за мен въпросът е принципен...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #102: 15 Септември 2006

Цитат
Тва Ви го пиша с риска пак да ме коментират и апострофират разни на всяко гърне мерудийки

МО. бях те предупредил да не използваш обидни епитети за потребителите на този форум, правя го пак! Изтривам поста ти, ако искаш да си го публикуваш наново, но без обидната фраза, нямам против.

Освен това съм абсолютно съгласен с Кеви, че не е морално да се коментира човек, който няма възможност да се защити. Повече отношение не мога да взема по темата, тъй като не съм бил на въпросното парти. Въпреки това смятам, че подобни думи по адрес на член, на една от малкото добри в България групи, са меко казано неуместни.
Цитат
Има задкулисни проблеми

Цитат
човека се държи неадекватно и нетрезво
Цитат
има куп други задкулисни наши си работи
Цитат
грубо смесване, направо некадърно не искам да има повече
Толкова жлъч в един пост, направо ми разваля деня! За в бъдеще си оправяйте задкулисните проблеми извън темите на форума и проверявай тези, които ще пускат на партитата си предварително, а не постфактум. Тогава щеше да си наясно с грубото и неадекватно пускане още преди партито, така че не е хубаво да обвиняваш други за собствените си грешки!
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #103: 15 Септември 2006

Изобщо не е нужно да се съгласяваш с мен или с когото и да било...  Усмивка
Нали за това е форум - всеки да си каже какво мисли, а не да се опитва да накара другите да мислят като него...  Усмивка
И нямам нищо против Камуфлаж, за мен въпросът е принципен...

... ами хубаво е човек да има принципи... ако се беше аргументирала поне малко, може би щях да те разбера... но "Искам на партито да има само ДМ, 'щото така ми харесва и за това съм се подготвила" е един много "интересен" принцип, но твой си е... имай си го... Одобрение

Мисля, че аз трябва да си реша дали да се съгласявам или не с някой...  и не разбрах, кога точно съм се опитала да наложа мнение... нещо ми се чини, че не четеш добре... и благодаря за дефиницията на "Форум"... много ми помогна... Доволен

Не виждам смисъл от този дебат, нали партито е харесало и на двете ни все пак... а примера, за пълния дансинг (от който ти се засегна явно) го дадох за да покажа, че на въпросното събитие имаше и хора, които харесват и друго, освен Депеш...
Последна редакция: 15 Септември 2006 от Kevy

See what I see!
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #104: 15 Септември 2006

Въпреки че се размазвам от работа тия дни  Ядосан, не мога да не взема отношение. Абе хора не бъдете толкова претенциозни и не залитайте в тия подробности  Бесен. За мене си беше истинско щастие и забавление да се видя отново с новите си приятели и да слушам толкова много и само хубава музика. Това е най-важното. През "джоба на ризата ми е"  Ухилен за някакъв си дребен технически гаф, който по-скоро вкара някакъв колорит за мен или пък за няколкото парчета, на които не се кефя толкова. Не е имало миг дори, в който да не се кефя максимално.
Добре, че бях гроги като се прибрах същата нощ иначе какви поеми щях да ви напиша затова, колко високо е "седмото небе"  Ухилен, имаше да ми се смеете дълго време  Пощурял.
С цялото си нескопосано излияние искам да кажа, че имаме нещо много ценно и трябва просто да му се радваме, според мен.  Одобрение
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 15
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.