DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 6
  Печат  
Автор Тема: Е-Мейл @ depeche-mode.org  (Прочетена 28851 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #30: 06 Август 2006

Какви палми бе хора, тук вися по капанчетата в Българско Намигване

... аве, прави се, че има палми, ве... аз вече си те представих на някой Хавайски бряг... хихихихихихи.... Намигване Ухилен

... хайде, ако намериш време и се откъснеш от разкошните БГ капанчета, да обясниш малко за тез' нови мейли... ей така, за по-бавно стоплящите, като мен...

... само име за мейл ли трябва да дадем или трябва да си кажем мейлите в Gmail... 'щото аз съм готова да сФирна, ама пак не съм доразбрала нещо, както винаги, а уж изчетох целия topic .... Намигване

See what I see!
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #31: 06 Август 2006

Всичко както преди - просто си давате текущия емейл и след това как да ви е емейла @depeche-mode.org

maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #32: 06 Август 2006

Добо, не бях пробвала да вляза в акаунта си от тогава, когато ти писах, че има проблем и ми дава грешка.
Днес пробвах отново и вече всичко е наред и мога да си ползвам новия e-mail account в @depeche-mode.org!  Доволен
Благодаря ти!  Одобрение

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #33: 06 Август 2006

Направих емейл@depeche-mode.org за всички които са писали в тази тема. Би трябвало да сте получили инструкции на стария ви емейл.

nelly
Гратис Любовник
**
Публикации: 48

Профил
Отговори #34: 06 Август 2006

Направих емейл@depeche-mode.org за всички които са писали в тази тема. Би трябвало да сте получили инструкции на стария ви емейл.
Добо,ако все още е възможно,ще може ли и мен да включиш..? nelly@depeche-mode.org  към  nelly_31@abv.bg

Do i need to sell my soul for pleasure like this Did I have to lose control To treasure your kiss Did I need to place my heart In the palm of your hand Before I could even start To understand
mimik
Кукла
Публикации: 37

Профил
Отговори #35: 07 Август 2006

Много благодаря, за което:), вече се притесних, че няма да стане, но всичко с времето си, ясно е че си зает с проекта си и не може всичко наведнъж:).

Smile and see what happens Усмивка
hope
Агент
*
Публикации: 83

Профил
Отговори #36: 07 Август 2006

Голямо благодарско Добо! Вече дори си направих настройките в новия адрес и сега спокойно отивам да си направя и визитките с него Побъркан
А това за палмите беше просто ей така - като символ за почивка Намигване
Още веднъж Thanks!!! Много ме зарадва тая сутрин!
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #37: 07 Август 2006

Ми освен да кажа едно голямо БЛАГОДАРЯ на dobo.
marto
Агент
*
Публикации: 86

Профил WWW
Отговори #38: 07 Август 2006

Мерси и от мен..... Одобрение

personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #39: 07 Август 2006

dessy@depeche-mode.org

към dessi.dobreva@gmail.com

Благодаря предварително Усмивка

dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #40: 07 Август 2006

Бих искал да ви предупредя да не прекратявате да използвате или изтривате старите си емейли. На този етап услугата предлагана от Google е безплатна, но тя е все още в Бета версия и не се знае дали няма да я направят платена веднъж като я пуснат официално. Според мен шансът това да стане е малък, но все пак...

nelly
Гратис Любовник
**
Публикации: 48

Профил
Отговори #41: 07 Август 2006

Хиляди благодарности на Добо,наистина много ме зарадва..! Усмивка Пощурял

Do i need to sell my soul for pleasure like this Did I have to lose control To treasure your kiss Did I need to place my heart In the palm of your hand Before I could even start To understand
Boondocksaints
Някой
Публикации: 17

Профил
Отговори #42: 11 Август 2006

Благодаря!Друго си е boondocksaints@depeche-mode.org  Готин
Знам Ухилен,ще гледам да не забравям за кирилицата Намигване
Последна редакция: 11 Август 2006 от SLASHO

....Pleasures remain
So does the pain....
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #43: 12 Август 2006

Благодаря и от мен...Gmail не вярвам да стане платена, но прекрасното в случая е, че това е една от най-прятните пощи с които човек може да работи - сортиране, място за дискография на ДМ и два филма и т.н. интересни неща... чудесно, че пощенските кутии са там ]:>

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #44: 23 Август 2006

ако може и аз , да не се цепя от колектива Усмивка

titi@depeche-mode.org
към
sivitri@abv.bg

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
Страници: 1 2 [3] 4 5 6
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.