DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: С кои групи израстнахте?  (Прочетена 13617 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #15: 22 Декември 2006

Така като се замисля не съм слушал много групи докато съм израствал, а, ако не броим всички подобни на Пуси Кет Долс и др. Извинявам се, ей сега погледнах и всъщност все още спадам към групата на подрастващите, явно трябва дочакам още малко та тогава да пиша в тая тема. Пфу, тъкмо се сетих за едни...

Не мисля, че съм израстнал с особено много групи, камоли добри(не е имало и развитие). Изключвам последните две години когато открих  магията на Депеш Мод, Та, ако има някой с който да съм израстнал(като човек и личност, не толкова като същество) то това са Депеш Мод. За тях мисля, че няма какво да обяснявам повече. Усмивка И от там се запознах и други групи като Radiohead, който са ми много любими, Gravity.Co, Bjork(не е група, но работи със страшно много хора), Enigma(Не са съвсем група).
Ами това са май "групите" с които израстнах, иначе има и още много други, но тях само ги слушам. Усмивка

@Noirdez, коя е тази persolan jesus, не съм я чувал, дай линк ако можеш... Очиврът Усмивка
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #16: 30 Януари 2007

Аз си спомням славните години на Spice Girls,  Britney Spears, Rickey Martin и Леонардо Дикаприо - времето, когато влизах в ранния си пубертет.
Но ако се върна малко по-назад във времето, групите с които съм израстнала определено са свързани с музикалните предпочитания на семайството ми. Задължително трябва да спомен Modern Talking, които и до днес свързвам с много приятни емоции и дори, понякога, ми се случва да си пусна някоя тяхна песен, при определено състояние на духа.
Другата група, с която може да се каже че съм израстнала са Army of Lovers.
В по-късен период много слушах Scorpions
Последна редакция: 30 Януари 2007 от zuu

jump out of time
hope
Агент
*
Публикации: 83

Профил
Отговори #17: 30 Януари 2007

Хммм. Как ме  понапрегна този простичък въпрос? Но пък си направих интересна равносметка - благодаря, за което на Инфра Ред.
Първите ми спомени или поне тези, които успях да изровя от съзнанието си сега са, че дълго време аз самата се чудех каква музика харесвам, защото по семейните събирания се слушаше основно сръбско, гръцко и псевдо бг фолк /зараждаща се чалга мене ако питате/, а тази музика хич не ми харесваше и всъщност съм много щастлива, че поне в това отношение съм успяла да запазя мозъка си непромит толкова годинки. Визирам възрастта преди първи клас  /тогава започна друг етап за мен/. Говоря именно за семейните събирания защото иначе в къщи нямахме дори радио с майка, като изключа радио точката при баба и дядо и майка не беше изявен меломан- т.е. благодарение на нея не съм прослушала нищо. Баба и дядо харесваха народната музика и упорито се опитваха да ме вербуват за каузата, ама на мен не ми харесваше и това е. Най не харесвах обаче джаз - не можех да го понасям, а сега ми е страшно любим. Това всъщност ми е най-голямата музикална трансформация. Всъщност и класическа и оперна музика също не понасях, а сега обожавам / ами годинките си казват думата/На грамофона на братовчедка си пусках от време на време плочите на родителите й- най-вече една класация на Балкантон с Бони М и Бед Бойз Блу. Единствено май ми харесваха някои бг изпълнители - Сигнал най-вече, Васил Найденов, Орлин Горанов също, Диана Експрес  и то по-тъжните им парчета по специално. В първи клас вече ми подариха портативно радио и така открих първите си любими изпълнители- Форинър, Би Джийс, Куин, Стиви Уондър. По-късно и аз се поддадох на вълната Модърн Толкинг, малко Сандра, Сабрина и тем подобни. Хеви метъла така и не можах да го възприема - всъщност доста по-късно започнах за харесвам и уважавам отделни групи и песни. По-късно чух и ДМ и ...после вече порастнах...
slyn4iceto
Новороден
Публикации: 5

Профил
Отговори #18: 07 Април 2007

Spice Girls,Britney Spears,Queen,Pink Floyd-адски много са

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #19: 09 Април 2007

Цитат
Spice Girls,Britney Spears,Queen,Pink Floyd

Жестока комбинация, нещо като свинско с кисело зеле и Chateau Lafite Rothschild от 1805-та на една трапеза.
 Полицай
Exotic/Devotion1994
Гост
Отговори #20: 19 Април 2007

Депеш с Violator и Продиджи с първия им албум Еxperience.Toва са и групите с които израснах. Усмивка
Последна редакция: 20 Април 2007 от Admirer
stoi4oto
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #21: 25 Април 2007

израстнал съм главно с рок музика(от рода на Ниравана) като по-късно се пренасочих към по-електронния саунд(Продиджи). от около 2-3 години се кефя солидно на хаус и групи като депеш Усмивка
unspotted
Някой
Публикации: 16

Профил
Отговори #22: 15 Октомври 2007

Roxette и разните някогашни денс хитове като Snap! и DJ Bobo, а по-късно с бойбандите и Спайс Гърлс. Дони и Момчил и Каналето от българските.

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #23: 18 Октомври 2007

unspotted,
щастливо или тъжно детство беше?

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
unspotted
Някой
Публикации: 16

Профил
Отговори #24: 18 Октомври 2007

Общо взето щастливо.

Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #25: 27 Ноември 2007

ми..колкото и да ме е срам бяха Backstreet Boys...и българската музикална телевизия... ама си спомням, че когато бях малка, веднага щом видех "оня батко със стол под ръка" сменях канала...пък сега Enjoy The Silence е едно от любимите ми парчета!
benev
Агент
*
Публикации: 82

Профил
Отговори #26: 05 Януари 2008

амии... аз може да се каже или, че още не съм почнал да израствам, или в момента израствам. зависи от гледната точка. майче съм най-малък във форума. та, по темата: слушам Депеш от периода точно преди PTA, но тогава възприемах музиката им различно, като нещо "готино". преди това "слушах" Рики Мартин... но сега като се сетя откакто съм се родил се кефя на Metallica и Faith no More... освен, че баща ми ги слушаше, аз бях научил текстовете на целия KFAD/FFAL на FNM  Ухилен  иначе любимият ми диск беше 8 или 9 ремикса на 1 и също парче - In the Navy на Village People, понеже песента ме кефеше и понеже ремиксите бяха "мойта" година - '95.

I'm a man of flesh and bone.
ZiZian
Някой
Публикации: 17

Профил WWW
Отговори #27: 28 Февруари 2008

Първата касета (по това време), която си купих беше Joyride на Roxette, някъде през 91-ва. След това се вълнувах по лиричните балади на Mariah Carey, а през 94-та след смъртта на Kurt Cobain прослушах стабилно Нирвана и всички останалаи сиатъски групи. След това Металлица, Korn, Merlilyn Manson, the Doors... Знаех за съществуването на Depeche от 92-ra година, но поради неприятен експириънс с един "депешар" упорито отказвах да ги сушам... тийн истории... Прослушах ги след излизането на Ultra и до сега са ми любимци.

If you see purity
As immaturity
Well it's no surprise
If for kindness
You substitute blindness
Please open your eyes
VANS
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил WWW
Отговори #28: 02 Март 2008

...с 'Фактор' и 'Сребърни Криле' от Югославия  Ухилен

Negative music for positive results
Kenzinio
Гост
Отговори #29: 17 Декември 2008

Ох,доста ми е смутено да отговоря на този така или иначе хубав въпрос.Ами значи преди да се докосна до песните на Депеш в средата на 80-те си спомням как се кефех на Modern Talking,C.C.Catch,общо взето падах си по дискарската музика,ако мога така да се изразя  Ухилен
Сега картината е коренно различна,но това бяха първите стъпки,като слухар!
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.