DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: Depeche Mode са номинирани за Грами  (Прочетена 10322 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ultra_daniela
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
07 Декември 2006

Преди малко, докато се ровех във форума на depechemode.com попаднах на информацията, че те са номинирани за Грами.
ето инфото:

Best Dance Recording
(For solo, duo, group or collaborative performances. Vocal or Instrumental. Singles or tracks only.)

Suffer Well
Depeche Mode
Ben Hillier, producer; Steve Fitzmaurice & Ben Hillier, mixers
Track from: Playing The Angel
[Sire/Reprise/Mute]

Ooh La La
Goldfrapp
Goldfrapp, producers; Mark "Spike" Stent, mixer
Track from: Supernature
[Mute]

Get Together
Madonna
Madonna & Stuart Price, producers; Mark "Spike" Stent, mixer
Track from: Confessions On A Dance Floor
[Warner Bros.]

I'm With Stupid
Pet Shop Boys
Trevor Horn, producer; Robert Orton, mixer
Track from: Fundamental
[Rhino Entertainment]

Sexy Back
Justin Timberlake & Timbaland
Danja, Timbaland & Justin Timberlake, producers; Jimmy Douglass, mixer
[Jive Records/Zomba Label Group]

Аз лично не се впечатлих особено от наградата, която спечелиха от МТВ, тъй като там критериите са твърде далеч от моите лични, а и конкуренцията беше такава, че .... не е за коментиране. Номинацията за Грами, обаче е друго нещо въпреки, че в последните години и там нещата не са такива, каквито бяха.
Последна редакция: 08 Декември 2006 от The Fein

Did i need to sell my soul for pleasure like this?
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #1: 07 Декември 2006

...Номинацията за Грами, обаче е друго нещо въпреки, че в последните години и там нещата не са такива, каквито бяха.

...ами не знам дали е друго нещо, ама Best Dance Recording Шок Объркан... какво е това чудо бе хора... Депеш са Best Dance само за дъщеря ми, а тя е на 3 годинки...

.. нашите момчета станаха много популярни за номинации разни напоследък... чудя се как ги оцениха чак сега - може би факта, че не са към независим лейбъл вече е помогнал доста...

Пожелавам им успех все пак... и да не ни мрънка Дейв, че не ги оценяват Намигване... сега като преборят Джъстин и получат Best Dance, цял свят ще кълчи кълки на тяхната музика... Ухилен Одобрение

See what I see!
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #2: 07 Декември 2006

Хм, ще ми се да бяха номинирани за нещо по-респектиращо, от рода на Best Album, etc. Тази номинация нещо не ме надъхва особено, подобна е на предишната им Грами номинация през 2001, която беше Най-добър Ремикс или нещо такова.

Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #3: 07 Декември 2006

Хм, ще ми се да бяха номинирани за нещо по-респектиращо, от рода на Best Album, etc. Тази номинация нещо не ме надъхва особено, подобна е на предишната им Грами номинация през 2001, която беше Най-добър Ремикс или нещо такова.

... разликата е, че този път ще спечелят!

Best Dance - ужас, ужас... едва ли можеше да са номинирани в по-кофти категория Плачещ

See what I see!
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #4: 07 Декември 2006

Аз наистина вече нямам думи! МлъкналВече в какви ли не класации ги сложиха!От смешни по смешни! ЯдосанЕдобре де,Грами,ама категорията Best DANCE Recording!? ШокКато го разберат мойте непросветени колеги веднага ще последва въпросът ,който ми се задава поне веднъж седмично:"Добре де ,как се танцува на Depeche Mode?"А пък и SUFFER WELL е една жизнерадостна и танцувална само за дискотека Ухилен                  Ама вече взех много да мрънкам!Както и да е ,аз ги подкрепям макар,че не съм очарована!

Let me show you the world in my eyes...
mody
Възбуден
Публикации: 155

Профил
Отговори #5: 07 Декември 2006

Наистина започнаха да слагат Депеш ,където трябва и където-не,но се радвам,все пак и ги подкрепям.Иначе мястото,където са ги сложили няма да го коментирам по никакъв начин Млъкнал(вие сами се досещате какво е мнението ми) Усмивка
Дано спечелят! Одобрение

If you save my life
We will rise and shine so bright
That the stars go blind
And leave
Leave the sky
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #6: 07 Декември 2006

Номинациите за 'Грами' са доста по-сериозна и престижна оценка, за даден музикант, отколкото да речем Залата на славата на 'Плейбой'Намигване Така че на прима виста съм приятно сюрпризиран...
По принцип е така но:
Suffer Well и Best Dance  Шок! Айде ако беше  'Маrtyr', по можеше да се допусне, че някоя заблудена душа се е подвела по танцувалната и мелодийка, но 'Suffer Well' хич не ми се връзва точно в тази катергория...в конкуренция с Мадона и Джъстин Шок...Чак ми става малко смешно, ама не ми се смее много...

Цитат
.. нашите момчета станаха много популярни за номинации разни напоследък... чудя се как ги оцениха чак сега - може би факта, че не са към независим лейбъл вече е помогнал доста...

Хич не е за чудена май - откак са сменили лейбъла, изведнъж почнаха да ги изтрелват в какви ли не класации, или някой може да ми посочи друга причина?
Поне Анди с радост ще се появи на още една церемония, да си прибере наградката, ухилен до уши, и с hands up, точно, както си го знаем от концертите  Ухилен
Сега се замислям дали пък няма някаква световна конспирация от субекти, тъй коварни, и болезнено ревнуващи славата, успеха, творческата енергия, верността на феновете и какво ли още не, свързнао с ДМ, които на всичкото отгоре са с перверзно чувство за ирония, и властови възможности да номинират групата по един скандално неуместен и пренебрежителен начин....И после си седят с пури в кожени кресла, някъде в тайното седалище на ложата им ''АнтиДепеш Зъл'', и неодобрително пуфкат, сърдити кълбета дим, докато Анди, най-ухилено си взема куриозните награди, и невинно маха с ръце....
Айде стига къси разкази с неочакван край - с една дума им пожелавам ''Успех!'', все пак  Усмивка
Последна редакция: 07 Декември 2006 от RizaaR

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #7: 07 Декември 2006

може би под Best Dance са имали предвид танца на Дейв на оня дансинг,  а не че песента е денс... Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #8: 08 Декември 2006

Ха-ха.Нямало ли е къде другаде да пъхнат Депеш,ами са ги набутали при някакви си поп групи и изпълнители.Той Дейв сам си е казал "не сме поп,но не се вписваме и в рока".Боже...да ги сложат в някаква глупава денс категория,където са само някакви веселяшки,леки групи и изпълнители...това е суууууупеееееееер,мега тъпо.Разглеждал съм някой сайтове,където определят стила на всяка една песен,как не съм видял нито веднъж за "Suffer Well" да е денс.Ето примерно в last.fm са я опрделили : electronic,rock,seen live.
Боже,боже...направо в чудо се видях.Депеш направо да я отказват тая награда.Грами явно са по-зле в определянето на стиловете от 8 годишно дете.

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #9: 08 Декември 2006

Тази номинация звуци, ако не друго, то поне несериозно! Първо самият факт, че наричат Suffer Well dance парче, после изпълнителите, с които ги сравняват!
Мадона не ми е от най-любимите, за останалите въобще няма да стана мохабет да коментирам, но тя преуспява с това, че е комерсилана или поне за мен е такава. Може би от части има подобна истина и в последния албум на нашите момчета. Не е заради турнето, по-скоро маркетинг и всякакви други начини да се комерсиализира и тяхната музика, да станат още по-пополярни, да ги харесват млади хора! Самите те не веднъж в интервюта са изразявали очудване, но все пак положително поведение относно факта, че толкова години по-късно ги подкрепят и тинейджъри! Може би това е критерият на Грами дали си денс, поп, рок или каквато друга категория номинират!

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #10: 08 Декември 2006

Това, че Дейв танцува по едно време в клипа, не значи, че е денс парче..

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #11: 08 Декември 2006

Това, че Дейв танцува по едно време в клипа, не значи, че е денс парче..

... това беше шега, много добра при това - искрено ме развесели! Одобрение

Ако проявяваме и чувство за хумор понякога, форума ще е по-приятен Намигване

See what I see!
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #12: 09 Декември 2006

Добре де, ДМ са номинирани за грами и пак има недоволни!? Да, някой ги е набутал не там където им е мястото, и на мен това не ми харесва, не ми харесва и, че трябва да се състезават със хора като PCD, Justin и разни други, но пък можеше въобще да не са номинирани!? Намигване Дайте да им пишем, че тая номинация е срамна и не им е там мястото, да я отменят и да няма недоволни.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #13: 09 Декември 2006

и аз съм съгласен, че ако номинираната песен беше Martyr щях да го приема, ама SW седи много не на място..луди хора...явно са се надрънкали явно като са избирали номинациите. ще бъде супер абсурдно ак дм вземат първата си грами в такава категория.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #14: 09 Декември 2006

Добре де, ДМ са номинирани за грами и пак има недоволни!?

Мисля, че е съвсем нормално да сме недоволни от подобна номинация, защото лично за мен тя е смешна.... това е форум за да изказваме мнение без значение дали сме доволни или недоволни, а тук ситуацията е малко по-значима от пускането на ДМ песни по глуповати предавания... освен това от поста ти не се разбира много добре, ти всъщност доволен ли си или не от тази номинация... Намигване

Цитат
но пък можеше въобще да не са номинирани!? Намигване

... ами май по-добре щеше да бъде...   Усмивка

Цитат
Дайте да им пишем, че тая номинация е срамна и не им е там мястото, да я отменят и да няма недоволни.

... иронията не е много уместна в случая... но от това съдя, че единственото от което ти си недоволен е, че че ние не сме особено щастливи от номинация в Best Dance категорията...

See what I see!
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.