DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 63
  Печат  
Автор Тема: Честит Рожден Ден на...  (Прочетена 253606 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #870: 27 Април 2009

Честит рожден ден на  sinner и Mr.Noone!Пожелавам ви много здраве , щастие и любов!!Много късмет и лични успехи и много , много сбъднати мечти!!!

Честито и наздраве!!!
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #871: 28 Април 2009

Честит 20-ти рожден ден на Светльо!

Желая ти преди всичко много здраве, радост и положителни мигове. Нека личните ти успехи надминат нивото на мечтите ти!

Да си изкараш много хубаво днес! A аз ще обърна една чашка по-късно за твое здраве!   Очиврът

П.С. Честит рожден ден и на niki69 и Veronique.  Усмивка

'Heaven ain't far from where we are '
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #872: 28 Април 2009

Жив и здрав, Светулчо, и умната със софийския нощен живот, за чието обогатяване напоследък се трудиш смело Намигване

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #873: 28 Април 2009

Да е жив и здрав юбиляра, Светльо!
Още много по 20 да празнуваш, но все в духа на първите.
Хайде още една годинка и ще ти дадем да пробваш какво е това алкохол. Ухилен

Good Evening, Sofiaaa!
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #874: 28 Април 2009

Весел празник! Желая много успехи и радости. Усмивка
Viоlator
Кукла
*
Публикации: 23

Профил
Отговори #875: 28 Април 2009

Нова лична годинка е блеснала в очите ти, а дръзновений?

Здрав и щастлив да си през всяка секундичка от нея. Ако е имало несгоди през старата - дано избледнеят възможно най-бързо.

Не се съмнявам, че промените, с които ще разнообразиш новия си сезонооборот, ще бъдат само от положително естество. Посрещай геройски трудностите и дръж недостойнствата на здравословна дистанция от себе си. А и от този чудесно стопанисван depeche-mode.дом!!! Намигване 

..., а сърцето на лятото още кърви!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #876: 28 Април 2009

Цитат
Хайде още една годинка и ще ти дадем да пробваш какво е това алкохол.

Мисля, че този момент с пробването юбиляра отдавна го е прескочил и смело крачи напред!
Зъл

Светъл, жив и здрав да си, весел празник, горе главата и напред и нагоре...нали си знаеш. Довечера специална наздравица в твоя чест с Хавана клуб
 Намигване

Поздрав с три снимки от не толкова далечното минало:

* 01.jpg (164.18 KB, 410x316 - видяно 453 пъти.)

* 02.jpg (162.61 KB, 410x308 - видяно 462 пъти.)

* 03.jpg (180.13 KB, 410x308 - видяно 500 пъти.)
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #877: 28 Април 2009

Мерси много за всички пожелания и поздрави, които получих по всички възможни средства за комуканикация!  Усмивка А някои написани по много неочакван начин, хех.

Киро - тези снимки от 2006-та носят много спомени Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #878: 01 Май 2009

След като още преди час и половина навлязохме в пределите на чудния месец май и, тъй като първият ден на този месец се явява рожден за видни двама наши съфорумци, аз не мога да спя и не мога да си намеря мира, докато не засвидетелствам дълбоките си и искрени почитания и за двамата.

Скъпа Маргарита, Уважаеми Валентин, аз Вас ви обичам от дъното на бездънното си сърце и съм убедена, че светът е по-добро място, понеже вий, деца любави, сте в него. Желая ви да сте пияни от любов и безпаметно щастливи не само на този светъл ден, но във всички дни!

Горчиво! (Мне, това не му беше тука мястото. )
Наздраве и весел празник!

маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #879: 03 Май 2009

Скъпа Маргарита, Уважаеми Валентин, аз Вас ви обичам от дъното на бездънното си сърце и съм убедена, че светът е по-добро място, понеже вий, деца любави, сте в него. Желая ви да сте пияни от любов и безпаметно щастливи не само на този светъл ден, но във всички дни!

Горчиво! (Мне, това не му беше тука мястото. )
Наздраве и весел празник!

Благодарности, Дени, от името на двама ни! Канто, предлагам да си поделим пожеланията на щастлив от любов за теб и безпаметно пияна за мен и отвреме навреме да си ги менкаме. Мойто пожелание вече се сбъдна, все още сглобявам фактите около рождения ден...

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #880: 09 Май 2009

Хех, днес освен Дейв, рожден ден има и добрия негов приятел Гюнтер Шломпфен. Не знам къде е Гюнтер в момента, но вероятно и той с вълнение се готви за турнето и сигурно страда, че дейв е чааааак у израелско та да не могат да си празнуват рождените дни заедно. Сигурна съм, че поради съвпадащите рождени дни двамата се чувствата като братя близнаци от две майки.
Айде да му е честита на Гюнтерчо светлата дата и ако си види поздравите тук, дано предаде и на бележития си съ-рожденик нашите топли поздравления.   Намигване

Gunter Schlompfen
Новороден
**
Публикации: 3

Профил WWW
Отговори #881: 09 Май 2009

Яяя натюрлих, данке майне лиебе фройлайн...аба не знам как объркала, че няма бъде при мой приятел Дейв на днес ден специалише. Как би казал той - Дени Wrong!

Ние разхожда в Израел много добре, аз малко сърдит - Дейв не иска включи моя песен Boys Say Go! в начало турне за сетлист, но днес рожден ден и прощава. Момчета добре, само Мартин много топло с ушанка. Анди направил шега с него - сложи лепило в шапка. Их гратулире майне булгарише приятели, скоро иде при вас яде кисел мляко и пие ракиа.

Гюнтер

P.S. Види мене на много снимки, но ето една с мен и приятел Дейв от Израел

* gunther.jpg (116.79 KB, 410x261 - видяно 317 пъти.)
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #882: 21 Май 2009

Честит Рожден Ден на Мая!!! бъди жива и здрава и нека живота те отрупа с най-сладките неща и нека изпълни всичките ти желания. и ти дай една усмивка сега!  Усмивка наздраве  Одобрение
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #883: 21 Май 2009

Мила Мая,
от сърце ти желая прекрасна годишнина, изпълнена с безброй приятни събития, много концерти, защо не и среща с Мартин Намигване, здраве, щастие, много любов и усмивки!!!

Бъди все такъв приятен и положителен човек и приятел!

Усмивка

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #884: 21 Май 2009

Честит рожден ден, Майче!

Пожелавам ти със здраве да си употребиш спечеления мийт & грийт по предназначение  Намигване... и естествено здраве и любов!

Наздраве, наборе  Усмивка
Последна редакция: 21 Май 2009 от Kevy

See what I see!
Страници: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 63
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.