DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Печат  
Автор Тема: Camouflage  (Прочетена 38412 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #75: 22 Януари 2008

Ето ги и първите клипове, които изтекоха по мрежата....http://youtube.com/watch?v=o3Ees9_H0dw
http://youtube.com/watch?v=WZKRY0Z7vZg , с не особено добро качество. На първия разпознавам Яна и себе си в ляво, а на Кеви виковете са доста ясни... Пощурял

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #76: 22 Януари 2008

Мерси, Марго!  Одобрение С тези кадри се върнах отново на този незабравим концерт. Много ми харесаха Камуфлаж наживо, а Маркус пя страхотно! От вчера съм със затворено гърло и с висока температура от измръзването в Букурещ, бях "кристализирала" през времето, когато чакахме пред клуба, където се проведе т.нар. афтър парти, но не съжалявам, заслужаваше си жертвата.  Очиврът
На първия клип разпознавам и себе си в ролята си на фотограф.  Ухилен Снимките са доста и ми трябва време, за да ги кача в албума си. Започвам
сега и като приключа ще постна линкче.

To Be Continued....

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #77: 22 Януари 2008

Ех, защо хубавите неща винаги свършват толкова бързо ...
Миналата събота ще запомня, като една от най-хубавите до сега! Camouflage наистина са голяма група и съм безкрайно щастлива, че успях да ги чуя и видя на живо! Благодаря на всички, които организираха и помогнаха за това, всичко да стане реалност!

Искам и аз да отбележа, че Миро се справи повече от чудесно и аз лично направо прегрях! Ухилен Много ми беше весело и щастливо и съм благодарна, че чух толкова любими неща!  Одобрение
Самия концерт беше ... прекрасен! Обичам Камуфлаж!  Очиврът
Чувствах се разкошно не веднъж, щом чуех началото на някоя любима песен - скачах като луда! Целият сет беше супер, като лично аз най-много се зарадвах на I'll Follow Behind и Perfect! Толкова искам пак да ги видя, много се надявам да успея!

"Афтър партито" направо ме разби ..., надявах се да взема автограф, снимка но чак да седя и да си говоря с тях, да се снимаме и да се смеем, да си казваме "Наздраве" през масите ... не съм очаквала!
Помня, един комичен момент Усмивка Когато се добрах до Маркус и вече получих автограф, го попитах къде е Оливър, тъй като исках и с него да си побъбря  Очиврът оказа се, че никой наоколо незнаеше къде е Оливър, дори се стреснаха малко (или поне така ми изглеждаха).
След известно време се бях запътила към дансинга и там, за моя голяма почуда умешан с тълпата, Оливър си танцуваше необезпокояван от никого Ухилен явно наистина единствените, които знаехме, че това са Камуфлаж бяхме ние. Усмивка Момчетата са много мили, можеш да разговаряш с тях на всякакви теми, дори и лични такива  Очиврът
Няколко пъти ги поканих (най - вече Оливър) в България, и те все казваха "Sure!"
Хех, то ако така ставаше ..., но кой знае може и да дойдат някой ден, ако не пък ние ще отидем пак и този път може да сме повече, защото Камуфлаж си заслужават всичко!
Много съжалявам, че афтър партито не се получи по план и не успях да чуя сет-а на Юли Тъжен Но пък, кога иначе щях да чуя The Cure, смесени с Ла-бамба или Depeche mode и Горан Брегович, на едно и също парти  Усмивка
Оставам с незабравими спомени и съм длъжна да БЛАГОДАРЯ на всички Вас, организатори и приятели!!!  Целувка

п.с. Снимки аз нямам, тъй като се вживях в ролята на известна мацка и цяла вечер позирах пред обектива на различни хора!  Зъл
маргото
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #78: 24 Януари 2008

Ето какво ми написа Маркус днес (поздрав за всички които искат да отидат на концерт на Камуфлаж отново!)

By the way, it looks like we will play
17.04. istanbul - balans music hall
18.04. ankara - if performance hall
19.04. izmir - cool
 Усмивка

маргото
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #79: 24 Януари 2008

Снимките са доста и ми трябва време, за да ги кача в албума си. Започвам

To Be Continued....

Мая, хайде де! Изчерпва ми се търпението... Намигване

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #80: 24 Януари 2008

...
17.04. istanbul - balans music hall

... 'ми хайде де! Освен това на пияна глава аз май обещах да присъствам на тази дата  Млъкнал

See what I see!
маргото
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #81: 24 Януари 2008

Цитат
... 'ми хайде де! Освен това на пияна глава аз май обещах да присъствам на тази дата  Млъкнал

Ох, и аз обещах..С рейс на Метро пътя струва 85лв в двете посоки от София. Като времетраене е 9 часа в едната посока горе-долу...убийствено. Миналата година ходих 2 пъти и след това цяла седмица ме боляха колената. От София има и самолет на България еър вече, който обаче тръгва в сряда (16ти) и се връща в събота (19ти април), и струва около 180 евро. Има и на турските авиолонии (16-18ти) и струва 262 евро.
Последна редакция: 24 Януари 2008 от маргото

yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #82: 24 Януари 2008

Оу, аз също се присъединявам към агитката за второ посещение на концерт!!!  Одобрение
Ако мога с нещо да съм полезна, свиркайте!
За мен не е проблем 9 часов преход с автобус Усмивка и повече съм издържала Намигване
Много се надявам, да успеем да ги видим пак, наистина си заслужават!
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #83: 24 Януари 2008

Снимките са доста и ми трябва време, за да ги кача в албума си. Започвам

To Be Continued....

Мая, хайде де! Изчерпва ми се търпението... Намигване

Ето и обещаните снимки за всички, чието търпение се е изчерпало.  Намигване

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
маргото
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #84: 28 Януари 2008

Още снимки + още интервюта + историята за Love is a shield, така както я разказа Маркус...

Warm up with Dj Shunt:
http://poze.acasa.ro/poze_DJ_Shunt_in_deschiderea_concertului_Camouflage_--a10725_offset=75&categ=28&order=0.html

Camouflage:
http://poze.acasa.ro/poze_Concert_Camouflage_19_ianuarie_2008_--a10726_offset=75&categ=28&order=0.html

Camouflage ( interview sessions):
http://poze.acasa.ro/poze_Interviu_in_exclusivitate_cu_formatia_Camouflage_--a10724_offset=75&categ=28&order=0.html

Love is a shield:
http://video.acasa.ro/view_video/0f6b20e1a922c13d974e/camouflage-love-is-a-shield-live-bucuresti.html

The great commandment:
http://video.acasa.ro/view_video/777d0914a739a47c775e/camouflage-the-great-commandment-live-bucuresti.html

Interview:
http://video.acasa.ro/view_video/06acff1c63ced9f0da4e/exclusiv-interviu-cu-formatia-germana-camouflage.html

маргото
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #85: 27 Февруари 2008

Концертът в Истанбул всъщност е на 18ти Април, а не на 17ти, Маркус  се е объркал малко.
Някой ще ходи ли?

maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #86: 18 Април 2008

Тъжен Току що в Майспейс видях, че Камуфлаж са постнали в блога си следната неприятна новина за всички, които са възнамерявали да ги гледат в Турция:

Цитат
Friday, April 18, 2008

!!!!Camouflage postpone their Turkey tour!!!!

Due to the illness of Marcus, called Sinusitis the band had to postone the concerts in Istanbul and Izmir. Marcus is very sad, but after losing his voice and consulting a doctor in a hospital in Ankara, the band had to cancel the 2 concerts and fly back to Germany. The shows will be postpone in June!
Последна редакция: 18 Април 2008 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #87: 18 Април 2008

Наистина ужасна новина за съфорумците, които отидоха да ги гледат Тъжен
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #88: 18 Април 2008

Винаги ми е било интересно как в такива изявления хората коментират болести като синузит и бронхит все едно са туберкулоза.

Не знам дали от синузит може да се изгуби глас. Със сигурност ще звучи по-назален... но да откажеш концерти си е гадно.
Също така и малко хора могат да си го позволят, понеже не винаги се намира кои да им угажда на прищявките, да им събира публика и накрая да им дава пари Усмивка

"Markus, konser - yok!" Сигурно е било забавно на Маркус да го преглежда турски лекар...
Последна редакция: 18 Април 2008 от Recoil
маргото
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #89: 20 Април 2008

"Markus, konser - yok!" Сигурно е било забавно на Маркус да го преглежда турски лекар...

хаха, това доста ме развесели, но той наистина беше зле и едвам говореше. И аз се шегувах, че в Анкара е препил с ледено шампанско, но като видях за какво става въпрос съжалих за думите си....А относно прегледа каза, че изобщо не е било забавно. Забавното е, че на официалния сайт има снимка на гърлото му, сякаш от нея ще видим недвусмислено как има синузит....

p.s. Доколкото знам, концертите в Истанбул и Измир се отменят за 23 и 24 май.
Последна редакция: 20 Април 2008 от маргото

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.