DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8
  Печат  
Автор Тема: Camouflage  (Прочетена 38387 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bocito77
Гост
Отговори #90: 24 Септември 2008

Преди бая години бях голям фен на camouflage,говорим някаде към 1995.Събирах всякакъв уейв.Тогава съшто слушах и българските уейвъри "клас",които и сега ме кефят.Има ли някой инфо за camouflage.сега чакам да ми донесат някакъв техен албум от 2006 Усмивка
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #91: 24 Септември 2008

Има ли някой инфо за camouflage.сега чакам да ми донесат някакъв техен албум от 2006 Усмивка

В седемте страници на тази тема можеш да намериш доста информация за групата ако си направиш старанието да я прочетеш. За въпросният "някакъв албум" също може да научиш доста, името му е Relocated и излезе през Август 2006. Доста от хората, които са писали за тях тук са присъствали на техен концерт, като имаха и приятната възможност да се запознаят с членовете на бандата.
Приветствам те с  Добре Дошъл, на страниците на нашият сайт, и ти пожелавам приятно четене.

Good Evening, Sofiaaa!
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #92: 24 Септември 2008

След като тази малко позабравена тема беше възобновена, се поинтересувах дали нещо интресно се случва с групата, и сметнах за редно да постна тази новина тук.
Тази есен Camouflage празнуват 25 години от създаването на групата.
По този повод за първи път в своята история те ще издадат Live DVD. Предвидено е DVD-то да види бял свят през месец октомври.
На страниците на своя сайт групата в момента призовава всички фенове и приятели да предоставят своите най-добри снимки направени на концерт, както и всякакви сканирани от печатни издания материали, записи от ТВ участия на групата. В замяна, на което имате шанс да се сдобиете с интересни аудио и видео издания на групата.
За подробности посетете секция Новини в сайта на Camouflage.
Последна редакция: 24 Септември 2008 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #93: 07 Октомври 2008

Първият албум на CAMOUFLAGE със запис на живо ще бъде готов на 28 Ноември 2008 година - LIVE IN DRESDEN -

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #94: 07 Октомври 2008

Първият албум на CAMOUFLAGE със запис на живо ще бъде готов на 28 Ноември 2008 година - LIVE IN DRESDEN -

Не ми стана ясно този лайв от коя година е. Не е от скоро, защото те не са имали лайв в Дрезден тази година...

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #95: 08 Октомври 2008

Не ми стана ясно този лайв от коя година е. Не е от скоро, защото те не са имали лайв в Дрезден тази година...

Да, видях - от 2006та

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Admirer
Екип

Профил
Отговори #96: 08 Октомври 2008

От последното им турне през 2006г. Ще бъде двойно DVD със CD. Все още събират снимки и клипчета от феновете, които са присъствали на някой техен концерт. Усмивка

You'll taste the pain
I know
Admirer
Екип

Профил
Отговори #97: 28 Януари 2009

На 23.01.2009 е излязло официалното DVD "Live in Dresden". Някои от немските им фенове вече са го закупили и споделят, че е много добро. Цената е 13,19 лири в amazon.co.uk. Пакетът включва CD + 2DVD.
В сайта на групата camouflage-music.com е предоставена за свободно сваляне песента "The Please Remains (Live in Dresden 2006)" до 31 януари, която не е включена в аудио CD и DVD.

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=44824121

You'll taste the pain
I know
ember
Гратис Любовник
Публикации: 53

Профил
Отговори #98: 08 Февруари 2009

депеш мод са най-отпред в личната ми класация , но "camouflage" са абсолютно и веднага до тях ( не зад тях) , тва едно , и второ - те никога не са копирали депеш мод - стила им си е достатъчно оригинален - препоръчвам "methods of silence " Усмивка

NOTHING'S IMPOSSIBLE
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #99: 09 Февруари 2009

Успях да си намеря „Live In Dresden” и съм доста доволен от  видяното/чутото.В двата диска могат да се видят доста интересни неща,като освен самия концерт в Дрезден има кадри от живота зад сцената на групата, ънплъгд изпълнение на „Something Wrong”,клипове,аудио от повечето песни от концерта,както и някои концертни изяви,записани през годините,от които бих отличил изпълнението  в Русия.
В сетлистът на “Live In Drеsden”  Маркус,Оливер и Хайко са включили основно песни от последните два албума на групата, но не са забравени и старите класики като „The Great Commandent”,”Love Is A Shield”,”Suspicious Love” и др.Направи ми впечатление,че макар и да са синтпоп група, Camouflage не стоят неподвижно на сцената като паметници,както някои други,а се движат много,също така използват някои по-нетрадиционни инструменти като например тъпан в „The Perfect Key”.Импровизациите на парчетата също са на ниво,като за това спомагат и двамата лайв музиканти Фолкер Хинкел (китара) и Йохен Шмалбах (барабани).
Препоръчвам DVD-то на всички фенове на Camouflage и особено на тези като мен, които не са имали шанса да ги видят на живо-определено си заслужава!
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #100: 02 Март 2009

Live In Dresden е наистина разкошен и аз съм дълбоко развълнувана, че вече е част от колекцията ми! (Благодаря Ви момичета мили!!!  Целувка

За сега гледах само първия диск, тъй че ще споделя впечатленията си от него, а скоро ще се изкажа и за втория  Ангелче
Както е написано по-горе, диска включва концерта от Дрезден, unplugged версия на Something Wrong, филмче за турнето, снимки и "Conversation Animation".

Tъй, unplugged версията е много хубава - Маркус и Волкер на китарата Усмивка
Концерта: Прекрасен! Момчетата са повече от перфектни на сцената и гледайки ги, изпитвам абсолютно НЕблагородна завист към всеки един човек от публиката!
Направих си топ 6 на песните, които ме впечатлиха най-много. Между тях са: That smiling face - попринцип съм голям фен на лайф-изпълненията й а този лайф е просто фантастичен! Направо ме разплакаха ... The perfect key, една от любимите ми песни от последният им албум! Мечтая си да я чуя лайф един ден ... Suspicious love - още едно страшно силно и изключително емоционално изпълнение! ... One fine day, Kraft и Stranger's thoughts са песните, които изпълняват на бис, като с последното изпълнение направо ме довършиха!  Млъкнал DVD-то си заслужава на 100%!
Много ги обичам и много ми се иска да ги видя пак ... скоро!  Очиврът Дано обявят нещо за оставащите десет месеца от тази година ...

yori
Посветен

Профил
Отговори #101: 29 Март 2009

Camouflage са потвърдили участие на тазгодишния Амфи фестивал, който ще се проведе в Кьолн на 18 и 19 юли.

За мое огромно съжаление, ще пропусна това тяхно участие ..., но пожелавам приятно изкарване на всички, които имат намерение да посетят фестивала.

Официалната страница на събитието.
yori
Посветен

Профил
Отговори #102: 23 Юни 2009

Малко новини около Камуфлаж Усмивка

През август, тази година предстои преиздаването на албумът от 1995 г., носещ заглавието Spice Crackers. Новото издание ще се състои от два диска, в които ще бъдат включени 11 неиздавани до сега песни!
Съдържанието на двойния албум е следното:

CD 1 Tracklist
1 Spice Crackers
2 X-Ray
3 Kraft
4 Electronic Music
5 Bad News
6 Days Run Wild
7 A Place In China
8 Zwischenspiel 2
9 Funky Service
10 Back To Heaven
11 Je Suis Le Dieu
12 Ronda’s Trigger
13 Travelling Without Moving
14 Spacetrain

CD 2 Tracklist
1 Spice Crackers (FX Mix)
2 Bad News (Aural Float Mix)
3 In Search Of Ray Milland
4 Wet Electronics
5 Back To Heaven (Flanger Mix)
6 Spacetrain (Ambient Mix)
7 Je Suis Le Dieu (Demo Version)
8 Liberation (Part 2)
9 Steward
10 Eros Lunch (Edit)
11 5 Seconds (Edit)
12 The Kroeppelshagen Tapes #1
13 The Kroeppelshagen Tapes #3
14 Band Introduction by Wu Shan Zhuan

За повече информация: www.camouflage-music.com 
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #103: 02 Март 2010

Camouflage отново ще бъдат близо до България, този път в град Кавала, Гърция, което е доста близо до България. Ще участват на фестивала Anorak на 12 юни (събота). Аз мисля да посетя събитието! Когато разбера подробности за билети и т.н. ще дам инфо.  Усмивка Надявам се да се съберем стабилна БГ агитка.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #104: 02 Март 2010

Фестивал? Кой друг ще участва знаеш ли или още е рано за подробна информация. Може да намажа и някоя друга любима група. Усмивка
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.