DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Печат  
Автор Тема: Camouflage  (Прочетена 39714 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #60: 05 Януари 2008

Ето и един примерен сет от южноамериканската част от турнето през миналата вече 2007-ма година:

How do you fell
Me and You
The pleasure remains
I can't feel you
That smiling face
Handsome
Confusion
We are lovers
Perfect
Dreaming
You turn
I´ll follow behind
Motif sky
The great commandment
Conversation
Real thing
Suspicious love
Love is a shield
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #61: 07 Януари 2008

Освен като фенове на групата, част от нас отиват и с цел участие в събитието.

Напротив,  всички от студиото отиваме да участваме в събитието, само че вие с Миро ще пускате музика, а аз ще поддържам градуса на настроението (и алкохола) както мога...

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #62: 11 Януари 2008

Билетите са вече при мен. Всички пътуващи за концерта на Камуфлаж да се стягат за купона. Извинявам се за фона на снимката, но просто бях длъжен да споделя с вас. Явно от bilet.ro са решили, че съм голям любител на баскетболните срещи на звездите и техните циркови номера, защото са ми пратили 3 плакатчета за представлението заедно с билетите.
Логическа връзка между двете събития не намерих, но сигурно и няма такава хаха.
Последна редакция: 11 Януари 2008 от kirilart
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #63: 21 Януари 2008

.... малко снимки от събота  Усмивка
Camouflage са си велика банда! Направиха жесток концерт!  Доволен 

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
маргото
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #64: 21 Януари 2008

В допълнение на http://thestudio-a.com/component/option,com_smf/Itemid,26/topic,203.msg1908#msg1908
искам да благодаря специално на Кириларт за организирането на посещението на концерта и на всички, които по един или друг начин допринесоха за страхотното прекарване.
Последна редакция: 21 Януари 2008 от маргото

kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #65: 21 Януари 2008

Концерта беше великолепен, залата беше пълна както бяха обещали организаторите. Маркус пя великолепно, през цялата вечер. Нашата силна група се представи също на ниво...на афтърпартито Маркус поименно посочи всеки, на кои песни е пял, знаеше дори кой до кого е стоял в залата - явно внимава в картинката хихи.

Camouflage запазиха традицията от това си турне да изпълняват за финал кавър на любима своя група, в случая с Букурещ това бе Being Boiled -песен на Human League от 70-те, по-късно изпълнена във варианта, в който я чухме на концерта от друга моя любима група, а именно Beborn Beton.

Сетлиста бе от 19 песни, ето го и него за заинтересованите:

How Do You Feel ?
Me and You
The Pleasure Remains
I Can't Feel You
That Smiling Face
Handsome
Confusion
We Are Lovers
Perfect
Dreaming
You Turn
I'll Follow Behind
Motif Sky
The Great Commandment
Conversation

---
Real Thing
Suspicious Love
Love Is A Shield

---
Being Boiled (Human League cover)

Днес си подредих плейлист с песните от Букурещ и спомените се съживяват доста бързичко...ще се радвам ако в бъдеще видим и Камуфлаж пред българска публика, румънците бяха малко вяли и макар да имаха сериозно числено превъзходство, пак нашите гласове огласяха залата. Усмивка

Снимките, с които се занимавах днес, ще кача в Picasa следобед в пълен размер. Снимах и два клипа обхващащи излизането на групата на сцената с интрото и Me and You, както и популярната на всички Love Is a Shield, тях се надявам да успея да кача в Youtube до края на седмицата.

Поздравления за Миро, който успя да размърда румънската публика - нещо наистина заслужаващо адмирации, предполагам той ще си публикува сета от подгряването, за мен бе голямо удоволствие да присъствам!

Афтърпартито ако въобще може да се нарече така, не протече по предварително обявения план, но поне имахме пряк контакт с групата. Тук искам да поправя Маргото, относно заслугите на Маркус за влизането ни в клуба - вероятно е уредил сепарето до тях за нас, но влизането в клуба беше заслуга на Миро, който каза на организаторите в лицето на Ралука, че няма да пуска ако не влезем и ние на афтъра и то без споменатия вече вход от 11 евро. Така че благодарности на Shunt ака Миро за жеста  Намигване В крайна сметка май не остана човек от нашата агитка без автограф и снимка с групата, неназовани източници твърдят, че някой дори си е тръгнал с тениската на Маркус  Плезене
Това е всичко от мен, благодаря на всички приятели за приятните емоции, дай боже повече такива концерти, на които да присъстваме! За финал още една снимка от концерта.

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #66: 21 Януари 2008

Наистина невероятна вечер беше - концертът беше истински разкош и не знам дали мога да намеря думи да опиша точно какво изпитах (все пак това е банда, която харесвам почти от когато и ДМ), така че нека просто кажа, че за мен това беше още една сбъдната мечта!

За срещата с групата в клуба просто нямам думи - истината е, че след като няколко часа говорих и се смях с Маркус, няма да ми стигне нито форума, нито дневника, нито силите за да ви го разкажа. Мога просто да споделя, че Маркус е невероятно забавен и артистичен човек и е истинско удоволствие да се разговаря с него... освен това направо "ме спука" от смях Ухилен
... неназовани източници твърдят, че някой дори си е тръгнал с тениската на Маркус  Плезене
...

... дам, някои отлепят сет-листи, други събличат вокали Зъл
И за да не си помисли някой, че съм оставила човека гол, нека споделя, че получих тениската му, но се наложи да се разделя с доста любим свой потник, който му стоеше доста хм, интересно Намигване... освен това, моментът на размяната беше много забавен, но все пак се радвам, че нямаше "папараци" наоколо за да го заснемат Млъкнал

В тази връзка предупреждавам да се внимава, кои клипове се качват в нета, че ще вземем да разведем човека  Ухилен

See what I see!
маргото
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #67: 21 Януари 2008

Тук искам да поправя Маргото, относно заслугите на Маркус за влизането ни в клуба - вероятно е уредил сепарето до тях за нас, но влизането в клуба беше заслуга на Миро, който каза на организаторите в лицето на Ралука, че няма да пуска ако не влезем и ние на афтъра и то без споменатия вече вход от 11 евро. Така че благодарности на Shunt ака Миро за жеста  Намигване

Незнам, Маркус така се похвали, вероятно истината е някъде по средата и съм сигурна, че Миро е поставил твърди условия, с които не са могли да не се съобразят, знаеме си го него!  Готин,

Въпросче: Фотографката с червената блуза (Диана?) обеща, че ще изпрати снимките си на д-м.орг. Има ли такава уговорка?

Последна редакция: 21 Януари 2008 от маргото

Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #68: 21 Януари 2008

...Въпросче: Фотографката с червената блуза (Диана?) обеща, че ще изпрати снимките си на д-м.орг. Има ли такава уговорка?

Аз имам кореспонденция с тази госпожица, така че още довечера ще й поискам снимките ... Марго, ние с теб имаме доста ценни кадри на нейния апарат май  Намигване

See what I see!
маргото
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #69: 21 Януари 2008

Незнам дали са доста ценни, но със сигурност са доста на брой, аз имам поне 10 с Маркус на нейния апарат и ми е любопитно да видя на какво приличаме.

Кириларт,  по-хубави снимки от който и да е концерт скоро не съм виждала! Чух и за интересни папарашки клипчета...хм.

kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #70: 21 Януари 2008

Цитат
... дам, някои отлепят сет-листи, други събличат вокали

Хех, днес най-сетне разгадах какво е написаното с червен маркер върху сетлиста от Букурещ - текста на Being Boiled, кавъра който изпълни Маркус. Явно не му се наложи да го използва като подсказка, но се чудя ако му се беше наложило как щеше да си чете криволиците ... този човек много неразбрано пише Усмивка Сега ми остават загадка само първите 5-6 реда, които не са свързани с текста на песента.
Ето и линк към албумчето, в което съм качил всички снимки от концерта с по-голяма резолюция: http://picasaweb.google.com/kirilarts

Цитат
аз имам поне 10 с Маркус на нейния апарат и ми е любопитно да видя на какво приличаме
На моя също имаш няколко, провери в албумчето дали ще си харесаш нещо. Усмивка
Някой ако може да помага с идея, какво означават първите редове написани встрани от сетлиста...ще съм благодарен. Да не го пускам като загадка в: Открий песента Ухилен
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #71: 21 Януари 2008

Загадката по-скоро трябва да е "Открий песните".
Това са по няколко ключови думи от текста на всяка песен, срещу която са написани. Например срещу Handosme пише
Dream / Smooth / He's Alone / Fake

a първите редове от поредните куплети на песента са

He`s a dream,
He`s so smooth,
He`s alone
He`s a fake

явно човекът трудно помни текстове Усмивка

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #72: 21 Януари 2008

Ето и снимките на Диана (румънската мацка) Усмивка Все още не е качила тези от афтъра, но каза, че ще са в същия албум, така че проверявайте линка регулярно  Намигване

See what I see!
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #73: 22 Януари 2008

Ако трябва да призная, не съм очаквал подобен концерт като организация.
Верно нямаше много фенове на Camouflage, които да знаят текста на повече от 3 песни, но залата беше пълна, отоплена, на моменти дори беше прегряла.
Тотално различна картинка в сравнение с концерта на De/Vision.

Имах няколко условия, за които настоявах и това беше техниката, от която пусках музика. За съжаление Camouflage бяха изтощили организаторите още предишният ден и доста от нещата се случиха в последният момент. Групата е пропуснала саундчека си от 13.00ч. Дала е пресконференция някъде по това време и саундчека се е проведе часове преди концерта.

По-изненадващото за мен беше, че никой не знаеше колко време се предполага, че трябва да се подвизавам на сцената. По предварителни очаквания това трябваше да е между 30 минути и 1 час. Саундчекът ми се проведе за 10 минути, като никой не се беше сетил да включи контрола на мониторите към пулта ми. След това се оказа, че нямат и кабели. Като за капак ме бяша сложили в мониторите на Маркус и до такава степен ги бяха набузили, че не си чувах слушалките колкото и плътно да ги притискам до ушите си. Та трябваше да си комуникираме със знаци, понеже след това намалиха мониторите така че да не ги чувам...

Сета едва ли ще успея да го възстановя, понеже 80% от него си беше пълна импровизация. Пролича си от редица непринудени грешки... 4 или 5 да сме по-точни, 3 от които си бяха по моя вина. Когато беше планирано да приключа ми дадоха знак, че имам още 50 минути. Напомниха ми, че трябва да свършвам 2 минути предварително. Тогава звучеше Call The Ships To Port и буквално бях заредил A Question Of Time, която щеше да е доста концептуална в случая. Нямам конкретна представа колко време съм висял, но предполагам, че е повече от 1 час (да не кажа 2). През това време медиите са задържали групата и затова и началото на концерта беше леко изместено.

Самият концерт трудно мога да го коментирам. Маркус ми се видя доста напрегнат преди да излезне на сцената. Не знам дали беше сценична треска или просто е бил изнервен покрай въпросните медии.
След De/Vision (хехе), Camouflage се нареждат сред едни от най-любимите ми групи и концерта им си беше незабравимо изживяване.
Не разбрах само от кой филм е дошла идеята за Love Is a Shield, но явно има полза от американските телевизии.

Афтър партито трябваше да се проведе на съвсем друго място. Изобщо ще спестя някой подробности около организацията му, понеже наистина то е било доста проблемно като организация и варианти за провеждането му.
В крайна сметка организаторите бяха запазили 2 сепарета в заведението, като едното беше за тях, а другото беше  за групата и екипа им. Екипа на организаторите се настани край бара, а самите организатори се преместиха в сепарето на Camouflage и така всъщност за нас се освободи място. Реверанс от страна на групата и организаторите, иначе им бях обяснил за ситуацията. За парите на входа също не бяха познали... В крайна сметка българската агитка се оказаха единствените фенове на Camouflage, които бяха в заведението. А самото заведение беше ужасно и редовната му клиентела беше леко долнопробна, но за сметка на това разголени жени се чекнеха на разнообразна музика, която поне беше смесена добре от страна на резидентният им диджей (с който накрая ударихме два чисти шота James, с които тотално се отрязах и заспах в колата)

А побоя на горният етаж тотално затвърди мнението ми за Румъния, че е ужасно място. Все пак добре че има и хора, които инвестират и работят по концерт на Camouflage, които отгоре на всичкото премина при завидна посещаемост. Да не говорим и че кадри от него ще се появят и по румънските телевизии по всяка вероятност.

Радвам се, че имаше доста хора от България, които успяха да присъстват.
За мен приключенията продължават и се надявам да запазя възможно най-много спомени от преживяванията в последните няколко дни.

И все пак Маркус изглеждаше доста забавно в дамският потник.

Ето снимки и от афтър партито
Последна редакция: 22 Януари 2008 от Recoil
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #74: 22 Януари 2008

Искам само да споделя, че напоследък доста рядко намирам поводи да се гордея, че съм българка... всъщност редките случаи, в които наистина изпитвам гордост от националността си са, когато пътувам с група приятели от сайта по разни концерти... сега в Румъния, обаче, Миро ме накара да се почувствам два пъти по-горда от факта, че съм българка, че съм част от нашата малка общност! Благодарности Миро - така ме подгря, че чак забравих за какво съм отишла, та като излезна групата бях почти изненадана  Ухилен Ухилен Ухилен

А тук може да видите снимките на Диана от срещата ни с групата в клуба - в свое оправдание ще кажа, че не е добре да се смесва водка със шампанско  Млъкнал

See what I see!
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.