DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 17
  Печат  
Автор Тема: U2  (Прочетена 89987 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bono
Възбуден
Публикации: 150

Профил WWW
Отговори #30: 19 Август 2005

този момент нещо ми се губи, довечера ще го гледам концерта пак и ще обърна сериозно внимание на тази част  Ухилен

One Love! One Life! When It`s One Need! In The Night! One Love!
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #31: 19 Август 2005

Това не е в оригиналния вариант, а просто човека от който си записах концерта, добре ми беше миксирал нещата  Зъл

...you take me there, you take me where...
bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #32: 19 Август 2005

аха така кажи, че аз се притесних. гледал съм го сигуро над 20-30 пъти концерта и като го спомена нещо се замислих и не си спомням такъв момент. е това няма да ми попречи довечера пак да го гледам  Намигване

Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #33: 19 Август 2005

Ами аз го обясних, ама ти нещо не си чел много attentive   Шок- виж 4-5 поста назад

bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #34: 19 Август 2005

Ами аз го обясних, ама ти нещо не си чел много attentive   Шок- виж 4-5 поста назад
правилно, понякога като чета трябва да вниквам внимателно. чета бързо и чел недочел пиша, абе мазало  Ухилен

SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #35: 19 Август 2005

леле това ми напомня на концерта в Бостън на Елевейшън турнето. Когато чичо Боно на With Or Without You, си избира една девойка от публиката и й пее любимата ми песен на ушенце Усмивка страхотен момент

в мюнхен също дигна една девойка от публиката на същото парче, и оная като се разписка там и размята лапи... ужас, развали песента и сичкото... боно и шътна с пръстче да си трае, ама оная я беше хванало истерията и просто я свали обратно там откъдето я беше взел...

ages of delirium
curse of my oblivion
Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #36: 19 Август 2005

Може би и някой от нас ,ако го качат на сцената с favourite певец ще истеряса здраво  Намигване

Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #37: 19 Август 2005

Поздрав за bono  Готин

Да живее братството между любимите ни банди  Усмивка Намигване Усмивка  

...LOVE & PEACE...   Полицай 
  P.S. Защо досега не си казал, че с Hutch сте били дружки ?   Шок Шок

Последна редакция: 19 Август 2005 от Nyna

bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #38: 19 Август 2005

е така сме си ние пичовете  Ухилен
мне вярвам да изпадна в изтерия на сцената, най-много да си остана там с усмивка во... веки веков  Плезене

Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #39: 19 Август 2005

...е то това са двете вероятности - истерясваш/може обаче тихо и готино/ или те хваща парализата... Намигване

bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #40: 19 Август 2005

онази в Бостън, беше много спокойна външно, обаче как дишаше не е истина личеше и че може да полудее, а на края на песента когато Боно я целуна онази се разплака от кеф  Усмивка

Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #41: 19 Август 2005

Ми много ясно, всеки би се побъркал от кеф...... Пощурял Пощурял Пощурял

bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #42: 19 Август 2005

абе аз на концерта им в Милано бях на 20-30 метра от сцената и на такова растояние получавах многократен душевен оргазъм  Ухилен а да не говорим ако бях точно пред сцената или на нея Очиврът

Luba
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #43: 19 Август 2005

@Bono
Крайно време е да се отчетеш с един подробен и изчерпателен постинг за всичко около концерта им в Милано Усмивка Сам ли си организира всичко или фирма от Бг? Как успя да се снабдиш с билети толгова близо до сцената? Какви бяха декорите, осветлението, настроението на феновете - пиши всичко, за което се сетиш! Нямам търпение да дойде ноември, да ги видя и аз наживо!
bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #44: 19 Август 2005

ами.. всичко го организирахме сами с един приятел, аз поръчвах билетите онлайн, уреждах патъването, хотела а той плащаше  Намигване в последствие се отказа поради лични причини. и аз продадох неговия дял на една моя позната, и все още си изплащам моя  Доволен
стадиона сан сиро, невероятен, около 50-60хил. души не съм ги брой, уредих се толкова напред защото не владея чужди езици и ако някой ми е говорил нещо не съм го разбрал, и се бутам навсякаде.
концерта невероятен, просто беше най, най-щастливото ми изживяване в живота  Доволен

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 17
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.