DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17
  Печат  
Автор Тема: U2  (Прочетена 98676 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rado
Кукла
Публикации: 36

Профил
Отговори #45: 20 Август 2005

Bono , снимки направи ли  в Милано на концерта на U2.Покажи няколко снимки ,ако имаш.  Готин
bono
Възбуден
Публикации: 150

Профил WWW
Отговори #46: 22 Август 2005

ами от концерта нямам, взеха ми фотото на входа  Тъжен

One Love! One Life! When It`s One Need! In The Night! One Love!
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #47: 22 Август 2005

така ли било в Милано?? аз доколкото разбрах, Боно много държеше да го снимат по време на концертите, и фотоапарати бяха допускани съвсем свободно, поне в Германия... тебе са те излъгали  Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #48: 22 Август 2005

ами, незнам един батко ми го взе на входа  Тъжен

Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #49: 22 Август 2005

bono, поздравления за готиния jif  Усмивка

...you take me there, you take me where...
bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #50: 22 Август 2005

благодаря, благодаря  Ухилен

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #51: 24 Август 2005

Цитат
незнам един батко ми го взе на входа 

Друг път фотоапаратчето в чорапчето на крачето! Действа безотказно...поне досега де Очиврът
bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #52: 24 Август 2005

оо ще го запомня и на някой друг концерт ще го пробвам  Одобрение
абе важното е че целия концерт е в главата ми, каква по добра снимка от тази  Ухилен

bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #53: 27 Август 2005

Те са наречени най-добрата група на света, те са уникални в много отношения, те препълват стадионите на шест континента, те са четирима, те са U2. Започват като банда неопитни, но всеотдайни ученици, вдъхновени от енергията на пънка. От сформирането си в Дъблин през 1976 г. до днес групата е с непроменен състав: Боно - вокал и китара, Ди Едж - китара и клавишни, Адам Клейтън - бас и Лари Мълън Мл. - барабани. Наричат ги вторият експортен продукт на Ирландия (след бирата Гинес). Комбинацията от оригинално звучене, искрени текстове и предизвикателно социално послание им е извоювала уважението на критиците и славата на една от най-значимите и влиятелни рок групи през последните 20 години. Те съчетават "дяволската" рок музика с безкомпромисното християнско изповедание. Те не се побират в рамките на един стил и неуморно коват нови стандарти както по отношение на артистичните си изяви, така и в бизнес страната на музикалната индустрия. Те застават зад благородни каузи като Амнести Интернешънъл, Грийнпийс, Уор Чайлд и Юбилей 2000. Тяхната всеотдайност на живо им е спечелила внушителна армия от почти фанатично предани фенове в цял свят.
Те са U2...

Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #54: 29 Август 2005

Благодаря за инфото  Намигване
 U2 наистина са голяма група и заслужават много суперлативи, на мен също са ми любими /до POP/, но това което ме дразни е прекаленото афиширате на социалната им съпричастност и ангажираност. Просто ми е доста позьорско това преекспонирате, иначе естествено каузите са благородни...........
 Мога да разбера защо част от текстовете им и от самото начало са социални -   те са ирландци и обстановката и обстоятелствата в страната им, а и не само там ги кара да търсят справедливост и свобода и да се прекланят пред борци за свобода, това добре - но днешните им изяви и най-вече на Bono са ми малко фалш и с цел медийно внимание, съжалявам.......

Luba
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #55: 29 Август 2005

Да, Nyna, и аз за съжаление мисля като теб.  А като казвам "съжаление" имам предвид, че U2 са ми любима група и ми е много трудно да го призная. Но наистина Bono малко прекалява.
Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #56: 14 Септември 2005

ЧРД , @bono !    Усмивка

само хубави неща: здраве, забавления.............и най-вече още концерти live на U2   Пощурял

celene
Някой
Публикации: 17

Профил
Отговори #57: 14 Септември 2005

Chestit rojden den i ot men, Bono!
bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #58: 14 Септември 2005

благодаря на всички  Усмивка

rado
Кукла
Публикации: 36

Профил
Отговори #59: 15 Септември 2005

Честит рожден ден Bono.Извинявай за закъснението.  Намигване  Намигване   Намигване
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.