DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17
  Печат  
Автор Тема: U2  (Прочетена 90905 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #180: 20 Декември 2008

Музикантите от U2 обявиха официално заглавието на последния си студиен албум - "No Line On The Horizon". Албумът ще се появи на световния музикален пазар на 2 март 2009 г.

"No Line On The Horizon" е 12-ти поред в дискографията на U2 и е първото заглавие на групата след "How To Dismantle An Atomic Bomb" от края на 2004 г., който се продаде в над 9 млн. копия.

Новата продукция на ирландците е записана на няколко различни локации - Фез, Мароко, собственото студио на групата в Дъблин, "Platinum Sound Recording Studios" в Ню Йорк и "Olympic Studios" в Лондон.

"I'm my own worst enemy"
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #181: 31 Декември 2008

В "No Line on the Horizon" ще бъдат включени песните:

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #182: 01 Януари 2009

Дано си струва албумът.Ужасно ги харесвам, но напоследък нещо хич не ми допадът.Песните им станаха комерсиални и някък не правещи впечатление и незапомнящи се.Но ще го чуем и ще видим.

Let me show you the world in my eyes...
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #183: 06 Януари 2009

Тази вечер за пръв път гледах филм на 3D и се радвам, че това беше концертът на U2 - определено си заслужава на 100%!!! Страшно много ми хареса, наистина невероятна атмосфера, на няколко пъти настръхнах и почти през цялото време имах чувството, че съм там на този огромен стадион.  Пощурял Филмът/концерт продължи около час, като имах удоволствието да чуя любимите си парчета на групата от 80-те и началото на 90-те години.  Много добър сет лист. Одобрение

Да, много е впечатляващо това преживяване, само съжалих, че не е концерт на Депеш мод...Представих си как се събираме от форума да гледаме и как скачаме по седалките (ако беше концерт на Депеш мод).
Иначе малко в повече ми идва обществената ангажираност на Боно и посланията му.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #184: 19 Януари 2009

Първия сингъл от новия албум- Get On Your Boots, може да бъде чут предпремиерно на www.u2.com.

(А може и да не бъде. По мое мнение няма нищо за слушане.)
silver wings
Опасен

Профил
Отговори #185: 19 Януари 2009

(А може и да не бъде. По мое мнение няма нищо за слушане.)

Ама колко си прав само да знаеш!Поредната незапомняща се и неправеща никакво впечатление песен.Боно да вземе да си остане журналист ИдиотАма какво им става на тия хора?!Ужасно ми е мъчно.Напоследък съм зациклила на старите им албуми и толкова ми пълнят душата.

The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #186: 19 Януари 2009

Разочарование по всеки фактор, но "Vertigo" си остава най-лошият им първи сингъл (всъщност най-лошият първи сингъл на албум някога ). И все пак, не вярвам толкова време работа да даде напълно незадоволителни резултати.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #187: 22 Януари 2009

Корица на албума Specification.Fifteen на Richard Chartier и Taylor Deupree (линк)
2006та година

Корицата на U2 - No Line on the Horizon
(статия, за да не кажете че си измислям ;p )

2009та година

и за двете (така де, тя е една) фотографии е отговорен японеца Hiroshi Sugimoto, но явно u2 не правят добро проучване.

"vertigo" бих я изтърпял, ако я чуя по радиото, но не и целия албум..и вместо да си правя труда да чуя първи, втори и седми сингъл от No Lines...по-скоро бих потърсил още нещо на Duepree, най-малкото защото често се случва визуално красивите неща да са и музикално красиви.
Последна редакция: 22 Януари 2009 от crystalline
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #188: 23 Януари 2009

Изстрел в десятката Усмивка
Не стига, че обложката им е плагиатствана, ами е и по-зле с този знак равно по средата, наместо оригиналното и елегантно допълнение в обложката на Richard Chartier и Taylor Deupree.
Напук на U2, които отдавна не са това, което бяха ще потърся всичко на Richard Chartier и Taylor Deupree, заедно и поотделно.
 Зъл
johnny
Джуниър
Публикации: 71

Профил
Отговори #189: 18 Февруари 2009

"no line on the horizon" e вече в нета!

"The tin man says I'm doing fine"
johnny
Джуниър
Публикации: 71

Профил
Отговори #190: 18 Февруари 2009

Първо слушате и после коментирате-нали така! Намигване

"The tin man says I'm doing fine"
silver wings
Опасен

Профил
Отговори #191: 18 Февруари 2009

Чух го веднъж.Няма за какво да се хвана ТъженДаже незнам дали ми се иска да го пусна пак.Ще се помъча все пак дано като послушам повече да има нещо.

deiv4o
Гост
Отговори #192: 18 Февруари 2009

Такмо ги гледах на  Brits наградите Объркан кво да кажа:0 абслолютна боза Усмивка
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #193: 18 Февруари 2009

Адски,адски слаб...но и не очаквах да се хвана за нещо .Жалко все пак...U2 са велика банда,но след "Pop",нямат силен албум.Първите 4 песни от "All that you can't leave behind" са като за света,но останалите са ужасни  Бесен Vertigo от албума с бомбата също става,но тя си е сингъл плеър в него.Една Vertigo албум не прави  Побъркан А пък Get on your boots съвсем албум не прави  Тъжен

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #194: 19 Февруари 2009

Усмивка Аз сигурно защото нямах големи очаквания относно този албум взех че си харесах цели три парчета от общо 11  Ухилен , на фона на масовото разочарование май е добре. На първо слушане мойто парче е White As Snow  Одобрение

"I'm my own worst enemy"
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 17
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.