DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17
  Печат  
Автор Тема: U2  (Прочетена 91088 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
deiv4o
Гост
Отговори #210: 03 Май 2009

яка ще е сцената Усмивка

http://360.u2.com/
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #211: 03 Май 2009

изглежда сякаш сцената ще е в центъра на стадионите. наистина много впечатляваща е.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #212: 03 Май 2009

Мен пък не ме кефи. И идеята не ми изглежда чак пък толкова яка. Въобще U2 ми изглеждат доста изтъркани в последно време. Те разчитат много на шоуто, а, лично на мен, то, в последно време, хич не ми допада.
deiv4o
Гост
Отговори #213: 03 Май 2009

Типична сцена като за Боно:) да има да обикаля и  да си разправя на всеки за живота си  Усмивка
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #214: 03 Май 2009

Мен пък не ме кефи. И идеята не ми изглежда чак пък толкова яка. Въобще U2 ми изглеждат доста изтъркани в последно време. Те разчитат много на шоуто, а, лично на мен, то, в последно време, хич не ми допада.

Идеята не е никак лоша. Да имаш добра видимост към сцената и добър звук от която и да е точка. Ако имаш наблюдение над сцените и концертите на U2 в последните близо 15-20 години, ще видиш, че за тях момента с шоуто е характерен :) Проблема е съдържанието... Ако при Мартин Гор темите на които пише песни са религия, любов и т.н. При Боно една от тях е много по-сериозно застъпена - световна политика, като за разлика от Джон Ленън - политиката на Боно не е агресивна и не предизвиква протести. Обяснява колко са бедни хората в Сомалия, U2 взимат по над $1 милион от всеки концерт, а Боно е по CNN дори и когато нищо не се чува от U2, така индиректната реклама в/у продукта му продължава до безкрай... Не на последно място демократите в САЩ бяха избрали Beautiful Day за кампанията на Обама :)
Докато политиката му касаеше главно проблемите в Северна Ирландия нещата май бяха наред...

Боно е просто един много умен човек, който знае как да се възползва от възможностите, които създава и които му се откриват. Както той сам каза "аз съм един продавач" :) Или това ще да е, или откритието на South Park :)
Последна редакция: 03 Май 2009 от Recoil
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #215: 03 Май 2009

колкото повече я гледам тази сцена, толкова повече и се възхищавам.
ако наистина навсякъде ще е в центъра на стадионите, това дава възможност да се правят още повече $$$ от продажби на билети, тъй като така не се отрязва кажи-речи сектор и половина заради разположението на сцената в единия край.

La tête dans les nuages
johnny
Джуниър
Публикации: 71

Профил
Отговори #216: 03 Май 2009

това дава възможност да се правят още повече $$$ от продажби на билети, тъй като така не се отрязва кажи-речи сектор и половина заради разположението на сцената в единия край.

Мислиш ли, че Боно и ко не са си направили сметката! Ухилен Въобще не трябва да се съмняваш в тях!

Извън това-моите уважения към групата-велики са!

"The tin man says I'm doing fine"
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #217: 03 Май 2009

всъщност има и още едно предимство тази сцена, че от всчка точка на стадиона ще се вижда сравнително добре. иначе от най-отдалечения сектор групата се вижда като точки предполагам.

много ми харесва и този прустен за фенове, който влиза в самата сцена. интересно дали са замислили тази сцена да се върти, или пък може би само платформата на барабаниста, зашото не виждам логично да гледаш групата само в гръб. по логично май е да се върти сцената равномерно. със сигурност са го помислили това.

La tête dans les nuages
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #218: 04 Май 2009

Идеята не е никак лоша. Да имаш добра видимост към сцената и добър звук от която и да е точка. Ако имаш наблюдение над сцените и концертите на U2 в последните близо 15-20 години, ще видиш, че за тях момента с шоуто е характерен …

Aз не съм казвал/писал никога и никъде, че за U2 моментът с шоуто не е характерен. Просто на мен не ми допада сцената, а и в последните години U2 ми се виждат доста изтъркани що се отнася до шоу, музика, идеи и т.н. Въпрос на лично мнение и предпочитания е. Щом ви харесва сцената - супер.
… ако наистина навсякъде ще е в центъра на стадионите, това дава възможност да …
Всъщност в сайта на U2 може да се разгледа план на стадионите, където ще свирят и прави впечатление, че на повечето места сцената ще се намира в единия край на стадиона (т.е. на обичайно място за сцена). Естествено това може и да има свое логично техическо обяснение. Не съм запознат с подробности относно това.  Усмивка

The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #219: 04 Май 2009

И аз съм от впечатлените. Много амбициозна идея, дано да се реализира по запланувания начин. Лошото е, че ако примем, че с такава сцена U2 се "приближават" до публиката и правят всеки един съпричастен към концерта, толкова повече се "отдалечават" от тукашните географски ширини  Плезене

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #220: 18 Май 2009

Албума на U2 'No line in the horison' е много впечатляващ. Знам, че това няма да ми стане любим албум и все още съм го завъртяла само веднъж, даже първият път го спрях на половината, защото ми доскуча, но после чух разнообразие, което няма другаде. Мисля, че този албум има много с какво да ни изненада. На шега ще споделя, че по едно време имах чувството, че слушам едновременно Тина Търнър, Coldpaly, Джо Кокър и малко кънтри. Плезене
Албумът наистина няма много изявени сингли освен Get on your boots,(който без да искам все чувам:Sexy Boobs, get on your boots!!! Ухилен - но може това да е насочено към мъжката аудитория Намигване
Т.е не мисля, че U2 са се изчерпали, а продължават да правят вълнуваща музика.

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
bobo
Новороден
Публикации: 8

Профил
Отговори #221: 28 Май 2009

Така аз преди писах, но да повторя Усмивка

Разполагам, с два свободни билета за концерта на U2 в Милано на 8 юли. Билетите са във втория оранжев ринг срещу сцената. Цената е 120 евро на билет, тъй като не съм ги взимал лично, а чрез посредник. Въпреки това мисля, че е прилична.
Другата част от "групата" сме аз и мой приятел  Готин
За инфо в момента лоукост с отиване в понеделник/вторник  и връщане в четвъртък/петък  ( 3 нощувки) е около 120 - 170 лева.
Хотели има на съвсем прилична цена между 30 и 40 евро на човек. Разбира се предлагам само билетите и не ангажирам никой с пътуването и престоя ако имате други варианти Намигване
Желаещи ако се намерят да ми пишат на ЛС.
bobo
Новороден
Публикации: 8

Профил
Отговори #222: 30 Май 2009

Само да добавя, че в момента има намаление на wizzair

http://book.wizzair.com/skylights/cgi-bin/skylights.cgi?step=1

a за хотелите по-долу имам потвърждение за цената 3 нощувки в двойна стая - 176-180 евро ББ. Плаща се непосредствено преди пътуването.

http://www.ritter-hotel.com/ita/default.htm

http://www.ichotelsgroup.com/h/d/ex/1/en/hotel/milno

Ем'тва от мен- with or without you аз съм там  Готин

* tickets.JPG (2747.68 KB, 2660x1596 - видяно 336 пъти.)
rusimode
Агент
Публикации: 116

Профил
Отговори #223: 03 Юли 2009

Поздрав за всички, на които U2 не са им безразлични...  Намигване

http://www.youtube.com/watch?v=9T8oTYhil-Y

TOTU2009/10 - Berlin / Frankfurt / Muenchen / Rome / Mailand / Mannheim / Barcelona / Barcelona / Nuernberg / London / London / Manchester / Berlin / Duesseldorf
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #224: 26 Юли 2009

Ю2, Дъблин, 24.07.09!

Кой, каквото иска да казва, но наистина са големи!
Това определено бе един от най-добрите концерти, на които съм бил, макар и не като емоционално изживяване, а като шоу, сценични ефекти, звук, публика...
Още с влизането ми на стадиона, самият размер на сцената ме удиви, не дизайна, а именно мащаба на това 'нещо'. Croke Park, националният стадион на Република Ирландия е един от най-големите в Европа (мисля на 5 място) с капацитет от 80 000 седящи места. Доста е огромен, но сцената бе по-висока от него! - аз бях на най-горните трибуни, и от там върха на това чудо не се виждаше. Като дизайн не ме впечатли особено - на мен ми заприлича на нещо като 4-крак позеленял октопод Намигване...
За нещастие, Croke Park, страда от една особеност, която направи невъзможно сцената да е разположена по средата, каквато е идеята на 360 Тур-а - едната част на стадиона е отворена, т.е. там не са построени високи трибуни, (по исторически причини). За това сцената бе именно в този край. Като публика, това със сигурност бе най-големият концерт на който съм бил - трибуните бяха запълнени, и само долу в далечният край имаше малко празно място (изненадващо в последният момемт се появиха билети, което мен доста ме учуди, понеже в деня, в който ги пуснаха, всичко налично бе изкупено за няма и час).
Подгряващите групи не ми бяха известни и не ме заинтригуваха особено - повече би ми се искало да видя Сноу Патрол, но уви.
Концерта започна без увод - някъде малко след 9, Боно и Ко се появиха и се започна. Звукът бе перфектен, но Боно от време на време се губеше - или не му достига сила вече, или там където аз бях кацнал, не го бяха докарали добре, не знам. Публиката бе великолепна - и долу и по трибуните, всички бяхме активни в скачането (нямаше никой седнал), махането на ръце, пляскането, но в пеенето, феновете на игрището ни биха Намигване)
От моята позиция нямаше как да се потопя във кишящата буря от емоции на феновете около сцената, но за сметка на това имах възможност да се насладя на 100% на великолепното светлинно шоу, нещо което аз, пък и не само, не бях виждал. За мен все още си остава загадка, как точно е направен и как работи цилиндричният екран, който е окачен над платформата, където свиреше групата, и който дава 360 видимост. Наистина уникална технология...просто трябва да се види! Всъщност спирам до тук - ще кача две снимки, защото те мисля ще покажат по-добре на какво съм бил свидетел Усмивка)

* 6373_1176823973019_1000683475_30574177_4537134_n.jpg (66.96 KB, 604x453 - видяно 337 пъти.)

* 6373_1176824533033_1000683475_30574179_6845813_n.jpg (74.88 KB, 604x453 - видяно 343 пъти.)

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.