DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17
  Печат  
Автор Тема: U2  (Прочетена 92558 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #90: 10 Ноември 2005

Мда много интересно, не бях запознат с факта, че Боб Марли е правил рок концерти...Явно някой здраво се е възползвал от леките наркотици преди да подреди класацията Ухилен
...за сметка на това не виждам Def Leppard, ACDC, Rainbow, Deep Purple...на кой обаче му пука, нали Елтън Джон се е наредил сред рокаджиите. Клишация по и отива като име на тази подредба, срамота, че и Floyd са чак на 13 позиция Бияч
Последна редакция: 10 Ноември 2005 от kirilart
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #91: 11 Ноември 2005

мерси за инфото, Боно.   Одобрение

според мен уудсток би трябвало да е номер 1

концерта на ирландските бардове през 1983 също е  емблематичен.
Оттам мисля, че е има кадри в клипа на sunday bloody sunday  Плачещ

for all the right reasons
for all the right reasons
bono
Възбуден
Публикации: 150

Профил WWW
Отговори #92: 12 Ноември 2005

хехе ето ти тогава още инфо
 Албумът на легендарната гръндж банда Nirvana "Nevermind" е получил най-много гласове в проучване на BBC 6 Music за 10-те най-надценени албума в историята на музиката.
 Проучването на музикалната медия е било проведено сред слушателите на радиото, съгласно чийто вот на второ място се оказват Coldplay с албума си "X&Y", а на трето - The Libertines с едноименния си дебют. В класацията фигурират още музикални икони като Beatles, U2 и Sex Pistols.
 При представянето на окончателната подредба на "отличените" албуми, водещият Андрю Колинс (Andrew Collins), върл фен на Nirvana, е заклеймил всички, гласували за "Nevermind", като "откачени".
 Коментирайки резултатите, говорителят на радиото Рик Блаксол (Ric Blaxall) е казал пред репортерите: "Тези резултати може и да наскърбят легионите верни фенове на Nirvana, но мисля, че се подразбира, че един албум може да е надценен за един, а за друг - да е абсолютно любим. Просто това проучване даде възможност на слушателите ни да ни кажат какво наистина мислят."
 Топ 10 на най-надценените албуми на всички времена:

1. Nirvana "Nevermind"
2. Coldplay "X&Y"
3. The Libertines "The Libertines"
4. Oasis "Definitely Maybe"
5. U2 "The Joshua Tree"
6. Radiohead "OK Computer"
7. Тhe Beatles "Sgt Pepper's Lonely Hearts Club Band"
8. Beach Boys "Pet Sounds"
9. Sex Pistols "Never Mind The Bollocks"
10. The Smiths "The Queen Is Dead"

One Love! One Life! When It`s One Need! In The Night! One Love!
bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #93: 16 Ноември 2005

U2 издават DVD от турнето си Vertigo 05, продължават го и през 2006 г.
15 ноември ирландските рокери U2 издават дългоочакваното си лайв DVD, овековечаващо турнето им Vertigo 05, което вече се нареди сред най-успешните в концертната история изобщо. Озаглавено "Vertigo 2005//U2 Live from Chicago", то е заснето на 9 и 10 май 2005 г. и включва два диска.
Опис "Vertigo 2005//U2 Live from Chicago":
Диск 1
City Of Blinding Lights
Vertigo
Elevation
Cry/Electric Co.
An Cat Dubh/Into The Heart
Beautiful Day
New Year’s Day
Miracle Drug
Sometimes You Can’t Make It On Your Own
Love And Peace Or Else
Sunday Bloody Sunday
Bullet The Blue Sky
Running To Standstill
Pride (In The Name Of Love)
Where The Streets Have No Name
One
Zoo Station
The Fly
Mysterious Ways
All Because Of You
Original Of The Species
Yahweh
40
Диск 2
1. Зад Сцената
Режисьор Erica Forstadt
2. Бонус материали
"Surveillance Cuts"
Love And Peace Or Else
An Cat Dubh/Into The Heart
Cry/Electric Co.
Running To Stand Still
Концепция, режисура и фотография Willie Williams.
"Sometimes You Can’t Make It On Your Own" – алтернативна видео версия

инфо : avtora.com

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #94: 16 Ноември 2005

боно, нямам нищо против, дори ще ти съдействам да си отвориш страница на u2. едно време имаше u2bulgaria.com или нещо подобно.
bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #95: 17 Ноември 2005

Дразни ли те, ако да кажи ще изтрия темата  Одобрение нямаш никакви проблеми, а и ти можеш сам да го направиш. какво толкова, все пак си един от шефовете, когато не ти харесва нещо го премахаш.
такаче ми кажи ако те дразни тази тема или аз, не си малък. сега няма дасе караме, дразните изтривам темата и се приключва въпроса  Доволен

bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #96: 17 Ноември 2005

а благодаря ти за съдействието да си направя страничка, имам си няколко, такаче мога и сам. и все пак благодаря ти, ако ми трябва помощ ще знам към кой да се обърна  Намигване

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #97: 17 Ноември 2005

не ме дразни, даже преди време се занимавах да колекционирам концерти на u2...
просто смятам, че не е нужно да се обръща чак толкова внимание, а и оставам с впечатлението, че ти влизаш специално заради тази тема и заради u2.
аз като слушам recoil много повече от depeche mode, тръгнал ли съм да отварям теми и да обяснявам какво става с recoil и да търся хора, които също слушат recoil ?
u2 ме разочароваха преди време с политиката си.
това за мен не е група, а продукт и всичко опира до маркетинг.
не напразно са на всеки постер и са рекламни лица на ipod, песните им се пускат на всяко комерсиално събитие и няма и една година, в която да са слезнали от екрана.
непрекъснато се занимават с някаква измислена благотворителност, която е толкова плоска и глупава, че не знам как хората им се вързват все още.
ако наистина взимат около милион на концерт... ми се вижда абсолщютно нагло да претендират за намаляване на дългове и какво ли още не, защото ако дарят приходите си от едно турне... ще покрият дълговете на цяла африка.
вместо това се правят един-два концерта в годината и се даряват някакви мизерни средства, които пак идват от феновете им.
а през останалото време не слизат от екрана и правят реклама на албума си.
изобщо... u2 до 97ма ми бяха една от любимите групи, но в последно време се промениха и ги смятам за жалки.

нямам нищо против да има тема за u2, inxs и какво ли още не.
не се вживявяй в ролята на малцинство и не си мисли, че ти си причината света да е несправедлив.

дразни ме това, че ти влизаш в този форум заради тази тема.
като си толкова голям фен на u2 смятам, че трябва да обновяваш u2 форуми, които имат нужда от обновяване, понеже на този етап не ми изглеждат много активни.
също така се дразня, че копираш някои неща.
в този ред на мисли... наскоро ми попаднаха няколко броя на q, rolling stone и mojo... да ти кажа... явно е нормално за българите да копират, понеже не могат да измислят нищо... и само трябва да превеждат. 80% от материалите в 'ритъм' са копирани едно към едно от авторски статии в изброените списания.

така или иначе предпочитам да публикувам мнение, вместо да налагам директна цензура.
всеки е свободен да отваря всякакви теми, стига да не са в разрез с добрият тон.

отново да повторя... нямам нищо против темата за u2, нито имам и нещо против теб. единственото към което имам нещо против е поведението ти.
това все пак е depeche mode форум, ако си забравил. всички фенове имат и някакво друго занимание или любима група и желаят да я коментират, но това, което ги обединява е желанието да коментират depeche mode повече от останалите си любимци, групи, хора и т.н.
при теб това желание го няма и аз в ролята си на потребител изказвам мнението си. ако форума се напълни с хора като теб... ще се говори за всичко друго, но не и за depeche mode.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #98: 22 Ноември 2005

Поздравявам всички фенове на U2 с All Because Of You и една снимка на двама любими фронтмена!  Одобрение

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #99: 04 Декември 2005

Тогава това, че ние двамата не се иронизираме в тези свои 2 поста значи ли, че не се самоизтъкваме. Плезене  Как мислиш Доволен

Мисля, че всеки се изтъква по един или друг начин.
 Това е абсолютно нормално, дори и да не си го признаваме.
 Такава е човешката природа. "  Доволен " Факт. 
съгласна съм Усмивка и все пак каквото и да си говорим,U2 са си U2 и това си е! Ухилен

[:There's a devil lying by my side:]
Luba
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #100: 06 Декември 2005

На 28-ми ноември бях на техен концерт в Монреал. Истински празник...за сетивата и душата...Накрая 20-хилядната публика изпадна в екстаз...времето сякаш спря. Велико!
loosemyself
Странен Любовник

Профил
Отговори #101: 06 Декември 2005

дали ти завиждам,как мислиш? Ухилен това ми е абсолютна мечта-да ги видя на живо....предполагам,че и аз бих се чувствала като теб...дали ще дойдат в България? След като идват ДМ,склонна съм да мисля,че и това ще доживеем Ухилен
Последна редакция: 06 Декември 2005 от loosemyself

SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #102: 06 Декември 2005

U2 v BG? absurd, osven ako ne pokajem na Bono nqkolko poduti ot glad cigancheta, za koito da hukne da se griji Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
loosemyself
Странен Любовник

Профил
Отговори #103: 06 Декември 2005

Ухилен има нещо вярно Ухилен всеки с маниите си,то при него си е мания...и все пак нека се надяваме Очиврът

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #104: 21 Декември 2005

U2 не са ми любима група, но са голяма група. не мога да слушам Pop, но за сметка на това All that You can leave Behind е може би най любимият им албум, албум който ми харесва да слушам от първата до последната песен без скип. Това за комерса, според мен те са достатъчно големи за да си оправят каквото искат. За мен Ю2 са нещо като Лас Вегас, понякога ти идват в повече и има много покзаност и понеже аз обичам по скрити групи, не мога да приема много песни заедно с бой банди и рапъри и тенори, ама всеки има право да слуша каквото си иска.

конкретно за българия, имало е тук в София Ю2 партита, ама май в повечето случаи са били провал. не знам защо? има толкова много хора, които уж това им е любима банда, най ме дразни някой като каже слушам Ю2 и ДМ. такива хора дето знаят само зам Personal jesus i Enjoy The Silence,  и With or Without You понеже това се пускаше навремето в Ялта примерно. Мен това ми е харесвало на Дм, че изведнъж просто потъват някъде и нищо не се чува и така до следващия албум, няма пр, няма толкова шум, огромни екрани, акции за подпомагане на деца и т.н. Харесвало ми е, че в една бедна БГ има достатъчно хора, които са готови да жертват последната си стотинка за да отидат на концерт и го правят.

между другото Ю2 имат едно убийствено парче, май е B side - Dancing Barefoot се казва.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 17
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.