DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Реплика DM.org 2008  (Гласуването приключено: 04 Август 2008)
The Fein - О, не правя дисекции на неща, които живеят на системи (Относно анализ на новия албум на Остава) - 2 (16.7%)
Recoil - Моля, не се подигравайте с панталонките, жезълът и всичко прилежащо към пакета на единственият и неповторим фронтмен на света! - 0 (0%)
Пях-сДепеш - Революционното ми предложение е темата да бъде прекръстена на "Страстта в гащите Му-изгаряща и изпепеляваща". Подтеми - "Моята гледна точка" (респективно "моят изплезен език"). - 2 (16.7%)
DanielaDaniela - Ангелите не носят гащи. - 1 (8.3%)
Пях-сДепеш - революцията напира да избие и без това дефицитния морал - 0 (0%)
Пях-сДепеш - Дето се вика: "Пу,пу...ушна кал да не познава ушите ти и стружки и тресчици очите ти да не застигат" - 1 (8.3%)
kiril101 - Ние не сме Едър рогат добитък. Депеш Мод не представлява за нас червен плащ в ръцете на някой тореадор(DJ). Ние сме хора в вкус и изисквания. (...) Тъй като сами по себе си сме нестандартни хора, търсим нестандартното в подхода спрямо нас. (... - 2 (16.7%)
TheRainfall - Веднъж и реалността да отбележи срещу идеите в главата. - 1 (8.3%)
Deni - Този път за разлика от друг път снимах много малко, защото бях твърде заета да скачам, пея или да немея от възхищение... или поради загуба на глас. - 0 (0%)
RizaaR - и аз си помислих че Том и Ко. са се качили по череши, върби, круши, тополи и пр - 0 (0%)
The Fein - Аланис Морисет - няколкостотин хиляди долара...  Cypress Hill - още няколкостотин хиляди долара...  Бой между феновете на Аланис Морисет и Cypress Hill - безценно. - 0 (0%)
Пях-сДепеш - (за Кърк Хамет и способностите му)Да,съгласен съм.Паказва го, но не го казва.Помня навремето как го уредих при един мой авер (Сатриани) да му ошлайфа уцелването на прагчетата в долната част на грифа на китарата. Ама гледай какво нещо е животъ - 3 (25%)
Общ брой гласове: 12

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12
  Печат  
Автор Тема: Re: Реплика DM.org 2008  (Прочетена 57692 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #105: 27 Ноември 2007

Тема: С кои групи израстнахте?

когато бях малка, веднага щом видех "оня батко със стол под ръка" сменях канала...пък сега Enjoy The Silence е едно от любимите ми парчета!

Реплика на yori, из Дневник, записка "1"

Цитат
открих, че съществува едно чудо, наречено Депешмодизкуфелоизтрещтелия
Последна редакция: 27 Ноември 2007 от Deni

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #106: 29 Ноември 2007

Тема: ASSEMBLAGE 23 [ world META tour 2007, live in Sofia ]

Не се занимавам с неща, който не разбирам, следователно не бих се заела с организация на концерт, производство на бяло сладко и хармонизация на роднини и приятели.

Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #107: 01 Декември 2007

Светльоооооооооооооооооооооооооо!
1ви декември е, що така заряза горката анкета?

The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #108: 03 Декември 2007

И победител за ноември е Lu, изразила отегчението си от организацията за партито на Анди: "... които билети да дават достъп до самия пулт и да имаш право да натискаш копчетата вместо Анди или ако не ти харесва какво пуска да го пляскаш през ръцете....... И нека тези билети ги продават в кръчмата в центъра на Казичене например."

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #109: 03 Декември 2007

Тема: НОВИНИ: [20 АПРИЛ 2007] RECOIL - 'SUBHUMAN'

В книжката от всякакви необичайни места, на места поставени на още по-необичайни за необичайните места, се подават леко роботизирани голи женски крака

RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #110: 03 Декември 2007

MAO влиза ударно в борбата за месец декември с енигматично-мистериозна шифрограма, която макар и привидно невинно  поднесена, би поставила доста въпросителни и загадки за решаване пред един начинаещ меломан Усмивка :

Цитат
между другото скоро слушах и цожер на килърс на It's a sin, който отначало не разпознах, че не са ПСБ.

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #111: 04 Декември 2007

хихи, искам само да изясня, че писанията, с които съм номиниран от Рицар, не са резултат от алкхолно предозиране, нито пък съм искал да ви задавам задачки-закачки с кодови думи Усмивка, просто съм си мислел,че пиша на латиница, а всъщност съм бил още на кирилица.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #112: 04 Декември 2007

На мен пък ПСБ ми звучи по-добре от ПШБ Усмивка И не бих казал, че е загадка, но кой ги знае начинаещите меломани...
Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #113: 04 Декември 2007

А според мен тук "цожер"-ът обира точките. Усмивка
Мисля, че вече е ставало дума, но не е лошо да се каже пак - опцията "предварителен преглед" върши чудеса за последващия вид на поста. Но пък би ни спестила доста весели номинации  Намигване

RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #114: 04 Декември 2007

хихи, искам само да изясня, че писанията, с които съм номиниран от Рицар, не са резултат от алкхолно предозиране...

хаха, гузен негонен бяга  Полицай
на мен със сигурност няма от къде да ми мине подобна мисъл през главата, но МАО явно решава да се презастрахова пред други форумци, които са по-добре запознати с алкохолните му привички Намигване
'цожер'-а и на мен ми става любимец - напомня ми силно  за 'рецойл'-а Усмивка

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #115: 05 Декември 2007

Тема: Студио A

Поради множеството съновидения, които имахме през последните няколко нощи и след консултации с врачки, вещици и други приятелки на екипа на Студио А, решихме да преместим партито на 14-ти декември, петък.
Причината е, че както стана ясно, 15-ти е особено неблагоприятен за партита - луната се изравнява със земята и двете заедно образуват петолъчка с шест обръча, а както може би знаете, тогава ще дойде краят на света. Затова взехме спешни мерки и преместихме партито с 24 часа назад....
Елате да празнуваме като за последно!

Ето и номинация за знаменателният 101ви отговор от тази тема. Тръпки ме побиха чак.
Апокалипсис сега, братче! В краен случай - след малко  Зъл

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #116: 07 Декември 2007

цитат на Benev:
Цитат
хъммм... добър въпрос... бих искал да живея в клипа на Barell of a gun. но иначе - In your room! 

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #117: 07 Декември 2007

Тема: Как се запалихте по Depeche Mode?

няма ли някой да каже как от корицата на любимото 'паралели' е изскочила снимка на едни баткоовци, които впоследствие дошли на стадион в столичния квартал 'hope' и разстърсили всички фибри на неподозиращото. мляскащо току що изпечени на девствен грил кебапчета, в комбинация с прясно-изпечени тиквени семки тяло?

mody
Възбуден
Публикации: 155

Профил
Отговори #118: 07 Декември 2007

къде мога да чуя микс от чалга, депеш мод и 50 cents?... тия три неща са много вървежни напоследък... с черешка на тортата шакира. мисля, че  има доста локали, които ще се похвалят с такъв фючър саунд, разтърсващ истинския, неподправен меломан. към тази класика в жанра липсва само някой evergreen на група ТЕ, който да допълни разтърсващото преживяване. PUNK'S NOT DEAD
Този месец MAO BOY избива рибата...с бухалка Ухилен

If you save my life
We will rise and shine so bright
That the stars go blind
And leave
Leave the sky
Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #119: 08 Декември 2007

Тема: Ноща на феновете DEPECHE MODE

От Комисията по граматика към Министерството на образованието съобщиха, че от 10.12.2007 г. започват  масови проверки из сайтовете по правилното членуване  най-вече в заглавията на темите. Моля всеки да се провери и да си сложи члена на място.

Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.