DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Реплика DM.org 2008  (Гласуването приключено: 04 Август 2008)
The Fein - О, не правя дисекции на неща, които живеят на системи (Относно анализ на новия албум на Остава) - 2 (16.7%)
Recoil - Моля, не се подигравайте с панталонките, жезълът и всичко прилежащо към пакета на единственият и неповторим фронтмен на света! - 0 (0%)
Пях-сДепеш - Революционното ми предложение е темата да бъде прекръстена на "Страстта в гащите Му-изгаряща и изпепеляваща". Подтеми - "Моята гледна точка" (респективно "моят изплезен език"). - 2 (16.7%)
DanielaDaniela - Ангелите не носят гащи. - 1 (8.3%)
Пях-сДепеш - революцията напира да избие и без това дефицитния морал - 0 (0%)
Пях-сДепеш - Дето се вика: "Пу,пу...ушна кал да не познава ушите ти и стружки и тресчици очите ти да не застигат" - 1 (8.3%)
kiril101 - Ние не сме Едър рогат добитък. Депеш Мод не представлява за нас червен плащ в ръцете на някой тореадор(DJ). Ние сме хора в вкус и изисквания. (...) Тъй като сами по себе си сме нестандартни хора, търсим нестандартното в подхода спрямо нас. (... - 2 (16.7%)
TheRainfall - Веднъж и реалността да отбележи срещу идеите в главата. - 1 (8.3%)
Deni - Този път за разлика от друг път снимах много малко, защото бях твърде заета да скачам, пея или да немея от възхищение... или поради загуба на глас. - 0 (0%)
RizaaR - и аз си помислих че Том и Ко. са се качили по череши, върби, круши, тополи и пр - 0 (0%)
The Fein - Аланис Морисет - няколкостотин хиляди долара...  Cypress Hill - още няколкостотин хиляди долара...  Бой между феновете на Аланис Морисет и Cypress Hill - безценно. - 0 (0%)
Пях-сДепеш - (за Кърк Хамет и способностите му)Да,съгласен съм.Паказва го, но не го казва.Помня навремето как го уредих при един мой авер (Сатриани) да му ошлайфа уцелването на прагчетата в долната част на грифа на китарата. Ама гледай какво нещо е животъ - 3 (25%)
Общ брой гласове: 12

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12
  Печат  
Автор Тема: Re: Реплика DM.org 2008  (Прочетена 62468 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #120: 10 Декември 2007

Тази тема ме наведе на една идея за риалити щоу. Сървайвър - експедиция Депеш Мод. Класика! Докато се лутат из Шеруудската гора, опитвайки се да се изхранят с корени, червей и умрели от смях катерици, на участниците внезапно им се задават задачи - игри, например да открият скрития шезлонг. Победителят в играта получава правото да се наслади на тишината.

Let me show you the world in my eyes...
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #121: 15 Декември 2007

А най-вълнуващото е,че при лов на анаконди никога не се знае със сигурност кой кого лови  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #122: 16 Декември 2007

Тема: U2

ще е доста приятно да се носиш над тълпите от ръце, или пък да гониш по сцената Боно, ако ще и да е само за да се опиташ да го хванеш за гърлото и да му го върнеш тъпкано заради всичките африканчета, дето изби с пляскане на ръце

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #123: 20 Декември 2007

Тема: Вашият Depeche Mode Bar

аз съм строител в главата, та опънах  мост на дружбата между "Sea of sin" и "Sin City" с цел обмен на гореспоменатите фурии - фолк и професионалистки.

Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #124: 26 Декември 2007

Тема: De/Vision

За пръв път на концерт ме пазиха отряд за бързо реагиране. Явно са гледали предишни концерти, на които съм ходил и са видяли, че съм склонен да щурмувам сцената, за да разкарам съпорт групата.

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #125: 29 Декември 2007

Пях-с-Депеш и "От Комисията по граматика към Министерството на образованието съобщиха, че от 10.12.2007 г. започват  масови проверки из сайтовете по правилното членуване  най-вече в заглавията на темите. Моля всеки да се провери и да си сложи члена на място" печели анкетата за декември.

Предложенията за 2007-ма са вече качени и ще имате възможността да гласувате до 1-ви януари.

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #126: 01 Януари 2008

Recoil и Пях-с-Депеш си поделят годишната награда, а предложенията за януари може да започнат  Усмивка

Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #127: 01 Януари 2008

Тема: Re: De/Vision

Към края се чувствах като стара църква след масирани бомбардировки.

Мисля, че дълбоката покруса и сложно себеусещане на Киро могат да сложат достойно начало на номинациите за 2008г.

Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #128: 05 Януари 2008

Тема: Tokio Hotel

освен визията ме дразни цялата тази вълна псевдо-нео-метъл - вокала просто вика и това е

Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #129: 06 Януари 2008

Тема: Концерти на други групи

Каварна, стадиона. отпред 30-40 Harley-а с диви рокери по тях, на влизане в стадиона масите ядяха като за последно.

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #130: 07 Януари 2008

Тема: Любими клипове
Цитат на benev
Цитат
любим момент ми е в клипа на Strangelove, по едно време за 3-4 секунди се появява ръба на една сграда, почти едон към едно със сградата на мойто даскало.   засега друго не се сещам, че съм притиснат от времето (It's a question of time)

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #131: 08 Януари 2008

Тема: НОВИНИ: [7 ЯНУАРИ 2008] - DM.org Convention 30-31 МАЙ 2008, София

Имах известни подозрения, че близките контакти с DeVision няма да се разминат току-тъй, но ми се наложи да си хвана мандибулата преди да се хлопне в бюрото като прочетох новината.

Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #132: 15 Януари 2008

Тема: НОВИНИ: [15 ЯНУАРИ 2008] Ремикс албум от Дейв

американския пазар до този момент е реализирал толкова бройки за "Hourglass", колкото е населението на Девня

Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #133: 17 Януари 2008

Автор: kirilart
Из: Дневник, записка "Офлайн"

Цитат
Мило дневниче,

отбелязвам този мрачен ден с ненавременната кончина на нашия лаптоп. Докато му намерим заместник ще съм офлайн за известно време...доскоро любим виртуален свят.
С прискърбие от опечалените

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #134: 21 Януари 2008

Цитат на Deni в 21 Януари 2008:
Цитат
Жалко, че номинациите не включват писанията из личните блогове на потребителите, защото иначе от следното твърдение на блога на Fein относно регистрацията в dm.org можеше да излезе чудесна номинация:
Цитат
Трябва да отбележа, че регистрацията и писането не увреждат сериозно здравето, не причиняват рак, нямат нищо общо с глобалното затопляне, нито озоновия слой и неговите дупки.

Искам да напомня на всички потребители преди темата да се е напълнила с номинации за на този блога и на онзи сайта, че тук се публикуват само и единствено реплики от този форум!
Последна редакция: 21 Януари 2008 от kirilart
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.