DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Реплика DM.org 2008  (Гласуването приключено: 04 Август 2008)
The Fein - О, не правя дисекции на неща, които живеят на системи (Относно анализ на новия албум на Остава) - 2 (16.7%)
Recoil - Моля, не се подигравайте с панталонките, жезълът и всичко прилежащо към пакета на единственият и неповторим фронтмен на света! - 0 (0%)
Пях-сДепеш - Революционното ми предложение е темата да бъде прекръстена на "Страстта в гащите Му-изгаряща и изпепеляваща". Подтеми - "Моята гледна точка" (респективно "моят изплезен език"). - 2 (16.7%)
DanielaDaniela - Ангелите не носят гащи. - 1 (8.3%)
Пях-сДепеш - революцията напира да избие и без това дефицитния морал - 0 (0%)
Пях-сДепеш - Дето се вика: "Пу,пу...ушна кал да не познава ушите ти и стружки и тресчици очите ти да не застигат" - 1 (8.3%)
kiril101 - Ние не сме Едър рогат добитък. Депеш Мод не представлява за нас червен плащ в ръцете на някой тореадор(DJ). Ние сме хора в вкус и изисквания. (...) Тъй като сами по себе си сме нестандартни хора, търсим нестандартното в подхода спрямо нас. (... - 2 (16.7%)
TheRainfall - Веднъж и реалността да отбележи срещу идеите в главата. - 1 (8.3%)
Deni - Този път за разлика от друг път снимах много малко, защото бях твърде заета да скачам, пея или да немея от възхищение... или поради загуба на глас. - 0 (0%)
RizaaR - и аз си помислих че Том и Ко. са се качили по череши, върби, круши, тополи и пр - 0 (0%)
The Fein - Аланис Морисет - няколкостотин хиляди долара...  Cypress Hill - още няколкостотин хиляди долара...  Бой между феновете на Аланис Морисет и Cypress Hill - безценно. - 0 (0%)
Пях-сДепеш - (за Кърк Хамет и способностите му)Да,съгласен съм.Паказва го, но не го казва.Помня навремето как го уредих при един мой авер (Сатриани) да му ошлайфа уцелването на прагчетата в долната част на грифа на китарата. Ама гледай какво нещо е животъ - 3 (25%)
Общ брой гласове: 12

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12
  Печат  
Автор Тема: Re: Реплика DM.org 2008  (Прочетена 61792 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #135: 22 Януари 2008

Тема: Camouflage

самото заведение беше ужасно и редовната му клиентела беше леко долнопробна, но за сметка на това разголени жени се чекнеха на разнообразна музика

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #136: 22 Януари 2008

Тема: Camouflage

самото заведение беше ужасно и редовната му клиентела беше леко долнопробна, но за сметка на това разголени жени се чекнеха на разнообразна музика

Дени, с риск да те обидя (а не искам), държа да подчертая, че аз това не го намирам за смешно, понеже бая поседяхме на студа заради тази клиентела...И си беше точно така...изглеждаха като румънски мутрески. а разголените жени нямаха нищо общо с класата на нашите танцьорки по заведенията, които са къде-къде по-хубави, по-лъскави и по-разголени, нали Миро? Щеше да е смешно, ако беше хиперболизирано, но не е...

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #137: 29 Януари 2008

^

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #138: 31 Януари 2008

did печели анкетата за януари с "Имах известни подозрения, че близките контакти с DeVision няма да се разминат току-тъй, но ми се наложи да си хвана мандибулата преди да се хлопне в бюрото като прочетох новината".

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #139: 02 Март 2008

Целия февруари се е разминал без реплика? Този рекорд е вече в историята след взривяващото появяване на Toni с цели 19 публикации за по-малко от два часа във форума и заслужено печели гореща номинация за запалването си по Депеш:

Тема: Как се запалихте по Депеш Мод?
Автор: Toni
Цитат
не помня точно от кой и как стана, но винаги когато ги чуех нещо в корема ми подскачаше
Последна редакция: 02 Март 2008 от kirilart
Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #140: 02 Март 2008

А ето и гръмовното завръщане сред номинираните на ветерана и настоящ носител на титлата, Recoil. Добре де, носител на половина, пак се брои.

Тема: Вашият Depeche Mode Bar

Разбира се, самите Депеш в лицето на Анди раздават едни розови разрешения, на които има специален печат представляващ кон с 3 рога. Този печат, който има само Анди, ти дава правото да им ползваш имената на песните. Анди от своя страна подпечатва документите всеки петък между 11.00 и 15.30, като от 12.30 до 13.00 е в обедна почивка.

А от репликите на Toni, аз лично номинирам

Тема: Личния живот на тримата от Депеш

смътно помня дейв с някакви наркотици нещо, ама дано е било само слух

съжалявам, че трябва да потвърдя едно толкова ужасно подозрение, Toni, но да, слуховете бяха верни. за всеобща радост обаче вече доста години Дейв е жив, здрав и чист като пролетна роса. пу-пу, да не му е уроки!
Последна редакция: 02 Март 2008 от Deni

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #141: 02 Март 2008

някакви спаркс
нищо общо с мартин  Шок
Ц,ц,ц... Предишната реплика се губи, но от тази излиза, че Sparks са направили кавър (цожер, както биха казали някои) на Мартин Гор... или поне аз така го приемам.

....
А има някакъв Ник Кейв (никът му е cave) който прави още по-ужасен кавър на Loverman, как не го е срам просто Намигване
Тук номинацията е за никът "cave", хехе Усмивка
Последна редакция: 02 Март 2008 от Recoil
Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #142: 03 Март 2008

Няколко включвания от пренебрегнатия февруари.

Тема: LAST 10
Аз обичам и понасям всички групи, които не псуват на сцената, не се храчат в публиката, не изглеждат свирепи и не спират концертите си, за да обяснят колко е зле Африка или някой друг актуален световен проблем.

Тема: Кой убива българската музика?
Чалгата поне изкарва някакви продукт, продава албуми, слуша се по вечеринки, кръчми, в таксита, организират се концерти, хората се качват по маси, събличат се дрехи...т.е. нещо се случва.

Тема: The Cure
Ще се ходи с хапчета от сушени жаби, по всичко личи...

Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #143: 08 Март 2008

Тема: Музика за коя част на тялото са Depeche Mode?

Песента свършва, аз не. В края на теста установявам, че Депеш не въздействат само на интимните ми части...и слава богу! 

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #144: 08 Март 2008

Аз пък номинирам Марина по същата тема: "Музика за коя част на тялото са Depeche Mode?" - нейната реплика искрено ме разсмя  Ухилен

Цитат
Коя песен по-специално ти действа на зъбите?

Stripped. Особено зимно време, просто като се сетя и направо ми става студено и зъбите ми започват да тракат  Побъркан

See what I see!
Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #145: 09 Март 2008

Явно, това ще е най-номинираната тема този месец.

Аз разбирам музиката с краката си!
Любимата ми песен е точно онази за обувките- Трай уалкинг ин май шуус...
Миналата година за 2 дни хванах страшни гъбички! Упорити и корави(корави, да). Не признават  Ламизил, не признават микотичния спирт. Все още... Така че, имайте го в предвид.

Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #146: 10 Март 2008

Мда, все в същия ред на мисли... макар че редът на тия мисли нещо малко ми убягна Усмивка

Освен това, така посоченият краен отговор е с манипулативно съдържание и твърде императивно поставен (не отговаряш ли на А, следователно не си А или си Б или отговаряш ли на Б, следователно не си А или си Б).

Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #147: 11 Март 2008

Тема: Rock Am Ring

ще се наложи да се ползват услугите на врачка, за да се изчисли в кой квадратен километър ще се изсипе най-малко дъжд

Суровите Британски реалности явно изискват отчаяни мерки Усмивка

RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #148: 25 Март 2008

мини дисекция на българската пъб култура от МAO BOY Ухилен

Цитат
'...оркестъра да свири, да се пие, да се яде, ако мадамата има големи .и.и, а те повечето имат, още по-добре, а дали е музика или не, на кой му пука, нали си плащат за билета и се радват, падат кинти, иха-ахо, първо на масата, после под масата.'

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #149: 26 Март 2008

Така-така - Мао наяве и... на сън, Мао, завинаги!  Усмивка

Тема: Странни музикални сънища

бирата обилно напоена със сълзи, нахълта без взлом първо в гърлот и после надолу

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.