DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  
Автор Тема: dvd оферта  (Прочетена 6891 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
20 Януари 2007

Здравейте !
видях ,че някой продава dvd-та , та се сетих нещо .Тук , в Милано, сега след като излезе  Live in Milan пуснаха в промоция стари Dvd - 101 , Devotional , One night in Paris , videos 86-98  за по 12 евро , иначе са 30 евро. Ако някой много иска мога да му купя някое ,но трябва да кажe бързо,че офертата свършва.Сигурно ще си идвам в България март и тогава мога да ги пратя ,че да е по-ефтино.Пък вие парите или трябва да ми ги пратите по пощата или не знам .Може и по банката ,но там ще вземат някои и друг лев такса .То ,в крайта сметка ако се потърси из София може да се намери почти всичко ,но аз само предлагам, ако някой нещо много му е легнало на сърце и не може да си го намери . 

reach out and touch faith !
Mixman
Новороден
Публикации: 8

Профил
Отговори #1: 21 Януари 2007

Под стари, употребявани ли имаш предвид?
vicky
Господар

Профил
Отговори #2: 21 Януари 2007

не стари , в смисъл употребявани , а  като актулност .Те са си нови и запечатани , но са на оферта , заради  излизането на нещо по-ново - в случая Live in Milan .

Mixman
Новороден
Публикации: 8

Профил
Отговори #3: 22 Януари 2007

Разбрах те.
В такъв случай бих се възползвал и ще пожелая "One night in Paris" и "Videos 86-98".
По принцип един нелош начин за доставяне по пощата в България е чрез наложен платеж.
vicky
Господар

Профил
Отговори #4: 22 Януари 2007

добре , ще те уредим

arty
Новороден
**
Публикации: 3

Профил
Отговори #5: 22 Януари 2007

може ли и аз да се възползвам и да си поръчам devotional?
vicky
Господар

Профил
Отговори #6: 22 Януари 2007

ок . Одобрение нали съм добрия самарянин

Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #7: 22 Януари 2007

Здравей Вики,

Дали може и от мен една поръчка за "One night in Paris"?

И ако може - кажи как да направя плащането.

Благодаря ти  Усмивка

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #8: 22 Януари 2007

Vicky, здравей! Останаха ли още DVD-та? Ако имаш възможност искам да си поръчам един Devotional?

Благодаря ти!  Усмивка
vicky
Господар

Профил
Отговори #9: 22 Януари 2007

стига да има , няма проблем

vicky
Господар

Профил
Отговори #10: 22 Януари 2007

Чувствам как в края на седмицата ще регистрират неочаквано високи продажби за Депеш .Туко - виж пуснали и нова оферта Намигване
След като "martyr"  стана номер едно в Италия никой няма да се очуди и даже няма да разберат, че българитe им ограбват дисковете . Пощурял Само се надявам наистина да намера за всички ви . Стискайте палци !

vicky
Господар

Профил
Отговори #11: 23 Януари 2007

Здравейте !  Усмивка
днес бях до центъра да гледам за дисковете. Като влязах в единия магазин и гледам - всички дискове на Депеш по 30 евро. Направо ми пречерня - викам си "така е , като ми много знае устата " НО ! Реших  да ида и до другия магазин макар да мислех,че там няма . Вече се бях отчаяла... Плачещ
Но имате късмет !!! Пощурял Бяха измъкнали от складовете явно каквото е останало та взех за всички . Хубавко се разорих , да ви кажа .
By the way - пуснали са и Live in Milan по 12 евро , но е само един диск , явно като този в България . Има и няква оферта за дискове по 10 евро - имам предвид - музикални дискове.
Пратете ми адреси и други такива за да знам ,че нещата са на ред .
Само за едно ви прецаках , ще ме прощавате - цената е 12.90 евро .
Просто винаги пишат тия 90 стотинки ,така че  да не ги видиш .Аз реших, че няма да са фатални та ви ги взех и без това . Очиврът

vicky
Господар

Профил
Отговори #12: 25 Януари 2007

всеки случай , другия път като реша да правя оферти ще организирам по-добре нещата - т.е. обявявам кога съм в България , събирам фонд "диск на сметка " и после купувам и пращам доставка по домовете . Накрая няма да имат избор и ще ме вземат в отдел "продажби" към централния офис на Депеш /ако има такъв/

Lud Uchen
Агент
Публикации: 108

Профил
Отговори #13: 25 Януари 2007

Здравей, исках да попитам дали няма да се намери една бройка 101 за мен? Пропуснах първоначалното инфо в темата, но все пак може и да има надежда, нали? Усмивка

More than a party...
vicky
Господар

Профил
Отговори #14: 26 Януари 2007

надежда винаги има  Намигване

Страници: [1] 2  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.