DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: dvd оферта  (Прочетена 6892 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Mixman
Новороден
Публикации: 8

Профил
Отговори #15: 26 Януари 2007

Вики, чак ми топлиш сърцето с отзивчивостта си!  Усмивка
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #16: 26 Януари 2007

или съм много тъпа или съм много добра ...   Очиврът
вие ще кажете .
аз съм си такава - дай сега да правим хората щастливи ако можем .
дано да успявам .
поне знам ,че вие оценяте нещата и като си помисля как аз най - неразумно си купих 2-3 концерта от тази оферта и после си гризах ноктите , но си струваше на сто процента , та си казах - дай да споделим и с другите soul sisters and soul brothers .

reach out and touch faith !
vicky
Господар

Профил
Отговори #17: 26 Януари 2007

Здравейте ,отново !
на всички трябва да ви кажа нещо . Бях тук в пощата и ми казаха ,че не мога да направя наложен платеж от Италия. Да се превеждат пари по банка много не си струва, защото половината ще си идат по такси . Аз си идвам на 2 ри март - това е сигурно поне , и се връщам в Италия на 12 същия месец . Ако пратя дисковете на 5 ти /другото са почивни дни / не знам дали до 10 -11 март аз ще успея да си взема парите от наложения пратеж , а ще ми трябват , защото  разбирате  ,че не сте един и двама . така че , идеята ми е следната - пращатате ми 26 лева или 13 евро + 3 лева /за пощенските разходи ,че да ви пратя после пакета . надявам се не ви се струват много - пликът е пари , освен това ще е препоръчано . ако някой има възражения да каже - но пак ви напомням, че сте много и не мога да поема всички разходи , дори да ми се иска /  по пощата като препоръчано писмо , когато можете  , но  така че като си дойда март да са пристигнали и аз да мога да ги  си обмена /ако са в лева / и ако реша да си ги кача на картата поне да платя една такса само .Ако някой има по-добра идея за уреждането на въпроса нека я каже .
Съжалявам ,че ви занимавам с тези финансови въпроси , но разбирате , че всичко винаги опира до пари .Имам желание да угодя на всички , но разбирате , не зависи всичко от моето желание .Сега взимам пари от наема си и като дойде през март хазяйката не вярвам да ми опрости липсващите пари само ако и пусна да погледа хубавите очи на Дейв . Първата ми работа като се върна в България е да изпратя на всички ви дисковете и ще го направя с голямо удоволствие ,представяйки си усмихнатите ви физиономии като отваряте пакетчето .  Намигване

ПС - като кажете дали сте съгласни с новата идея за плащане ще ви дам и адреса . ок ?
Последна редакция: 26 Януари 2007 от Kevy

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #18: 27 Януари 2007

Привет Вики, първо искам да уточня, че не съм страна по сделката, така че само давам предложение. с условията по което съм напълно запознат. Самия аз се възползвам от услугите на Еcont постоянно.

"Еконт куриери" предлагат услугата наложен платеж върху пратка в рамките на България. Времето, което отнема цялата операция е три дни - срока е гарантиран от фирмата куриер.
1. Ден първи - Викаш куриер вкъщи или отиваш в офиса на Еконт ако искаш да направиш услуга на получателите - ще платят за доставка по един лев по-малко! Пускаш пратките до всеки поотделно, за целта ти трябват следните данни на всеки един получател: Трите имена, адрес и мобилен телефон за връзка.
Цената за пакет до 1 кг. е 4.20 лв. до всички по-големи населени места в страната. за наложения платеж се начислява такса от 1%, тоест на 26 лева - 26 стотинки. Така крайната сума за доставка, която получателя трябва да плати е 4.46 лв.
2. Ден втори - Получателя получава пратката в дома си или в офиса (според посочения адрес). При доставянето и, куриерът изисква посочената сума за наложен платеж (26 лева) + таксата за доставка (4.46 лв.)
3. Ден трети - следобед отиваш и с квитанциите за товарителниците за всеки получател си получаваш съответната сума от 26 лева.

Лесно и най-вече сигурно, за разлика от пощите. Ползвам съм ги десетки пъти и съм много доволен от услугите им.
Успех!

Ето и сайта на фирмата:
http://www.econt.com/
Последна редакция: 27 Януари 2007 от Kevy
vicky
Господар

Профил
Отговори #19: 27 Януари 2007

Мерси за предложението ! Усмивка
Но какво мислят другите ?

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #20: 27 Януари 2007

Предложението на Кирил е много добро. Аз също ползвам услугите на Еконт Експрес в работата и мога да кажа, че съм много доволна... а и така всички ще са сигурни, че няма да се загубят дисковете или парите... Намигване

See what I see!
vicky
Господар

Профил
Отговори #21: 27 Януари 2007

на мен идеята ми харесва  , стига и другите да са съгласни .
още веднъж - мерси за помощта . Одобрение

Lud Uchen
Агент
Публикации: 108

Профил
Отговори #22: 29 Януари 2007

И преди са ми пращали по наложен платеж, много сигурно и лесно. Това, че ще е през март не е проблем Усмивка

More than a party...
vicky
Господар

Профил
Отговори #23: 01 Февруари 2007

Здравейте !
Тък като партито в Пловдив е вече обявено официално и както разбирам доста хора ще дойдат от други градове , искам да питам дали някой от вас /които си поръчаха диск / няма случайно да е на това парти . Идеята е ,че има голяма вероятност да отида на 3ти и ако някой случайно е там да му спестя разходите по пратката .
ако някой ще идва да ми пише .

Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.