DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12
  Печат  
Автор Тема: De/Vision  (Прочетена 59313 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ember
Гратис Любовник
Публикации: 53

Профил
Отговори #135: 08 Февруари 2009

много приятни пичове - намерих си едно двд клипове и ънплъгд - много фенско и готино

NOTHING'S IMPOSSIBLE
deiv4o
Гост
Отговори #136: 10 Февруари 2009

ако има фенове на  De/Vision - B-Sides  или Unplugged And The Motion Pictures  да пишат ще им ги пратя Усмивка
N:Mode
Гост
Отговори #137: 22 Февруари 2009

D/V ще свирят заедно с Nitzer Ebb на ДМ ивента за годината - Convention of the Universe в Берлин на 9-ти Юни.

* flyer_final-1.jpg (98.27 KB, 357x500 - видяно 444 пъти.)
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #138: 22 Февруари 2009

Е, не, не може да бъде! Поздрав за всички, които по това време ще са в Берлин с каквото искат на De/Vision Пощурял
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #139: 22 Февруари 2009

Ех този Берлин, как си го обичам. Сега остава да видим програмата и за 11-ти хахаха. Отивам да се поздравявам!  Одобрение
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #140: 22 Февруари 2009

Нямам думи просто - едва ли нещо можеше да ме направи по-щастлива в момента... БЕРЛИН Е НАЙ-РАЗКОШНИЯ ГРАД НА СВЕТАААААА! Доволен

See what I see!
N:Mode
Гост
Отговори #141: 22 Февруари 2009

Един от диджеите (Peter) e съосновател на HOME и се занимава доста сериозно с пускане на музика, тъй че нека бъде на вниманието на присъстващите.  Усмивка
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #142: 22 Февруари 2009

Шок Ауууууу браво, страхотна новина!!! Страшно много се радвам! В първия момент помислих, че е просто новина за събитие, но като видях датата 9-ти юни и полудях!   Пощурял За по-добро бифор парти не съм си и мечтала!

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #143: 23 Февруари 2009

Един от диджеите (Peter) e съосновател на HOME и се занимава доста сериозно с пускане на музика, тъй че нека бъде на вниманието на присъстващите.  Усмивка

.. а Niggels е един от модераторите в официалния форум на Covenant, така че аз лично и на него ще обърна особено внимание... леле, страшна вечер се очертава... аз вече съм имала честа да присъствам на подобно парти в Германия (където Elvis пускаше...  ииии многооо е добър човека) и знам, че диджейския съпорт е повече от инетесен, а и това все пак е Конвеншън... като цяло седмицата, която ще прекарам в Берлин (живот и здраве) явно ще си е незабравима от всякъде!

See what I see!
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #144: 23 Февруари 2009

като цяло седмицата, която ще прекарам в Берлин (живот и здраве) явно ще си е незабравима от всякъде!

Точно така! По всичко личи, че ще си изкараме страхотно Пощурял ! Много ме зарадва тази новина Одобрение.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #145: 25 Февруари 2009

За партито на 9-ти юни са включили и Frozen Plasma...става все по-хубаво и по-хубаво, чак не мога да повярвам, че е истина.  Ангелче

* flyer_englisch.jpg (171.03 KB, 400x560 - видяно 442 пъти.)

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Grain
Гратис Любовник
**
Публикации: 46

Профил
Отговори #146: 25 Февруари 2009

За партито на 9-ти юни са включили и Frozen Plasma...става все по-хубаво и по-хубаво, чак не мога да повярвам, че е истина.  Ангелче

Мисля че дискусията по темата е вече малко досадна, да не говорим, че отдавна се изчерпа и може би трябва да бъде временно заключена от екипа ..... Мире!!!!
/каза тя с неприкрита завист  Ухилен/

Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #147: 25 Февруари 2009

Сърце не ми дава да заключа тази тема. Зъл
Миме, не е късно да се включиш...а може да има и една друга възможност да ги видиш.  Намигване

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #148: 25 Февруари 2009

Frozen Plasma Шок... е, това не е истина вече... просто ще се разплача от кеф   Ухилен

See what I see!
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #149: 14 Март 2009

Само да споделя, че аз и още трима, които ми поръчаха на мен сме горди собственици на билети на събитието на 9-ти юни. Купих ги през POPoNAUT и с доставката излизат около 30-тина евро. Пристигнаха за 4 дена и въобще съм доста доволна от работата с този сайт! Одобрение

На печелившите, честито!  Ухилен

See what I see!
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.