DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12
  Печат  
Автор Тема: De/Vision  (Прочетена 65651 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #90: 15 Февруари 2008

Мнях, аз съм на работа и за съжаление гледам само картинки Усмивка
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #91: 15 Февруари 2008

Мнях, аз съм на работа и за съжаление гледам само картинки Усмивка

Хех, тези Хамериканци даже саундчека ли са снимали бе?

See what I see!
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #92: 15 Февруари 2008

Аз успях да го изгледам целия-17 песни. Момчетата си пяха много добре, но публиката беше много жалка. На Щефен му се развали настроението, защото колкото и да ги подканяше...нищо не се получаваше.
Поне имах възможността и този месец да посетя още един концерт, пък било то и онлайн:)

П.П. Операторство липсваше всякакво..през половината време се виждаха само стълби и кабели. Бесен
Последна редакция: 24 Март 2008 от Admirer

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #93: 15 Февруари 2008

Да, наистина пяха добре, но в края с тази публика претупаха концерта и ги разбирам напълно. Пуснах шеговит коментар в профила на групата, че в нашата виртуална чат стая се е пеело и викало повече отколкото в Сан Франциско. Усмивка
Иначе кабела с разклонителя и стълбите бяха култови...като се сетя как застиваше върху тях камерата за 5-6 секунди, в които я мернеш някой пръст на Томас или някой крак на Щефен...звука беше отличен обаче.

Повече наживо в Гърция и естествено в София.  Одобрение
Admirer
Екип

Профил
Отговори #94: 15 Февруари 2008

Ето и сет листа от Сан Франциско:

1. E-Shock
2. What It Feels Like
3. Obsolete
4. Aimee
5. I Regret
6. Digital dream
7. Try To Forget
8. Deep Blue
9. Love Will Find A Way / Noob version/
10. Life Is Suffering
11. Strange Affection
12. What You Deserve
13. The End
14. Your Hands On My Skin
-------------
15. Flavour Of The Week
16. Addict
17. Still Unknown
Последна редакция: 24 Март 2008 от Admirer

You'll taste the pain
I know
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #95: 09 Март 2008

Вчера момчетата са направили чудесно шоу в Тел Авив ... публиката е била страхотна и за това са получили цели 20 песни... Излиза че от нас зависи, колко ще ни попеят в България, така че стрягайте се другари (не че имам някакво съмнение в представянето на БГ публиката Зъл)!!!

Относно Heart-Shaped Tumor - оказа се, че не са я изпълнявали наживо от доста дълго време... ще е голямо постижение, ако успеем да си я изпросим тук, но с общи усилия мисля, че не е невъзможно... аз поне вече работя по въпроса  Зъл Намигване

See what I see!
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #96: 20 Март 2008

Току що една приятелка от Солун, която познава организатора на концерта на Девижън в южната ни съседка ми писа, че продажбата на билети ще започне от другата седмица, като цената ще бъде 25 евро. Повече инфо очаквайте скоро!  Намигване

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #97: 20 Март 2008

Малко информация за транспорта до Солун за хората, които ще посетят концерта. Пътуване с автобус не препоръчвам, защото първо, че излиза двойно и второ - не е толкова комфортно колкото с влака.

Нормално закупен билет за влака София-Солун-София излиза 50 лева + 3 лв. за запазено седящо място. На връщане от гарата в Солун също трябва да се плати 1,5 евро (3 лв.) за запазено място. Общо цената става 56 лв. в двете посоки.

Понеже има вариант ако билетът бъде закупен минимум 20 дни преди пътуване цената му да бъде 30 лв.(плюс още 6 лева за запазени места в двете посоки) препоръчвам на тези, които със сигурност са решили да ходят на концерта до два дни да си вземат билет в промоция, защото времето и изтича и после ще трябва да си вземат от билетите на нормална цена.

Иначе има още един вариант, с който може да се пътува по-евтино - от пътническо бюро "Рила" ми казаха, че може да се вземе групов билет например за 5 човека, който излиза 151 лв. общо като не важи условието да бъдат взети 20 дни по-рано, но всички трябва да пътуват по едно и също време.

Аз мисля днес или най-късно утре да отида да си взема билет, така че ако някой иска да отидем заедно нека ми пише ЛС, или пък който си вземе от друг град поне да съобщи номер на запазено място, за да може и другите да вземат за същото купе и да сме заедно. Носете си и документ за самоличност при закупуване на билета.

Тези промоции важат за дневните влакове. Сутрин часа на тръгване от София е 6.55, а следобед в 17.00. Съответно от Солун влакът тръгва сутрин в 6.30 и следобед в 17.48. Пътуването продължава 6 часа, като почти винаги има закъснение от по 50-60 минути заради нашите граничари, които сега се правят на интересни като събират паспортите на българските граждани за проверка, докато при гърците сега се минава без проблеми и по-бързо.

Ето го и сайта на международно пътническо бюро "Рила", от където можете да получите по- подробна информация: http://www.bdz-rila.com/index.php?page=addr

Ако някой изяви желание да отседне преди или след концерта в хотел да ми пише ЛС, защото аз след концерта със сигурност ще остана с преспиване и мога да се заема с резервациите.

Относно цените в Солун, там общо взето е двойно по-скъпо, кафе може да пиете и за 2,5 евро както и за 4. Просто зависи къде. Гиросите (техните дюнери) са около 2 евро, а ако го предпочитате на порция, а не в питка тогава излиза около 6 евро порцията. Има много приятни ресторантчета, където може да се обядва, но там естествено един обяд на човек ще излезе около 10-15 евро.
Последна редакция: 20 Март 2008 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #98: 20 Март 2008

Чудесно, предлагам да пътуваме заедно цялата тайфа. Ние с Мире сме сигурни, така че още утре ще отида да купя билети за нас двамата. Мая ти кога мислиш да купуваш билетче, за да се уговорим за запазените места да сме ако не в едно купе поне в един вагон? Според мен е по-удачно да пътуваме натам със сутрешния влак, а да се приберем със следобедния, за да можем да поразгледаме поне един ден Солун, какво мислите по този въпрос?

Я да се преброим кои сме сигурните?
Admirer
Екип

Профил
Отговори #99: 20 Март 2008

Мая, чува ли се дали ще има някакво афтърпарти? И можеш ли да питаш къде може да се ходи ако няма.

You'll taste the pain
I know
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #100: 20 Март 2008

Аз също съм сигурна - Мая хайде да ходим заедно за билети, за да се налага по-малко координация... но каква е гаранцията, че ще ни продадат за едно купе... принципно аз мога да платя билетите на Киро и Миряна и да ги взема с моя, но иначе не знам как може да сме сигурни, че ще си купим билети за едно купе от различни градове!

See what I see!
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #101: 20 Март 2008

Мире, по принцип нямало практика да се правят афтъри, но ще попитам моите приятели от Солун къде може да се отиде след концерта. Бяха ми споменали за един клуб - 8th Ball.

Аз мислех днес след работа да мина да си взема билет. Кеви, ще отидем заедно, пиши ми ако си ОК за днес. Ще се координираме като вече закупилите билети напишат номерата им тук, за да може останалите дори и от други градове знаейки нашите номера да кажат, че искат да са в същото купе или съседно на нас. В това бюро имат една система и следят продажбата от всички офиси, за да не стават дублажи, така че не мисля че ще е проблем.
Моята идея също е за пътуване в събота сутринта, на обяд да сме там живот и здраве, който ще отседне в хотел да отиде да се настани и всички заедно после да отидем на разходка и обяд. Миналия уикенд бях в Солун, така че мога да препоръчам някои добри места за хапване и пийване. Даже в едно кафе в един търговски център през цялото време слушахме Депеш и това съвсем случайно, изненадата за мен беше много приятна. Намигване
Има доста места за разглеждане, така че наистина е по-добре връщането да стане със следобедния в неделя.

Други сигурни има ли?

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #102: 20 Март 2008

Вече мога да зявя, че 6 човека имаме билети за Солун: аз, Кирил, Миряна, Мая, Марина и Кирил101. Пътуваме на 12.04. в 6.55 с влак 361, вагон 481, места 91-96. Ако някой желае да си вземе билети за нашето купе, да заповяда. Утре последно билетите ще са по 29.40 + 3 лв. запазено място в едната посока... Билетите са отворени, т.е. в Солун ще решим кой кога се връща и си запазваме места за обратно!

На печелившите четито! Ухилен

See what I see!
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #103: 20 Март 2008

Мерси, Кеви! Хванахме пред последния влак с намалението така да се каже. За тия 20 лв. ще хапнем в някоя таверна, вместо да ги даваме за път. Събрали сме се точно шест човека, колкото е максимума за едно купе, така че ако има още желаещи могат да вземат за съседното.  Намигване Дано се съберем повече хора, за да е по-весело.

Моята приятелка от Солун ми писа, че ще навива организатора за афтър парти, но ще видим дали ще стане.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #104: 20 Март 2008

Аз днес разгледах Солун със сателитната карта на Гугъл (Google Earth) и се запознах виртуално със забележителностите на града, на 12 ще се запозная наживо Усмивка
Дръж се Солун, българската агитка отново е на път! Одобрение
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.