DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12
  Печат  
Автор Тема: De/Vision  (Прочетена 63503 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #30: 12 Юни 2007

Първата песен Flavour Of The Week от новия им албум Noob излезе

Ух, мен много ме радва - танцувална ми е... а Прешъс никак не ми беше, та очакванията ми са големи Зъл

See what I see!
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #31: 13 Юни 2007

Аз ще изчакам да чуя целия албум, за да не правя прибързани заключения. Но като цяло тази песен не е съвсем в стила на De/Vision.

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #32: 15 Юни 2007

В профила на групата в myspace може да се чуе още една песен от новия албум... не е толкова танцувална, но като че ли ми харесва повече Млъкнал.... нямам търпение да излезне албума вече Зъл

See what I see!
Admirer
Екип

Профил
Отговори #33: 15 Юни 2007

Новият албум Noob трябва да излезне на 24 август 2007г. В профила си в myspace ще пускат всяка седмица по една нова песен от албума, така че другия петък ще чуем следващата. Усмивка
На www.depechemode.de се очаква да има свободен даунлоуд на Flavour Of The Week.
What You Deserve ми харесва повече и на моменти ми напомня на World In My Eyes. Чакам с нетърпение и другите.

You'll taste the pain
I know
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #34: 15 Юни 2007

What You Deserve е песен точно в стила на Девижън, леко отнесена и силно мелодична. Допада ми много и възвръща надеждите ми за албума. Предполагам формулата с Flavour Of The Week е да е по-клубно ориентирана за да добие по-широка популярност.
Турнето "NOOB TOUR" започва на 21.09 според последната информация от групата. Очаквам с нетърпение обявяването на датите, защото съм решил на всяка цена да ги видя...защо не и повече от веднъж.
 Зъл
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #35: 22 Юни 2007

Хайде на  новото парче.... пфууу, как искам да излиза албума вече Бесен

А за това какво мислите.... невероятен ремикс!!! За пореден път се убеждавам, че когато тази група ремиксира парчета... просто нямат равни! Пощурял
Последна редакция: 22 Юни 2007 от Kevy

See what I see!
Admirer
Екип

Профил
Отговори #36: 22 Юни 2007

Вече са публикувани първите 16 дати от турнето им, утре е концерта в Мексико, останалите 15 са в Германия. На този етап все още няма концерт близо до България. Тъжен
Албумът ще има 12 нови песни + нова версия на сингъла Love Will Find A Way.
Obsolete е третата подред песен от албума, която пускат в профила си в myspace и също е по-бързичка и танцувална. Усмивка За сега албума не изненадва с нищо, което изобщо не пречи пак да ми харесва.  Зъл

You'll taste the pain
I know
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #37: 22 Юни 2007

А за това какво мислите.... невероятен ремикс!!! За пореден път се убеждавам, че когато тази група ремиксира парчета... просто нямат равни! Пощурял

i regret е страхотна песен.  Усмивка всъщност една от любимите ми на de/vision.
ам...това е видеоверсият на песента...всъщност аз я познавам само в тази версия.
като не чак толкова голям фен на групата ще чакам целия албум да излезе...просто не ми се слушат по една песен през седмица.
Последна редакция: 22 Юни 2007 от crystalline
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #38: 29 Юни 2007

В myspace профила на групата е качено още едно ново парче.... само на мен ли ми се струва, че качените извадки от песните стават все по-кратки с всяка следваща... Млъкнал Ядосан

See what I see!
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #39: 06 Юли 2007

Ето и поредното парче Life Is Suffering от предстоящия албум Noob.
За всички, които искат промо сингъла Flavour Of The Week срещу 8.95 Евро могат да си го поръчат тук
  УсмивкаМоят фаворит поне засега си остава Obsolete. Готин

"I'm my own worst enemy"
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #40: 09 Юли 2007

............. It is planned to play some special shows in 2008. Maybe we'll tour in Bulgaria too.
Have a great week!
Greetings DE/VISION

Това са ми отговорили на коментара, в който бях написала, че се надавам скоро да ги видя на концерт в България.  Ухилен Пощурял

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #41: 19 Август 2007

След като от две седмици не спирам да въртя новия албум на DeVision, мога да кажа, че това е разкошен албум... на този етап любимите ми парчета са Death Of Me  и Obsolete, а Flavour Of The Week започва да ми харесва все повече - много танцувално парче Плезене... See What I SeeМлъкнал Млъкнал Млъкнал
При първа възможност си поръчвам албума - струва си всеки цент!
Освен това ми прави впечетление, че Щефан и Томас са доста земни хора - на въпроса ми, кога ще дойдат в България, получих следния отговор:

Цитат
....
 We hope to play in Bulgaria too, but it's not easy to find good promoters
.....
Greetings Steffen

So, ако някой свестен промоутър чете тук, да се размърда! Намигване

See what I see!
Admirer
Екип

Профил
Отговори #42: 20 Август 2007

Подгряващите групи за DE/VISION – NOOB TOUR 2007 ще бъдат:

MICHIGAN - www.myspace.com/michiganmusik

AKANOID (22.09.2007 - 30.09.2007) - www.myspace.com/akanoid

INTUITION (02.10.2007 - 07.10.2007) - www.myspace.com/intuition2

Към изброените от Кеви песни ще да добавя и Nine Lives и Deep Blue.

You'll taste the pain
I know
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #43: 20 Август 2007

Кеви, да вземем да говорим с Цонко Цонев, докато пържи/вари/пече миди за Флетч? Макар и да е доста по-метъл ориентиран, не се шегувам ...
Местата, публикувани до сега за турнето им, са много финансово натоварващи.
Последна редакция: 20 Август 2007 от lanfear

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
MO.
Гост
Отговори #44: 20 Август 2007

"NOOB" е прекрасен и перфектен, определено ще има какво да се слуша и тази есен зима пролет лято от наште музики!  Ухилен И аз си пиша с пичовете основно в май спейс и се опитвах да намеря спонсори за концерта им тук но е невъзможно, освен ако некой не изпере на добра воля парици затва ще имаме в София едно релийз парти подкрепено от лейбъла им www.drakkar.de през септември в Грамофон! Сега чакам промо дисковете и малко материал, поне немците от лейбъла се оказаха отзивчиви и ще имаме здраво парти, колкото и малко да са феновете на групата се надявам да се получи прекрасно....поне малко като албума! Красота, красота! Усмивка

www.myspace.com/moloveblaster
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.