DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12
  Печат  
Автор Тема: De/Vision  (Прочетена 64215 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #60: 30 Ноември 2007

От два дена се чудя как да ви опиша това, което преживях в Лондон... за съжаление все още нито мога да си събера мислите, нито да ги подредя  Млъкнал За това ще се опитам поне малко да онагледя преживяването си:

<a href="http://www.youtube.com/v/xrL_7QxlcOA&amp;rel=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/xrL_7QxlcOA&amp;rel=1</a>

... и след това....

Млъкнал Млъкнал Млъкнал

В този момент единствено се сещам да благодаря на kirilart, Аdmirer и Grain за невероятната компания, която бяха за мен. Специални благодарности на deiv4o (определено това е най-услужливия човек, който познавам!) и неговата супер мила приятелка.... Страхотни бяхте, приятели!

Надявам се скоро да успея да разкажа по-подробно това свое приключение, но за съжаление все още ми е доста трудно  Плезене

See what I see!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #61: 30 Ноември 2007

Да, определено няколкото дни, прекарани в Лондон не могат да бъдат описани в един пост, затова ще се възползвам от дневника си, за да споделя впечатленията си в отделни записки.
Концерта на Девижън и Меш беше чудесен, макар мнението ми твърдо да остава, че Меш трябваше да подгряват Девижън! Щефен има не само чудесен глас, но и умението да води публиката - факт от изключителна важност, когато говорим за изява на живо. Публиката пя, пляска, вика...искрено се радваше, че тази вечер е там и слуша любима група.

При Меш нещата не стояха точно така. Чудесен глас отново, но никакъв контакт с публиката, странни аранжименти на хитовите си заглавия, както и слабо анонсиране на всяка следваща песен. Въпреки това чух доста любими парчета, видях на живо още една любима група и дори я поснимах...както аз си знам  Зъл

Какво ни остава? Да чакаме следващата среща с Девижън, след по-малко от месец в Букурещ! Ето и снимка на билетчетата за 11те души дали пари за да присъстват в румънската столица:

Последна редакция: 30 Ноември 2007 от kirilart
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #62: 30 Ноември 2007

Да, определено няколкото дни, прекарани в Лондон не могат да бъдат описани в един пост, затова ще се възползвам от дневника си, за да споделя впечатленията си в отделни записки.

Ми хайде де!
Пуснахте по някоя снимка колкото да до-раздразните хората дето не сме имали нито една възможност да ги гледаме и сега ще ме уволнят заради вас - през 5 мин рефрешвам дневниците...
Много ви завиждам, да знете! Чак не съвсем приятелски  Доволен

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
deiv4o
Гост
Отговори #63: 30 Ноември 2007

ето и за по големите фенове на  девижън Усмивка

1989_-_Devision_-Live_at_the_golden_Krone_in_Darmstadt___fan_club_tape

01-Time Still Runin
02-New And Unknown
03-Some Strange Aff
04-Change
05-Gloomy Tales
06-Your Lies
07-This Pride
08-When i go
09-Days Like These
10-A Letter
11-Pictures Of The
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #64: 02 Декември 2007

По всичко личи, че Томас ще има възможност да изпълни обещанието си да пием по бира заедно след концерта в Букурещ. Ето какво получих днес от румънския организатор на концерта Усмивка

Цитат
Hello Kiril,

I received your e-mail, thank you for coming.
I wanted to tell you that in the same evening we will have an after party
next to the venue, in the same building. If you will keep your ticket you
will come at the after party without paying an extra fee. So don't throw the
ticket.

Best regards,
Dumitru

Така мили другарчета, не си хвърляйте билетчетата, ще влезем безплатно и ще пием по бира с групата...ако се решат да дойдат, но щом партито е в същата сграда и е организирано от промоутъра, не виждам причина да не го направят хихи.
 Зъл
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #65: 03 Декември 2007

Дейвчо, мерси много за bootleg-а, има някои доста интересни неща вътре. Сякаш са слушали Гари Нюман и Крафтверк повече от DM по това време  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

deiv4o
Гост
Отговори #66: 03 Декември 2007

ето още едно  концертче Усмивка

De/Vision - Circulate Tour 1991
De/Vision - Circulate Tour 1991

CD 1

01-Plight
02-Pictures Of The Past
03-When ou Look Down On Me
04-The Melody Of Youe Face
05-You Want To Kill Me
06-Circulate
07-Your Hands On My Skin
08-Boy On The Street
09-The Scenery Deludes

CD 2

01-Try To Forget
02-Lost In You
03-Always Proved
04-The Gold Of The Poor
05-Into Another World
06-Where You Come From
07-Moments We Shared
08-Ignore Me
09-Try To Forget(Skin Mix)
10-Atoll

и  още една яка банда  Одобрение

Thermostatic - Provate Machine (Mesh ReMiX)
Последна редакция: 03 Декември 2007 от deiv4o
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #67: 25 Декември 2007

De/Vision бяха страхотни в Букурещ!  Одобрение Много се радвам, че имах възможността най-накрая да ги чуя на живо. Заслужаваха да пеят пред пълна зала, но румънската публика се изложи тотално, добре че беше българската агитка на първа линия иначе мога да си представя какво щеше да бъде.  Млъкнал

На афтър партито също много се забавлявах и много ми хареса, че момчетата от групата общуваха с всички и се държаха много естествено и приятелски. Пиха, танцуваха и се веселяха заедно с нас.  Усмивка

Ето и продължението на разказа ми в СНИМКИ!

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #68: 26 Декември 2007

Групата наистина се представи блестящо, за мен голямата изненада беше формата, в който се представиха - цялата банда с гост-китарист и барабанист, както ги помним от Берлин. Публиката беше отчайващо слаба като брой и качество, но пък Щефен и Томас показваха многократно задоволството си от нашата активност.  Усмивка
В крайна сметка имах чувството, че изнасят частен концерт за нашата агитка, а топлото им отношение към нас на афтърпартито само засили ефекта. Миро е с една бира назад, след като Томас му я изтръгна от ръката и я изпи на екс, но не вярвам да се сърди...въобще атмосферата, беше далеч от формалното и ще остане незабравим спомен.
Ето и сетлиста:

01. Deep Blue
02. What It Feels Like
03. Obsolete
04. Addict
05. I Regret
06. Digital Dream
07. Try To Forget
08. The Far Side of The Moon
09. Life is Suffering
10. Drifting Sideways
11. Death Of Me
12. New Drug
13. Living Fast Dying Young
14. Love Will Find a Way
15. The End
16. Your Hands on My Skin
17. Flavour of the Week

Encore:
Strange Affection
Still Unknown

П.П. Успях да запиша на видео с много приемливо качество три цели песни, ще ги кача в Youtube след празниците Усмивка
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #69: 26 Декември 2007

Вече няколко дни не спирам да се усмихвам... в главата ми непрекъснато преминават спомените от концерта и афтър-партито в Букурещ и всеки път изпитвам невероятна емоция!
Отново доказахме, че българските фенове са едни от най-отдадените, дори когато става въпрос за концерт извън пределите на страната ни - нашата "нескромна" група (поне на фона на количеството румънски фенове) определено беше най-атрактивната на концерта. Естествено бяхме първи пред вратите, първи (и май единствени!) "ошушкахме" мърчендайзинга и първи разхвърляхме горните си дрехи, готови за купон, което в последствие се оказа ОГРОМНА грешка, тъй като както пред залата, така и вътре беше страхотен студ!!! Приемам, че нямаше подгряваща банда, защото не желая дори да си спомням невероятно дългия час преди De/Vision да се качат на сцената... 10.30 минаваше и всички се бяхме вдървили от студ, когато най-после концерта започна... какво да кажа, De/Vision са ВЕЛИКА банда... страхотно изпълнение, невероятно сценично поведение... според мен групата беше разочарована от малкото публика, но затова пък искрено се зарадва на БГ агитката, която не само беше най-шумната, но и по мое мнение, бяхме почти единствените, които знаехме за какво сме там. Вероятно по тези причини, момчетата от De/Vision никак не криеха, че ни се радват, а Щефан не веднъж ни закачи от сцената... страхотно беше!
Афтър-партито беше просто незабравимо... нито ще ми стигнат думите да го опиша, нито има начин да предам емоцията, която изпитах. Накратко, след голямата глъчка с автографи и снимки, които немногобройните присъстващи успяха да си направят с групата, започна купона! Някак неусетно това афтър-парти се обърна на ДМ парти, но не забелязах някой да има против Зъл Лично аз успях да осъществя личен контакт с всички от тийма на De/Vision (с някои повече, с други по-малко... само барабаниста ми избяга!). Томас беше в страхотно настроение - много закачлив и общителен... не едно и две парчета на ДМ изтанцува с нас, а Behind The Wheel, направо го изпяхме и изтанцувахме прегърнати Зъл. Миро може да е назад с една бира, ама Томас от всяка моя цигара си дърпаше, като накрая даже искаше аз да му ги подавам... ама и аз никак не се сърдя!
Интересното беше, че в началото момчетата застанаха на далечния (от нашата маса) край на бара, но в края на вечерта бяха плътно до нас и се държаха така, все едно сме една компания... когато си тръгваха всички минаха да си вземат довиждане с нас (поне за мен съм сигурна, само барабаниста пак ми избяга Ухилен), а Томас даже два пъти Пощурял... въобще бяхме си една компания! Всички много се забавлявахме и смяхме, споделихме си разни неща, обещахме си други, но за съжаление дължината на този пост вече ме притиска, та другото ще го разказвам live Намигване

Благодаря на всички приятели, с които споделих поредната незабравима емоция в живота ми и се надявам следващия път и тези, които не бяха да се присъединят!
Последна редакция: 26 Декември 2007 от Kevy

See what I see!
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #70: 26 Декември 2007

Да, за съжаление накрая се оказа, че нямах нито евро, нито леи, за да взема пиене. А иначе се оказа, че Томас всъщност не пиел бира. Но това е съвсем друга тема.

Румънците тотално се изложиха с организацията. И дори се замислям, ако ние не сме били на концерта... колко жалко би се получило. Съжалявам, че нямах глас, за да пея по-силно на всяка една песен Усмивка Верно, фалшиво, но от сърце.

Групата рядко излиза извън Германия в пълният си състав и изглежда са били изключително ентусиазирани за първият си концерт в Румъния. Това, което спомена Щефен е, че организатора им обещал 500 души присъстващи. Явно за да си организатор трябва да лъжеш...

Съпорт групата на първо слушане ми се стори жалка. Със сигурност е популярна в Румъния, ама това не означава, че е нещо кой знае какво. Затова и не ми направи особено впечатление. Освен сценичното поведение на човечеца в шубата пред мен, който свиреше на въздушни барабани. Смятам да го имитирам в някой от сетовете си Усмивка В началото беше забавно, към средата дори приятно, но към края на изпълнението им... залата дори беше по-празна.

За пръв път бях на концерт, на който ме пазиха отряд за бързо реагиране с бронирани жилетки, сълзотворни спрейове, палки и качулки. Почувствах се терорист за един миг Усмивка Явно са гледали предишни концерти, на които съм ходил и са видяли, че съм склонен да щурмувам сцената, за да разкарам съпорт групата, хихи.

Както и да е, съпорт групата свърши и се чудих за кой са барабаните и китарите, оказаха се за De/Vision, изненада... Очаквах всичко да светне в синьо и да започне Deep Blue, но светна в жълто, зелено... бе... не и в синьо Усмивка По-късно видях, че прожекторите не осветяват Щефен, когато излиза да пее в близост до публиката и не виждах погледа му, но предполагам, че по едно време буквално пя пред и за нас.

Концерта се изниза като един миг. Помня, че свириха Try To Forget в началото... скачах, пях, скачах Усмивка почти забравих за студа и за калориферите, които не работеха.

Накрая се озовахме и на правилното място, на което се появи и групата. По-късно имах възможността да си поговоря накратко с тях за ситуацията като цяло. За това как Apoptygma Berzerk са си променили стила и вече не залагат на силни мелодии, но така и не разбрах от техниците защо VNV и And One са се скарали. Както и за много други неща, които вече започвам да забравям. От доста време не се бях забалявал толкова много и по подобен начин.

Останалата част от разговорите и преживяванията не е за споделяне във форуми Плезене
Последна редакция: 26 Декември 2007 от Recoil
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #71: 26 Декември 2007

... По-късно видях, че прожекторите не осветяват Щефен, когато излиза да пее в близост до публиката и не виждах погледа му, но предполагам, че по едно време буквално пя пред и за нас.
...

Препоръчвам ти преглед при очен лекар Намигване

Щефан направи толкова жеста към нас, че беше повече от ясно, че пее основно за нас... а и защо иначе си премести микрофона със стойката почти до Томас... просто единия от гардовете се беше изпльоскал на средата, което не позволяваше на нашата група да се позиционира централно  на сцената Зъл
Иначе за пеенето - все още се чудя от къде ми дойде тоя глас, но си спомням, че много държах да се чуваме... и групата със сигурност ни чуваше Доволен

See what I see!
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #72: 27 Декември 2007

Лично аз успях да осъществя личен контакт с всички от тийма на De/Vision (с някои повече, с други по-малко... само барабаниста ми избяга!).
Ох, така ли му казвате вече?
Останалата част от разговорите и преживяванията не е за споделяне във форуми Плезене
Хм,Вашата работа намирисва.

freelove for everyone
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #73: 27 Декември 2007

Цитат
За пръв път бях на концерт, на който ме пазиха отряд за бързо реагиране с бронирани жилетки, сълзотворни спрейове, палки и качулки.

Миро, пропускаш кафявите вълнени униформи и кубинките, които по-старите от нас си спомнят с наречието "въшкарници", както и черните шапки, които правеха охраната да изглежда като банда от зли костенурки нинджа.  Ухилен
Цитат
Освен сценичното поведение на човечеца в шубата пред мен, който свиреше на въздушни барабани.
Подгряващите са вече мои фаворити, няма Депеш и Девижън, ще ги помня докато съм жив - Сиа Папаруга и майстор Никулеску! Ийееее. Обръщам внимание на майстру Никулеску не случайно, защото той единствен свиреше от групата...вярно, на мишка и лаптоп, но все пак е нещо на фона на останалите. Песента от Междузвездни войни ме обгърна в дълбок мрак, добре че крясъците "Уача уача" ме извадиха от дъното. Към края вярно се чувствах като стара църква след масирани бомбардировки, но оцелях...и видях Девижън! Плезене

Цитат
Хм,Вашата работа намирисва.
Никой от нас не се е изпускал, ако това имаш предвид.
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #74: 27 Декември 2007

Ето и снимките на фотографката от партито след концерта  Усмивка

http://s60.photobucket.com/albums/h8/ro_kaleid/DeVision%20After-Party%20-%2023%20Dec%202007/

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.