DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12
  Печат  
Автор Тема: De/Vision  (Прочетена 60127 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #75: 23 Януари 2008

Ето малко клюки...
...относно концерта на De/Vision на 12 април в Солун. Наскоро в един гръцки форум бях чела, че съпорт от гръцка страна ще бъдат Siva Six, за които честно казано нищо не знам. Тайно се надявах съпорт да бъде някоя от любимите ми групи Decode или Notte. Току що една приятелка от Солун ми писа, че освен вече споменатите Siva Six ще се изявят и младежите от Notte, които подгряваха Covenant миналата година. Преди малко погледнах в профила на групата в майспейс и видях, че събитието вече фигурира и в календара им. Ето и линк към профила им.   Намигване

Чудесен избор относно Notte  Одобрение, а Siva Six току що ги намерих в майспейс и останах потресена от чутото.  Млъкнал Не знам как ще ги изтърпя тия, ще се наложи да си взема тапи за уши. Ето линк
Последна редакция: 23 Януари 2008 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #76: 24 Януари 2008

Цитат
Siva Six току що ги намерих в майспейс и останах потресена от чутото. 

Гледам, че имат някакъв запис от България в профила си, а на 3 февруари пак ще идват...явно им харесва тук.Усмивка
Има ли вече билети за концерта в Солун и с какво можем да пътуваме до там?

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #77: 24 Януари 2008

Цитат
Siva Six току що ги намерих в майспейс и останах потресена от чутото. 

Гледам, че имат някакъв запис от България в профила си, а на 3 февруари пак ще идват...явно им харесва тук.Усмивка

За билети все още нищо не се чува. Предупредила съм информаторите си като разберат нещо да ми кажат.  Усмивка
До Солун може да се пътува с влак или автобус, като с влака излиза много по-евтино. Има два влака - сутрешен и следобеден и в двете посоки. Сутрешния тръгва от София за Солун в 6,55ч., а следобедния в 17,00ч. В обратната посока са в 6,30ч. и в 17,50ч.. Цената е 50 лв. общо в двете посоки + още 2 лв за запазено място. Но ако се купят билети 20 дни по-рано от деня на пътуване цената им е 30 лв. общо в двете посоки + 2 лв. за резервирано място.
Пътят е с продължителност около 6 часа.
Последна редакция: 24 Януари 2008 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #78: 24 Януари 2008

Цитат
Хихи, този път мисля да си взема почивка с организацията и да предоставя удоволствието на някой друг...та бройте ме и мен, ако ще има организирано купуване на билети за концерта и транспорт. Siva Six не ми допадат, но на кой му пука за подгряващите, още повече, че след като изтърпях Сиа Папаруга в Букурещ, едва ли нещо може да ме изненада по-неприятно,  а и с радост ще чуя препоръчаните от Мая Notte. Все пак отиваме за Девижън, а аз ще използвам случая да видя Солун за първи път...
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #79: 24 Януари 2008

Току що се включих в една развихрила се дискусия относно предстоящото събитие, като вече двама местни ми казаха, че се притесняват малко заради хората, т.е. може би нямало да има голям интерес и се опасяват да не бъде анулиран концертът заради слаби продажби на билети, както не веднъж се е случвало в Солун с други групи.  Идиот
Последна редакция: 24 Януари 2008 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Admirer
Екип

Профил
Отговори #80: 24 Януари 2008

Това няма да е никак хубаво, но явно са започнали продажба на билети вече.  Все пак има два месеца до тогава, надявам се всичко да ок.  Объркан

You'll taste the pain
I know
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #81: 24 Януари 2008

Това няма да е никак хубаво, но явно са започнали продажба на билети вече.  Все пак има два месеца до тогава, надявам се всичко да ок.  Объркан

Не, още не са започнали продажбите, дори и за цени все още нищо не се чува. Просто хората се притесняват дали ще има интерес като ги пуснат в продажба. И аз се надявам всичко да е наред, ще ви държа в течение.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #82: 26 Януари 2008

...

Не, още не са започнали продажбите, дори и за цени все още нищо не се чува. ...

Майче, тез' гърците да не "хвърлят боб" бре - от къде знаят, че няма интерес, след като не са пуснали билетите Намигване Гладам в ласт-а има 15 желаещи, което гарантира, че няма да има нулеви продажби... ама няма да е лошо да пошумят малко за този концерт, защото в момента новината се разпространява почти апокрифно  Ухилен

See what I see!
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #83: 26 Януари 2008

...

Не, още не са започнали продажбите, дори и за цени все още нищо не се чува. ...

Майче, тез' гърците да не "хвърлят боб" бре - от къде знаят, че няма интерес, след като не са пуснали билетите Намигване Гладам в ласт-а има 15 желаещи, което гарантира, че няма да има нулеви продажби... ама няма да е лошо да пошумят малко за този концерт, защото в момента новината се разпространява почти апокрифно  Ухилен

Да, може би организаторите си мислят, че все още е рано, но като си ги знам южните съседи дето правят всичко в последния момент това не ме учудва, че все още се бавят с рекламата и продажбата на билети.  Ухилен
Феновете, с които говорих се опасяват, че няма да има голям интерес, защото преди няколко години, когато групата е свирила в Атина е имало много малко хора на концерта. Иначе то е ясно, че продажбите няма да са нулеви, но дано не се повтори картинката от Букурещ дето бяхме около 100 човека, все пак групата заслужава да свири пред пълна зала.  Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Admirer
Екип

Профил
Отговори #84: 13 Февруари 2008

На този линк http://www.dnalounge.com/webcast/ ще може да се гледа на живо концерта на De/Vision в Сан Франциско. Започва около 23 часа тяхно време, което не знам към колко наше е...

You'll taste the pain
I know
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #85: 13 Февруари 2008

Световния център за часовите зони споделя с нас, че утре българите, които имат достъп до компютър на работа, няма да скучаят! Сан Франциско е с 10 часа назад от нас, което означава, че концерта на De/Vision ще започне утре сутрин около 9 часа...тъкмо навреме за старта на трудовия делник. Ухилен

Който иска можем да си уговорим и среща в чата на dm.org - обикновено е много весело, когато заедно гледаме концерт и коментираме в чата. Усмивка
Аз лично в 9 засядам пред компа!
Admirer
Екип

Профил
Отговори #86: 13 Февруари 2008

Цитат
което означава, че концерта на De/Vision ще започне утре сутрин около 9 часа...тъкмо навреме за старта на трудовия делник.

Всъщност при нас тяхното утре ще е вдругиден  Ухилен и тук ще може да се гледа на 15 февруари сутринта в 9 часа.

You'll taste the pain
I know
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #87: 14 Февруари 2008

Цитат
което означава, че концерта на De/Vision ще започне утре сутрин около 9 часа...тъкмо навреме за старта на трудовия делник.

Всъщност при нас тяхното утре ще е вдругиден  Ухилен и тук ще може да се гледа на 15 февруари сутринта в 9 часа.

Сега получих официално потвърждение  Намигване - бандата излиза в 11 часа тяхно време, което означава, че утре към 9, който може ще гледа... за мен това е още една причина да ненавиждам работата си  Ядосан

See what I see!
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #88: 15 Февруари 2008

можеш да пропуснеш първите 2-3 часа от работния ден, знаеш: грипове, ангажименти, едно друго... Усмивка

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #89: 15 Февруари 2008

Вече съм в клубчето в Сан Франциско...юхуууу! За да гледате наживо има една малка подробност, трябва ви Real Player, който може да се изтегли от официалния сайт като безплатен 14 days free trial, така или иначе ще ни е необходим за малко повече от два часа.
В момента още опъват кабели по сцената, така че явно ще закъснее проявата. С началото на концерта ще се вмъкна и в чата...който иска да заповяда. Ангелче
Последна редакция: 15 Февруари 2008 от kirilart
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.