DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12
  Печат  
Автор Тема: De/Vision  (Прочетена 60120 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #105: 21 Март 2008

Аз започвам да си тренирам гласа от сега, че ако и в Гърция посещаемостта е колкото румънската ...голямо викане ще пада. Лошото е, че единият беквокал от букурещката одисея отпада. Тъжен
Отивам да си взема яйца, сушени сливи иии каквото там трябва.  Ухилен

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #106: 21 Март 2008

солун е приятен град и съм сигурен, че ще се забавлявате.
в общи линии забележителностите са Бялата кула, църквата свети георги и една крепост от която се вижда целия град.
аз бях там преди доста отдавна, но уличката, покрай морето която ако не се лъжа се казваше Ники ми беше много любима. иначе има гениални ресторанти. супер е когато отиваш някъде и освен че разглеждаш града, очакваш и концерт като черешката на тортата.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #107: 02 Април 2008

След като вчера първоаприлски послъгах, че концертът в Солун се отменя,  ето днес вече сериозно малко новини от кухнята на организаторите.

Преди малко в майспейс ми писа едно момче от подгряващите Notte, че билетите от днес се пускат в предварителна продажба и са на цена 22 евро, а преди шоуто на касата на клуба ще са по 25 евро.

Клубът е голям, побира 800 човека, а с тази вяла реклама не вярвам да се съберем повече от 150-200 човека, така че билети ще има.

Ето и линк към сайта на Ydrogeios, за съжаление информацията е на гръцки, но поне има малко снимки, за да добиете някаква макар и малка представа.
Ydrogeios Live функционира от ноември 1996 г. и според някои е най-добрата концертна зала в Солун с предимство качествения звук, на сцената на която са пяли доста известни изпълнители.
Клубът е с площ от 350 кв.м. и с капацитет 800 човека, като разполага и с бар.
Дължината на сцената е 12,50 метра, широчина 5,50 м. и височина 1 м.

В комплекса има още и джаз кафе, както и звукозаписно студио. Намира се в покрайнините на града, като до там може да се отиде с такси или автобус номер 31, като последната спирка е точно пред Идрогиос.
Последна редакция: 09 Април 2008 от Kevy

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Admirer
Екип

Профил
Отговори #108: 02 Април 2008

Благодаря ти много, Мая. Май няма смисъл да поръчваме билети сега, защото не ми се иска да рискувам да не ги получа докато тръгнем, а с гърците имам някакви такива подозрения.  Намигване

П.П. Плакатът е убийствен. Зъл

You'll taste the pain
I know
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #109: 02 Април 2008

Благодаря ти много, Мая. Май няма смисъл да поръчваме билети сега, защото не ми се иска да рискувам да не ги получа докато тръгнем, а с гърците имам някакви такива подозрения.  Намигване

П.П. Плакатът е убийствен. Зъл

Мире, и аз обмислях разни варианти за закупуване на билети, но мисля, че е по-добре като пристигнем направо да отидем да си вземем. Продажбата не се извършва онлайн, а само на място в един музикален магазин. А и дори да ставаше онлайн, има риск да не ги получим навреме, като билетът щеше доста да се оскъпи, защото доставката с куриер е около 15-20 евро.

Има един вариант, който снощи ми предложи една приятелка солунчанка, а той е на 10 април, когато отиде да си вземе за нея, да купи още 6 билета за нас и като се видим на 12-ти да и дадем паричките. Не знам дали ще стане в крайна сметка, но все пак и това е опция. Ако пък не стане, тогава като пристигнем.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #110: 13 Април 2008

Моля за внимание!
Призовава се оперативната група, известна като "Българска агитка" да заеме свидетелското място и да предаде със свои думи събитята от вечерта на 12.04.2008г. Допускат се снимки и други доказателствени материали.

Изслушването ще продължи докато и последния член на групата предаде своята версия за случилото се. Моля, започнете!

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #111: 14 Април 2008

Моля за внимание!
Призовава се оперативната група, известна като "Българска агитка" да заеме свидетелското място и да предаде със свои думи събитята от вечерта на 12.04.2008г. Допускат се снимки и други доказателствени материали.

Изслушването ще продължи докато и последния член на групата предаде своята версия за случилото се. Моля, започнете!

Това заповед ли беше?  Плезене

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #112: 14 Април 2008

Моля за внимание!

Това заповед ли беше?  Плезене

Това беше любезно призоваване, но ако се наложи съм готова и да се моля  Ангелче

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #113: 14 Април 2008

Нека да им дадем малко време да си починат от дългото пътуване Ангелче. Иначе и аз чакам с нетърпение отзиви Намигване.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #114: 14 Април 2008

Явно аз първи ще разкажа за нашето гръцко приключение Усмивка

Ще нахвърля няколко впечатления, а после ще се постарая да вмъкна още детайли след разказа на някой друг от нашата храбра група.
Гръцките организатори се бяха справили зле със задачата си, както и очаквахме...не е имало никаква реклама, само скромно количество плакати. Към 20.00 часа пред клуба бяхме ние, двама рокери, едно голямо и 4 по-малки кученца. Разбира се нас ни беше обзела предконцертна еуфория и си пеехме песните на Девижън пред злобните погледи хвърляни от моторджиите.
Към 21.00 ч. все още положението беше плачевно - около 30 фена на групата чакаха пред вратите.
В крайна сметка при излизането на сцената на подгряващите Notte в залата имаше около 150 души. Групата ми допадна доста и ще си потърся техни неща в бъдеще. Томас и Щефен излязоха малко след 10 часа и изпълниха доста кратък сет от 16 песни, нещо съвсем логично при слабата организация на събитието. За сметка на това подариха две нови за нашата агитка лайв изпълнения - Foreigner и Aimee. Успях да запиша на видео цялата Try To Forget и ще се постарая да я добавя в темата, веднага щом успея да я преработя и кача в Ютуб. Така се надявам и вие да усетите атмосферата на концерта.

Ето и няколко снимки от самото събитие:
De/Vision Live in Thessaloniki

Благодарности на Мая и нейните приятели от гръцкия фен-клуб, които ни разхождаха из града и ни заведоха на едно чудесно парти в клуб "8th Ball". Клуба беше жесток - целия в червено и черно, с висящи вериги от тавана, малко след полунощ се напълни с гръцки готи, пънкари и уейвъри...Лично на мен подбора на музика ми хареса особено много в първата част на партито, когато пускаше басиста на група Нотте. В ранните часове на сутринта зациклиха яко на електронни бийтове и ни изгониха. 
Това е засега от мен, повече по-късно Усмивка
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #115: 14 Април 2008

Часове преди концерта гръцките промоутъри започнаха да разпращат бюлетини, че Siva Six всъщност нямало да подгряват De/Vision, понеже имали неразбирателства с клуба и с хората, които организират концерта. Под неразбирателства сигурно става въпрос за пари...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #116: 14 Април 2008

Явно аз първи ще разкажа за нашето гръцко приключение Усмивка
...

Явно, аз ще съм втора Усмивка

Не искам да споделям впечетления от Солун, защото очевидно съм имала доста големи очаквания за града и сега съм леко разочарована Тъжен

Организаторите надминаха румънските си колеги по лошо представяне, но пък бяха предупредени, че ще сме там и ни подариха завидно количество плакати, които ние забравихме на сцената... тц, тц, тц срамота  Ухилен  Другият голям  негатив по отношение на организацията за нас беше, че поради късната си реакция, бяха резервирали самолетни билети за Щефан и Томас на другия ден в 7 сутринта, което направи абсолютно невъзможно излизането им след шоуто.
Самият концерт беше страхотен, както винаги - още с излизането си Щефан помаха лично на нашата група, която в интерес на истината беше заела изцяло първия ред... след това през цялото време се държа с нас, все едно сме си първи дружки и за никой не остана съмнение, че това определено не ни е първата среща... радваше ни се човека доста и това ясно си личеше  Зъл
След концерта нашата бойна група удари по една водка с Ян на озвучителния пулт и след това заминахме в клуба със страхотната гръцка компания, с която Мая ни запозна... искам да кажа, че аз лично се влюбих в този клуб - доста "Студио А" звучене имаше, че и изпълняваха музикални желания.... аз и Марина опустошихме дансинга, останалите също се включиха макар и по-плахо, но като цяло женската част от групата се представи доста добре на денс-флора  Ухилен... По-късно разбрахме, че групата е била там предната вечер, като е имало някакво ретро диско парти от 80-те... с Бони М и всичко Ухилен Ухилен Ухилен... Щефан и Томас са били на доста сериозен градус и са изкарали до към 7 Зъл

И последно гръцките готик мадами са най-хубавите гъркини в Солун според мен Плезене
Последна редакция: 14 Април 2008 от Kevy

See what I see!
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #117: 14 Април 2008

Часове преди концерта гръцките промоутъри започнаха да разпращат бюлетини, че Siva Six всъщност нямало да подгряват De/Vision, понеже имали неразбирателства с клуба и с хората, които организират концерта. Под неразбирателства сигурно става въпрос за пари...

Всъщност единият от членовете на Siva Six бил промоутъра за Атина и идеята на това участие била да промотират втората дата, но тъй като тя така или иначе отпаднала, а и нямало добри продажби, групата отказала да подгрява в Солун... лично на мен notte ми бяха достатъчни и ги намерих за доста приятна група, но ми се стори, че имаше доста фенове на Siva Six в клуба, които вероятно са били разочаровани.
Последна редакция: 14 Април 2008 от Kevy

See what I see!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #118: 14 Април 2008

Сива Сикс наистина не се появиха на сцената, поради вече споменатите от Миро несъответствия, но аз бях по-скоро радостен от този факт, че и без това не са ми по вкуса.

Цитат
ни подариха завидно количество плакати, които ние забравихме на сцената... тц, тц, тц срамота

Аз съм прибран човек и ги приютих в нашата чанта, така че ако някой иска за спомен, на партито в Пловдив ще донеса. Усмивка

Цитат
И последно гръцките готик мадами са най-хубавите гъркини в Солун според мен

Съвсем съгласен съм с това твърдение, дори се чудя къде ги крият през деня, та само крокодили бродеха по улиците. Ухилен

Сега се сетих, че линка към снимките. който пуснах по-рано е видим само за регистрирани в Майспейс потребители, така че ето ви още един, този път към личния ми албум в Пикаса...там няма ограничения и всеки може да разгледа без проблем.

http://picasaweb.google.com/kirilarts/DeVisionLiveInThessaloniki
Admirer
Екип

Профил
Отговори #119: 16 Април 2008

Това е сетлиста от Солун:

DE/VISION Солун 12.04.2008

01. E - Shock
02. What it feels like
03. Obsolete
04. Aimee
05. I regret
06. Digital dream
07. Try to forget
08. The far side of the moon
09. Deep blue
10. Love will find a way
11. Addict
12. What you deserve
13. The End
14. Your hands on my skin

01. Foreigner
02. Flavour of the week

Това е най-краткият им сетлист през това турне. Щефен казва, че е заради ранния им полет-трябвало да са на летището в 5 сутринта, иначе шоуто много им харесало.
Аз също много харесах подгряващите Notte и се зарадвах, че Siva Six са отказали да участват. De/Vision бяха невероятни както винаги.  Намигване
Също така се надявам някой ден и в България да има клуб като "8th Ball".

You'll taste the pain
I know
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.