DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12
  Печат  
Автор Тема: De/Vision  (Прочетена 60126 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mari_an
Някой
**
Публикации: 12

Профил WWW
Отговори #120: 16 Април 2008

Имам предложение,билетите за обратно на ДеВижън, да бъдат резервирани за 2юни ,като се оправдаем със   стачка на летището.

<a href="http://delta.superhosting.bg/~depechem/dv/dmorg.swf" target="_blank">http://delta.superhosting.bg/~depechem/dv/dmorg.swf</a>
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #121: 16 Април 2008

Добра идея, също може и да ги отвлечем и заставим да свирят цяла вечер,хехе. Ще се оправдаем с кризата в МВР Усмивка
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #122: 16 Април 2008

Ето обещаното клипче от Ютуб, Try To Forget от Солун. Усмивка

<a href="http://www.youtube.com/v/2sPxsj8UacI&amp;hl=en" target="_blank">http://www.youtube.com/v/2sPxsj8UacI&amp;hl=en</a>
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #123: 16 Април 2008

Ето обещаното клипче от Ютуб, Try To Forget от Солун. Усмивка
...

Чудничко - ужасно осветление и гръмогласни фенки  Ухилен

See what I see!
deiv4o
Гост
Отговори #124: 25 Май 2008

The Noob Tour 2008 - Live @ DNA Lounge
San Francisco/audio

setlist

01-E-Shock
02-What It Feels Like
03-Obsolete
04-Aimee
05-I Regret
06-Digital Dream
07-Try To forget
08-Deep Blue
09-Love will Find A Way
10-Life Is Suffering
11-Strange Affection
12-What You Deserve
13-The End
14-Your Hands On My Skin
15-Flawour Of The Week
16-Addict
17-Still Unknown

part1
part2
pass:www.synthithema

снимки
Последна редакция: 25 Май 2008 от deiv4o
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #125: 15 Юли 2008

Една в общи линии добра идея, която сигурно можеше да се реализира и по навреме, но какво пък, по-добре късно, отколкото по-късно.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #126: 16 Юли 2008

00:23
Cool!
-Мммне, не става...

00:24
Дени, браво, супер е!
-Тц, и това не става...

00:27
Дени, не съм експерт, но имам сериозното усещане, че тая "връв" може да се поотпусне малко, с около 10-тина сантиметра да речем и после пак да се снима.
-Мне, това е още по-тъпо- не става...

Браво, Deni, страхотно е! Преди известно време аз също бях тръгнал да си пра...[NO POWER]
Последна редакция: 16 Юли 2008 от Aleksandrovster
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #127: 16 Юли 2008

Дени, не съм експерт, но имам сериозното усещане, че тая "връв" може да се поотпусне малко, с около 10-тина сантиметра да речем и после пак да се снима.
-Мне, това е още по-тъпо- не става...

Амиииии, т'ва й е лимита на "връв"-та, какво да се прави, съдба.  Плезене
Пък и не ми семъчи пак да го снимам, защото се оказа доста трудна задача - повърхността е почти огледална и люто се съпротивлява на всякакви фотоапарати и светкавици. Горните две снимки са номера 19 и 42 от общо около 60. Съдбата на останалите не е завидна.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
deiv4o
Гост
Отговори #128: 25 Юли 2008

De/Vision - 2008.02.27 Live in Buenos Aires (VIDEO)
Songs:
E-shock
What it feels like
Digital dream
Try to forget
Dress me when I bleed
Love will find a way
Deep blue

part1
part2
part3
part4

Password: www.synthema.ru

Последна редакция: 25 Юли 2008 от deiv4o
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #129: 29 Август 2008

Очаква се новият албум на De/Vision да се появи чак през 2010 година. Догодина групата продължава с турнето си като отново ще минат през Щатите, а през февруари ще имат изяви в Германия. В неделя ще бъдат на концерт в Рига, на 20 септември в Париж, а на 21 септември в Лондон.
Организаторите на концерта в Париж / подобно на българските си колеги  Намигване /са направили един много добър фен сайт : http://www.digital-devision.fr/index2.html

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #130: 29 Август 2008

Организаторите на концерта в Париж / подобно на българските си колеги  Намигване /са направили един много добър фен сайт : http://www.digital-devision.fr/index2.html

А организаторите в Рига, подобно на българските си колеги  Намигване, са организирали парти преди конецерта... е, очевидно и ние сме дали нещо на света  Ухилен

See what I see!
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #131: 29 Август 2008

А организаторите в Рига, подобно на българските си колеги  Намигване, са организирали парти преди конецерта... е, очевидно и ние сме дали нещо на света  Ухилен

Замислих се върху това, което казахте и след много клишета преминали през главата ми като "вдигнали летвата", и други подобни, бих казал, че с това, което направихме буквално повлияхме за увеличаването на популярността на групата. Не че страдат от липса на популярност, но сега след като всички са наясно какво сме направили, малко или много се съревновават с нас, което е нещо нормално разбира се. От това съревнование според мен печели именно популярността на групата, което е много, много хубаво.
В този ред на мисли, нека не бъдем скромни, защото така само прикриваме и не уважаваме собствените си усилия, а те както знаем не бяха никак малки, но пък бяхме перфектни. Одобрение

Good Evening, Sofiaaa!
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #132: 29 Януари 2009

De/Vision ще свирят на 3 юли на фестивала в Арвика, където същата вечер ще се подвизават и Depeche Mode. Не е ясно (поне за мен) дали Томас и Щефан ще подгряват триото от Базилдън, но е доста вероятно. Поне по мое мнение.

Не съм съвсем сигурен, но сигурно някои от вас знаят - De/Vision не са подгрявали за Depeche Mode досега, нали? В тази връзка - това сигурно би било сбъдната мечта за тях  Усмивка
N:Mode
Гост
Отговори #133: 29 Януари 2009

В тази връзка, докато групата е на турне в Щатите със Seabound, на пазара е и американското издание на NOOB включващо няколко ремикса и бонус парчета. Ето и траклиста:

01. What You Deserve
02. Obsolete
03. Nine Lives
04. Life Is Suffering
05. Death Of Me
06. Flavour Of The Weak
07. Deep Blue
08. Love Will Find A Way (Noob-Version)
09. See What I See
10. Living Fast Dying Young
11. The Far Side Of The Moon
12. What It Feels Like
13. The Enemy Inside
14. The Far Side Of The Moon (Patenbrigade Wolff Remix)
15. Love Will Find A Way (Love Will Dance Remix)
16. Life Is Suffering (Sinner Mix)
17. Flavour Of The Week (Intuition’s US Edit)

Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #134: 29 Януари 2009

De/Vision ще свирят на 3 юли на фестивала в Арвика, където същата вечер ще се подвизават и Depeche Mode. Не е ясно (поне за мен) дали Томас и Щефан ще подгряват триото от Базилдън, но е доста вероятно. Поне по мое мнение.

За съжаление ДеВижън няма да свирят на една сцена с Депеш, (и не са в последователен час) ... жалко, би се получило страхотно шоу, според мен  Усмивка

See what I see!
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.