DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Печат  
Автор Тема: 5те най-тъпи артисти.  (Прочетена 32740 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #45: 09 Март 2006

е,сега към най-тъпите артисти добавям и лекенцето Крум Побъркан Побъркан Побърканне мога да повярвам че в бг музиката продулжават да се появяват подобни субекти....жалко,че заради тях талантливите хора остават на заден план...

[:There's a devil lying by my side:]
jamais vu
Гратис Любовник
**
Публикации: 47

Профил
Отговори #46: 09 Март 2006

RENEGAT (ахахах хахахах хахаххаах хаааа)
Celine Dion
Westlife/Boyzone и прочие производни
Victoria Beckham
Не че това са единствените...

Music is your only friend. Until the end.
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #47: 09 Март 2006

е,сега към най-тъпите артисти добавям и лекенцето Крум Побъркан Побъркан Побърканне мога да повярвам че в бг музиката продулжават да се появяват подобни субекти....жалко,че заради тях талантливите хора остават на заден план...

Не че нещо,ама аз имам доста по плътен и тембърен глас от тоя палячо.Той даже и визия няма като хората,някъв клиощав е...достоен е за предаването "Смях в залата"...да ходи там да пей,ще спечели смеха на публиката.хахаха

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
ballbreaker
Екип
Публикации: 228

Профил
Отговори #48: 09 Март 2006

Гуен Стефани
Пойзън
Каризма
Бритни Спиърс
Азис
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #49: 11 Март 2006

Нети
Галка и Миро
Courtney Love
Клавдийка от Star Academy
Деси Тенекеджиева
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #50: 30 Април 2006

Петимата от Five Stars... Побъркан Плачещ Побъркан

Всъщност тая няма крй, поради голямото разнообразие и количество на идиоти като тези. Като започнеш от 5-те заслепителни звезди на БТВ чак до Бритни и... края нямат. Идиот Бияч
Последна редакция: 02 Май 2006 от Killer of angel
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #51: 05 Май 2006

RENEGAT (ахахах хахахах хахаххаах хаааа)
Celine Dion
Victoria Beckham
Не че това са единствените...
... ей Викито е върх на простотията! Когато я видя, защото почти не я чувам, направо ми иде да се метна от някой балкон!
... Ама така, кат' се замисля, това пак си е въздействие - повечето долупосочени тъпанари, изобщо не ги забелязвам даже... как да ме дразнят!.... Но Викторийка... това е друго нещо! Побъркан
Последна редакция: 05 Май 2006 от guBa_koTka

See what I see!
eloa
Джуниър
*
Публикации: 62

Профил
Отговори #52: 02 Юни 2006

Celine Dion
Victoria Beckham
britney....brrrrrrrrrrrr
и куп други от българските - има не малко,то яките се броят на пръсти....
но пък Бьорк,извинявайте обаче е напълно луда и супер добра..... Бияч

vi veri UniverSum viciiiiiiii
Independent
Кукла
**
Публикации: 30

Профил
Отговори #53: 28 Юни 2006

Мммм да ....
Като цяло дай на някой тема за да плюе ннякой друг и стои та гледай!
имам много "За" и много "Против" постовете, но не ми се впуска в разсъждения (то едва ли ще има полза от това).
Не са 5, много повече са, и то не на местна почва а в световен мащаб, за жалост  Тъжен
А относно хилядите плюнки по долу: Може би към заглавието на темата трябва да се добави едно "според мен" или "според вас" , а тиа дето дават класификации и т.н. като ми покажат музикалните си дипломи тогава ще продължим!  Побъркан
resurrection
Джуниър
**
Публикации: 69

Профил
Отговори #54: 01 Юли 2006

мисля, че хората тук пишат личните си мнения, освен ако не са цитирали някого

.iMMersE your soUL in LOVE.
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #55: 01 Юли 2006

А относно хилядите плюнки по долу: Може би към заглавието на темата трябва да се добави едно "според мен" или "според вас" , а тиа дето дават класификации и т.н. като ми покажат музикалните си дипломи тогава ще продължим!  Побъркан

То е от ясно по-ясно, че става въпрос за лично мнение. Ако някой тук е говорител на някаква институция и изкаже мнение, което ангажира тази институция мисля, че ще предупреди.

За музикалното образование:
Не мисля, че е необходимо да съм музикално образован за да изказвам мнение по темата. Това че е възможно то да е некомпетентно съм съгласен, но пак повтарям това не означава, че нямам право на мнение. Ако нямаш елетротехническо образование значи ли, че не трябва да си смениш изгорялата крушка.
Ако е под достойнството ти да четеш постове на хора без музикално образование то значи трябва да преминеш в секцията на сайта за такива:
www.depeche-mode.org/за музикално образовани
Последна редакция: 01 Юли 2006 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
kalisto
Гратис Любовник
Публикации: 56

Профил
Отговори #56: 01 Юли 2006

За мен Каризма са олицетворение на лиготията, неестествеността и грандоманията. Останалите ми "фаворити" вече сте ги посочили. Към тях спадат Бритни Спиърс, Селин Дион, Дони и Нети, като изброените далеч не ги изчерпват...

Where souls disappear
Only YOU exist here
Independent
Кукла
**
Публикации: 30

Профил
Отговори #57: 03 Юли 2006

да кирил е прав
и 5те най добри да беше темата пак щеше да има плювни....
темата е прекалено обширна за спор така че просто няма да поглеждам тук повече
 Готин
ecmjazz
Кукла
Публикации: 37

Профил WWW
Отговори #58: 03 Юли 2006

Гледам доста от моите "фаворити " вече ги има.. Тия разните новоизлюпени БГ- и чужди младо псевдозвездички нема к'во да ги коментирам - те по дефолт са си смотани, с много малки изключения - просто рожби на хищния шоубизнес..
Но ако трябва да спомена някои "класици", ще се спра на:
1. Род Стюарт - уникално тъп
2. МС Хамър
3. хмм, май голяма част от метъл, гръндж и хардкор и т.н. изпълнители също са ми смешни вече - ще спомена обаче напосоки само Скорпиънс, че ги гледах миналата седмица по тв..
Абе има и други ама не се сещам сега..
Иначе за Бьорк и аз не съм съгласен - има уникално добри неща, а лигавенето и според мен си е концепция..
atomheart
Агент
Публикации: 116

Профил WWW
Отговори #59: 03 Юли 2006

Иначе за Бьорк и аз не съм съгласен - има уникално добри неща, а лигавенето и според мен си е концепция..

За какво лигавене става дума? Пък и концепция? Коцептуално лигавене... Интересно каква е концепцията на Бритни тогава. Изобщо, как Бьорк попадна в тази тема?  Побъркан
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.